Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

Gość deszczu
Maalutka, żebyś Ty wiedziała co ja widziałem, to byś nie uwierzyła...Takie cuda, rozumiesz ? Chrooms, Ty nie współczuj, tylko se pokrzycz z nami. A On, ten Mąż, niech tam sobie krzyczy, bez nas, jak woli z nimi, tymi kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna ja tu niedawno zajrzałam, nie znam jego stylu,ale coś mi sie wydaje ze to nie on, Cessna adwokatem Chrooms a ?pomysl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Chrooms daj spokój, dlaczego? nie wiem jak Ty,ja wierzę ludziom\" Nie chodziło mi o to, że np. może byc z jakąś inną dziewczyną, ale o to, że ... nie wolałabyś aby by przy tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Dobrze Maalutka, niech Ci będzie, ja mam zawsze rację, hihihi, dziękuję, poczułem się dużo lepiej, plum, cmok, cmok. Też się cieszę, że tu jesteś. Wiecie, że niedawno był jakiś ogólnoświatowy dzień pocałunku ? Hakuna, ja nie jestem Cessna, weś... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Zaczyna sie jusz ? OOO. To relacjonuj, bo ja nie mam TV. Chętnie wysłucham. Dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że nie:) nie ograniczam niczyjej wolności, nie mogę chcieć kogoś tylko dla siebie. Pozwalam mu być mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Pa, Hakuna, ale przyjdź jeszcze czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mogę Ci przyznawać rację wciąż, bo mi tam rybka nie muszę jej mieć, był dzień pocałunku heheh ale mężczyzna o czymś takim wie? kobitka jesteś? nie mam nic lepszego chyba http://mundial.onet.pl/0,1247843,1,komentator.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Chrooms, no weś, to Ty nie jesteś mężczyzną, jak to, nie na meczu z kumplami ? Maalutka, coś nie tak z nim chyba, czy jak. Cessna chyba też nie mężczyzna, wiecie, ja myślę, że on nas wkręca ten Cessna, bo przecież pisał, że futbol nudny jest...To pewnie kobieta jest ten Cessna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Maalutka, mi o tym dniu to kumpel powiedział, wiesz ? A jestem deszczu, to chyba nie mogę być kobitą. Deszczu to deszczu. Kap kapu kabu kap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Nie idź. No jak musisz..Szkoda. To chyba nie przeze mnie. Cmok cmok Maalutka 🌼 ps.cholera ciągle mi sie ta piła od Ciebie otwiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Nieprawdopodobne Chrooms, ja też nie lubię! A Twoja Wybranka lubi ? (z ciekawości pytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrooms rozumiem, ale widzialeś to??:(:( poprzeczka i gol Deszczu :D wiem, że szczerze więc nie dziękuję, kibicuję Romie, tak bym chciala by wygrali, chłopaki grają z taką pasją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A Twoja Wybranka lubi ? (z ciekawości pytam)\" Na całe szczęście nie lubi sportu. Z taką co by lubiła, to jabym nie wytrzymał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Maalutka, też lubię Włochów, fajne chłopaki. Zobaczymy, może im się uda, miłego oglądania. Pewnie zaraz wypadnę na dwór. Wszyscy na mnie tam czekają...Plumć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
la haine, co Ty taka pesymistka ? Nie ma ? Skąd wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałbym aby francuzi wygrali, wtedy mój prezes będzie szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Acha, Maalutka, jaki jest ten mechanizm przy ataku... ? Bo ja, głupio się przyznać, myślałem, że o inny atak chodziło...Teraz się pokapowałem...plumć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezes..
Chrooms, jesteś zwolniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×