Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

\"Pytalam to to zasadnicza kwestia, dużo od tego zależy.\" Chcesz się ze mną umówić ? \"dlaczego wolałeś zostawać w pracy po godzinach?\" Rozumiem, że to sie odnosi, do jakieś mojego cytatu (jest tak gorąco, że nie pamiętam). Wolałem zostawać, po godzinach, aby jak najbardziej opóźnić przyjście do domu i spotkania z ... wredną żoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"hajtanie się w młodym wieku jest bzdurą\" :D:D:D dawno takiej bzdury nie slyszałam, sam to wymyśliłeś Chrooms ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówić z Tobą? Niby dlaczego? Nie pochlebiaj sobie, nawet nie mam pojęcia kim jesteś, jak mogę się chcieć umówić z postami w necie?? :D nawet jestem czy jesteś, przystojny ani co z temperamentem:P Pytałam bo uważam, że miłość do siebie jest konieczna, tylko wtedy możliwe jest kochanie kogoś innego, drugi człowiek jest tylko naszym odbiciem. Więc...masz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dawno takiej bzdury nie slyszałam, sam to wymyśliłeś Chrooms ??\" O co ci chodzi? Zamiast mnie obrażać, to wyjaśnij mi o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrakło *jestem pewna czy przepraszam,:)ja Cie obrazam? kiedy? dobrze wiesz, ze nie miałam zamiaru, nie mow, że to bzdura, bo tak nie jest, znam szczęsliwe pary, naprawde, na to nie ma reguły. Niektorzy nie dorastaja nigdy do malżeństwa, to druga prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Maalutka, no to skoro drugi człowiek jest tylko naszym odbiciem, to twój mąż, który okazał się "nie w porządku" jest Twoim, dobrze myślę ? No to ja SPADAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno byc - nie ale to było dawno, nie znam nikogo kto nie popełnił nigdy żadnego błedu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pytałam bo uważam, że miłość do siebie jest konieczna, tylko wtedy możliwe jest kochanie kogoś innego\" Mylisz się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Maalutka, więc z tym odbiciem to nie zawsze prawda. A co do "hajtania" czy jak to tam nazywacie, popieram Chroomsa. Zbyt młody wiek nie wróży udanego związku, lepiej zaczekać. Niektórzy dojrzewają do związku dużo później niż inni, to trzecia prawda. Ryzykuję stwierdzenie, że młodzi ludzie - większość - mało wiedzą o związkach i nie radzą sobie z emocjami. Starsi generalnie są bardziej ukształtowani. Oczywiście są wyjątki, jak to w życiu moja Maalutka. PADŁEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie mow, że to bzdura, bo tak nie jest\" Poczytaj sobie wypowiedzi innych -> nie tylko ja tak uważam. To, że znasz szczęśliwe pary, to dobrze, ale ... czy żyjesz z nimi 24h godziny na dobę, że możesz tak uważać ? Ludzie często sie chajtają będąc w młodym wieku, np. bo ... rodzice tak chcą lub bo co sąsiedzi będą mówić, itp. Zobacz sobie ile jest ślubów i ile jest rozwodów -> idź sobie do jakiegoś sądu, to sama sie przekonasz. Jeśli chodzi o to umawianie się z Tobą, to było tylko pytanie, do twojej wypowiedzi -> za żadne skarby bym nie chciał się z tobą umawiać, ani z nikim innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez to że starsi to mądrzejsi?? przestań:) dzieci są czasami mądrzejsze od rodziców ale lojalność nie pozwala im głośno powiedzieć, uczucia to delikatna sprawa, kiedy sie kończy chemia, trzeba razem żyć, jeśli nie ma bliskości jeśli nie ma miłości są gierki i uciekanie w pracę etc. na to nie ma żadnej reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tak myslisz? powiedz dlaczego?\" Proste -> siebie nienawidzę, ale za to kogoś kocham. PS: nie powinnaś się dziećmi zajmować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kiedy sie kończy chemia, trzeba razem żyć\" 1) jeśli miłość, nazywasz chemią, to nie jest to miłość, tylko zauroczenie ! 