Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka _ja

Najgłupsze, najbardziej beznadziejne i wkurzające reklamy telewizyjne

Polecane posty

Jak dla mnie na ta chwile to reklama leku na biegunke, loperamid, zeby siedziec na plazy, a nie w toalecie! MASAKRA!!! No i Delma: Mamo, znowu rozmawiasz z delma, porazka na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama piwa
htt://www.smog.pl/wideo/1573/reklama śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejna reklama Cisowianki - ksiadz i chłoptyś pokazują sobie palcem na ustach ciiiiiiiii....... Koszmar!!!! No bo z czym moze się kojarzyć taka reklama, jeśli nie tak dawno seksualne afery sutannowe trzęsły brukowcami????? Kiepskie zestawienie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktos juz to pisał
reklama paneli podłogowych, w których pokazują murzyńskie posladki... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia23
MNIE WKURZA TEN DZIECIAK Z REKLAMY KONCENTRATU POMIDOROWEGO ŁOWICZA" A DLACZEGO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropne reklamy są : ANTONIO!!!!!! ------- FAKALDO!!!!!!----------ANTONIO!!!!!!----------FAKALDO!!!!!!!! itd...błeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
jak już pisałam na innym topicu... 😠denerwuje mnie reklama Nałęczowianki, jak widzę jak ona macha tymi palcami u stóp... odrazu bola mnie moje palce :o p.s. a bardzo podoba mi się reklama Peugot z bierdonkami ;] i te nóżki(odnóża) na zaparowanej szybie :D:D zupełnie jak w Titanicu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giejdanka
hmm a wiecie czemu tyle reklam jest wkurzajacych?Bo to jedna z metod reklamowania produktow-przmemowić do widz apoprzez manipulowanie jego emocjami. Poprzez pozytywną lub negatywną manipulacje.I jak widac kazda z tych reklam cel realizuje w 100% :))Spojrzcie jak kazda z was dokladnie pamieta treśc reklam nie mwoiac juz o haslach reklamowych. Reklama moze wma sie nei podobac, ale idac do sklepu polowa z was i tka zakupi owy produkt:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja pijam only Żywiec wodę mineralną;) Peugot'a chętnie bym sobie kupiła;) ale te fundusze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale
reklamy okłamują i pewnie wiele osób sie nacieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama Galaretek Gellwe wcale nie jest taka okropna:P Nawet zabawna na swoj sposob. Choc moja mame np. odstrasza i gdy tylko puszczaja Ge;lwe w telewizji w mamie odzywa sie jej gorsza, gleboko ukryta czesc :P A w ogole najlepsze reklamy to sa samochodow, sprzetow typu komorka czy telewizor no i... piwa;] Dobra teraz bardziej do tematu czyli czego nie lubie: 1.te 3 laski z zespolu to Sugababes- mnie tez jak to slysze to rece i nogi opadaja, niektorym sie to nawet podoba ale ja dostaje kur_icy gdy widze jak wymachuja dopami i miałcza o telewizora. Nie wiem czemu, bo ogolnie podobne reklamy mi sie podobaje. 2. Ta reklama babki i corki na czerwonym tle \"Chce zyc\" jest okropna, aktorki sa strasznie sztuczne i gdy to slyszysz to w ogole jakos nie budzi to w tobie wspolczucia 3. co do \"Orbitu\" czyli facta z wyrastajacymi sutami to juz w ogole no coment. 4.GUANABANA KUMKWAK PERSYMONA SALAK mnie drazni, choc zdecydowanie nie tak bardzo jak pozostale 5. latajacy kucyk babki w reklamie wody- dostaje pierdolca jak to widze 6. kit kat z tym krolowcem kojarzy mi sie troche z filmem \"Chlopaki nie placza\". A tak w ogole to jets zalosne i nie wiadomo w niej co sie jak ma do czego 7. Nie cierpie prawie wszystkich polskich reklam artykulow spozywczych (wyjatkiem sa te ktore sa skierowane rowniez do mlodych odbiorcow- np. batonikow prince pollo) Ogolnie zauwazylam ze z reguly najbardziej wkurzajace sa reklamy, w ktorych tresc nie bardzo sie ma do tego co jest reklamowane. Mysle ze wiekszosc ludzi by sie ze mna zgodzila. Niby tworza je specjalisci ale nie pomysla ze takie chwyty sprawiaj,a iz odbiorcom sie potem zdaje, jakby tresc miala odciagnac uwage od