Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka _ja

Najgłupsze, najbardziej beznadziejne i wkurzające reklamy telewizyjne

Polecane posty

to może tak z innej beczki, a mianowicie reklama środka Lactacyd co pół godziny w Twoim radio "nazywam sie żanet kaleta..." no żeszzzzz urwał.... nóż w kieszeni to mało powiedziane a popieram reklamy biedronki i reklamy łowicz ze sztućcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkaa
faktycznie do najmadrzejszych ta reklama nie nalezy, ale jest jak najbardzi j chwytliwa, tzn w moim odczuciu doskonale laczy haslo z przeslaniem, czyli ze nie mozna sie oderwac od tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojejka
oooeezzzuuuuu, a ta reklama: -mamo chce mi sie kupkę -no to idź ale ja chce u tomka! no az sie nie dobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny bukiecik miała
parole parole cisowianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony słuchacz
właśnie w radiu leci (dziś już chyba po raz 50-ty, w tym tygodniu już chyba po raz 500-tny) wkur...jąca reklama żelu do higieny intymnej... Tego cepa, który ją wymyślił, najchętniej przykułbym łańcuchami do krzesła i przez całą dobę kazał non-stop słuchać tej jego durnej reklamy, może by zmądrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzony słuchacz
PS. Tak właśnie zerkam na poprzednie komentarze i widzę, że innych też ta reklama wnerwiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkooooo
mnie wkurwiają reklamy,w któych dzieci mają trudności z prawidłową wymową,chyba ze trzy ostatnio lecą w tv ale wychodze,gdy pojawia się Chajzer z mango i dwóch facetów,którzy mówią jak roboty-siedzą obok siebie na biało chyba ubrani -sigma? nie wiem,bo raz to widziałam i miałam dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksaaanaaa
DAwno temu była taka reklama co kobieta zakrywała się czekoladą całą za nią się chowała. Jak widziałąm ta reklame to od razu przełaczałam bo nie mogłam jej oglądać. całę szczęście że już jej nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wineta
Na szczęście reklamy , o których piszecie nie są już pokazywane ,ale teraz pokazująinne wkurzające obrazy.Z polskich reklam porażająca jest reklama chyba actiwii / nie mogę tego oglądać i nie mam pewności co reklamują/ ,którą można zatytułować "szczęśliwe brzuchy ".Tragedia ! I jeszcze reklama gumy Orbit , w której facet żegna sie z resztkami jedzenia ,jak z kochankiem po ostatnim wspólnym obiedzie.Żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Cindy
Mnie wkurza ostatnio reklama Ikei. Dzieci ucierają w misce ciasto na święta, matka na nie wrzeszczy jak opętana, żeby nie sypały tyle mąki. Ktoś każe jej pozwolić dzieciom na świąteczną frajdę i okazuje się, że za każdy 1000 zł wydane w Ikei na meble dostajemy kupon rabatowy o wartości 100 zł. Do szału mnie doprowadza ta reklama i ta matka co wrzeszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovita77
Kolejna bzdura ! Usta i nos biegną do kina na seans .A gdzie oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie do szalu doprowadza każda reklama, irytuje mnie gdy chce coś obejrzeć, przeczytać, a tu człowiekowi reklamą w pysk. Jak jestem czymś zainteresowany to pytam znajomych, lub na forach. uważam, że tylko dziadostwo wymaga reklamowania, (bo się nie sprzedaje) to co wartościowe ludzie sami sobie polecają. Jeżeli widzę reklamę tp już wiem, że tego lepiej nie kupować. I wkurza mnie że cala przestrzeń publiczna jest zaśmiecona reklamami i bełkotem marketingowym. Ja lubię konkrety i reklam nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovita77
Zgadzam się zcałkowicie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dedek
Jemy z żoną niedzielny obiad ,a tu ruda baba zaczyna opowiadać o upławach,swędzeniu i innych dolegliwościach pochwy.Obrzydliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dedkowa
Od dziś wychodząc na imprezę zabieram ze sobą butelkę PERWOLU ,aby pokazywać wszystkim ,że "ta sukienka nie jest nowa ,tylko wyprawa w PERWOLU"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boscy i ich stryjenka Kjuba its mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSabina
Najbardziej wk****a mnie reklama z facetem, reklamującym tą zupę Romana. Udusiłabym dziada gołymi rękami, nafaszerowała tą zupką do syta, tak że nie mógłby już spojrzeć na żadne tego typu badziewie. Ale reklama to nic. Najbardziej w**********y są ci bachorzy :To mały gest, i najbardziej żenująca jest ta gówniara po nim. Maalutki. P**********y gówniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem naglupsze , od wielu juz lat reklamy, ma bank slaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjezabellinda
zabiłabym wujów od reklamy środka na przeżarcie - gdzie peeesda w zielonej sukience tak cudnie żre ciastka (jeszcze więcej) udusiłabym,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnumer12
"mamo a DYLACZEGO wujcio Pawcio przy babci Marylce robi się taki mały"..... co za wuj to g..no wymyślił/ła? A ten bachor wygląda jak mutant pomijają że gada jak mutant. qrffa..... i powtarzają to g.no co godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×