2) gdzie tak jest napisane, że trzeba razem żyć? -> lepiej wg. ciebie sie meczyć i oszukiwać -> dobrze napisałaś o dzieciach -> one napewno się wtedy bardzo męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrooms dowaliłeś mi :D możesz być z siebie dumny, to ze tak jest to da się wyczuć z Twoich wypowiedzi, sam siebie nie lubisz, a to co czujesz do kogokolwiek nie myl z milością. Oj dzieci się mną zajmują jak chcesz wiedzieć, właśnie córka przyniosła mi mrożoną herbatę na taras:) dziękuję za troskę, może jeszcze nie wszystko stracone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Chrooms, bo nienawiść to taka odwrotna forma miłości, nie wiedziałeś ? Maalutka, nie dlatego, że są starsi, przecież wiesz. Dzieci są mądrzejsze od starszych tak często, czyżby ? No to mnie oświeciłaś, życzę Ci takich dzieci oczywiście, czemu by nie... Chrooms, to nie Twoje dzieci, nie przeszkadzaj, Maalutka ma być może mądrzejsze dzieci niż Ty, one sobie tu czytają wypowiedzi Mamusi, a Ty się wtrącasz (taki żart Maalutka). A co Ty na to Maalutka, gdy dzieci mają dzieci ? Tak jest ok ? Czy lepiej zaczekać aż się trochę dorośnie, przeżyje, i wyjdzie poza wiek naście ? A deszczyk sobie padupadupadu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a to co czujesz do kogokolwiek nie myl z milością.\" Jest wolność słowa -> myśl sobie co chcesz, na tym swoim tarasiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie :) fizyczna miłość tez nią jest- chyba nie wyobrażasz sobie związku bez satysfakcującego seksu - i ma szansę rozwinąć się w coś głębszego, tylko dajcie sobie sobie szansę, Ty sobie daj, jeśli związek jest martwy, oczywiście ze tak, lepiej się rozstać bo w imię czego męczyć kogoś i siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Maalutka ma być może mądrzejsze dzieci niż Ty\" Do Deszcza -> ktoś tu kiedykolwiek powiedział, że mam dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"spokojnie fizyczna miłość tez nią jest\" Nie mówię tutaj o sexie, tylko o prawdziwej miłości, o uczuciu, itp. Zanim się się pierwszy raz spotkałem z moja Ukochaną, przegadaliśmy 3 miesiące na gg. Znam pary, które sie szybko chajtają, a potem sie okazuje, że nie mają nic ze sobą wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Satysfakcjonujący związek bez sexu - związek zawodowy ? Plum plum plum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh znam z autopsji to mówię, to jest miłosny temat a nie o mądrości, Cessa Wam jutro da, lubię jak moje dzieci się buntują, nie chwalę się bo to nie moja zasługa nie lubicie mnie to zjeżdżam miłego ppd 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Cessa Wam jutro da\" Co. Znasz go osobiście, że tak uważasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czyzby to cessna sie tak skrzetnie skrywal pod nowym pseudo?\" Sie ma Hakuna :) No właściwie, to nie pomyślałem, ze może to \"Nasz Guru\", he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Cessna ? Hakuna, Cessna by się skrzywił chyba...Nie jestem Cessna, hihihi, jestem deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd :) jnie znam:) jeszcze się zapłatałam w satysfakcjonującego. Po 3 miesiąch klikania na gg :) naprawdę gratuluję uczucia Chrooms, bardzo bym chciała byś tak samo powiedział powiedzmy za 10 lat. jak obstawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Po 3 miesiąch klikania na gg naprawdę gratuluję uczucia Chrooms, bardzo bym chciała byś tak samo powiedział powiedzmy za 10 lat.\" My już ze sobą od 35 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczu
Chrooms wygląda na to, że Maalutka się zmywa zawsze wtedy, kiedy dyskusja się rozkręca. Z tego co czytam może być też tak, że w Jej mniemaniu miłość i związek nie mają nic wspólnego z miłością. Faktycznie, ciekawe co Cessna na to. Tylko nie guru, błagam Was, dość już gurów. Plum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×