tego co jest najwazniejsze- samego produktu. Bo chyba to nas najbardziej do nich zraza. Totalna beznadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyndajace suty pozostawie bez komentarza :o Ale co mnie wk**wia to spiewane na koncu reklamy \"tylo peeersil zaawsze persil\" 😠 😠 😠 Cisowianka z ksiedzem i ministrantem nie dosc, ze glupia i bez sensu, to jeszcze niesmaczna. A przepraszam, czy ktos rozumie reklame paneli \"piekne kobiety zostawmy mezczyznom bez wyobrazni\"... ??? Przeciez to kompletnie sensu nie ma. No glupie no O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o papierze do tyłka Mola, co to jest dla każdej małolaty tudzież jest modny. Albo może modne były ręczniki papierowe. Ja tego nie kupię. Dawno temu była reklama papieru Velvet, z paradą gości wyskakujących z wychodków typu sławojka podwórzowa, z rolkami w rękach. Dorastający syn mojej siostry zapowiedział, że nie kupi tego, bo jak mu z kibla wyskoczy gość z rolką, to on padnie na zawał. Fala tryskająca z kibla i oblewająca gościa od góry do dołu też jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksioooo
nienawidzę reklamy mentosa, przyprawy kucharek, cisowianki i wielu innych.żenada.nie wspominam nawet o tv markecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
już pisałam wcześniej, ze biedronki sa the best :D te odnóża na szybie z "Titanic"'iem mi się kojarzą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka_21
Najbardziej mnie wnerwiają te laski z Sugababes :[ , facet z wystającymi sutkami( co za idiota to wymyślił??!!), ta pioseneczka z reklamy kucharka (najlepszy jest kucharek(...) Jezuuuu qurwica mnie bierze jak to słysze ;/), głupie ci*py buchajace ekspresją w reklamie odswiezacza powietrza Oust, Chajzer, i Cilit Bang. Za to śmieszą mnie reklamy z 7Days (coś mnie dziabło...mnie też... :D) i wszystkie sztućce lubią Łowicz ;D Biedronki w samochodzie też fajne :) Ale ogólnie poziom polskich reklam jest tragiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
"cos mnie dziabło" :D:D mam nawet taki opis na gg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________
Ta reklama Gingers "so you like it?" czy jakos tak.... Ta spiewająca panienka i śpiewajace sztuczne żabki... Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazatata
o fajnu topic!!!!! mnie najbardziej wpieniają: 1. ten debil od kawy rikore-połączenie kawy i cykorii w jednym bleeee tłukłabym jego głupim łbem po asfalcie!!! 2. ten debil od jogurtów robi taką minę przy wadze jak ciota wszechczasów, że takich dekli do reklamy biorą 3. ale najbardziej mnie bije ten potwór oliwka z reklamy o cyfroym polsacie- wcolaj oglądałam kleskófki na cyflowym plosacie i tam odlotowa agentka tes posiesała sfoją kolezankę-bezzębny pasztet!! i ten ryj przytakujacego tatusia, noł noł noł!!!!!!!!!! 4. ANTONIO-FAKALTO-ma głos jak chłop jak to krzyczy bleeeeeeee kuźwa a najlepsze reklamy to: Heya to z kapturkiem w pierwotnej wersji!! super super super!!!! no i mój namber łan ostatnio- ta reklama PLUSA kurczaczek raz, nie denerwuj, mnie napój gratis, widelczyk...rozpierdziela mnie!!!!! wiecie o którą chodzi prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rghhh
a mnie sie reklama z sutkami podoba :) a szczegolnie ta muzyczka w tle jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie drazni ta reklama capuchino, ludzie z pianą na ustach, tak jak reklama Kinder Bueno - babka ubrudzona czekoladą....bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama z sutami faceta bije wszytko na głowę, facet warzący w sklepie jogurt to normalny debilizm, wszelkie reklamy odplamiaczy co to polewają przechodniów to dno totalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilan reklama Warki z facetem z utytłanym pedalskim wąsikiem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
Reklama z kurczakiem jest suuuper!!! Zawsze sie brechtam jak temu klientowi kurczak spada z talerzyka heheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×