Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cessna

Co to jest miłość?

Polecane posty

\"Teraz robię to samo, może nawet więcej, ale cokolwiek on zrobi nie będzie mi przykro.\" Możesz mi napisać jak się ma Twoja w/w wypowiedź, do tej tutaj ostatniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, mogę, nie dzielę czasu jak kiedyś, mam go teraz duzo, bo przygotowując kolację, robiąc zakupy, sprzątając robię to dla siebie, czerpie z tego przyjemność ja, jestem dla siebie najważniejsza i tak zostanie. Jesli cokoowiek robię nie oczekuję niczego z zamian, ufam nie boję się oszukania jak wcześniej, nie trzymam się kurczowo związku, dla mnie to raczej współodczuwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka to
z dziecmi wspolodczuwasz bo maz jest nie w porzadku z tego co pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha...
malutka i co takiego wpolodczuwasz z dziecmi w takim razie i czy one to rozumieja i co bedzie jak pojda z domu bedziesz sama wspolodczuwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka Jego
ale mąż jak ma czuc sie kochany/ jalk ona ma swoj siwat prania gotowania, a gdzie wspolne chwile z mezusiem? no wlasnie. i tak sie ludzie oddalaja, wszedzie osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_wysokościomierz
Przepraszam, Chróms, miałem przed chwilą przeprawę z frustratem. Jestem z lekka zdezelowany. Ale widzę, dyskusja kwitnie. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalijka jego - a coż to takiego - \"mężuś\" ????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka..
jesli ma swoj swiat to to sie nie pokrywa z tym co cesna wmawia tu ze kobiety nie piora nie prasuja itp .. natomiast pytasz gdzie ? a na wirujacej pralce na przyklad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka Jego
moj wujek lubi gotowac i on gotuje a zona talerze ustawia, ozdabia serwetakmi np w widelce je skalda, posmieja sie razme pryz tym O takie cos to tak. ale jak on sobe ty sobie to wiesz kolejan rzecz ktora daje ci satysfakcje ale jednak dzieli nie laczy. trzeba miec czas dla siebie i nie raz na miesiac i nie tylko w lozku, czas w ciagu dnia. Moze sms w ciagu gotowania, ze myslisz o nim, moze poflirtowanie jak on w pracy, kobiety za bardzo wchodza w schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak..
a faceci to niewiniatka i tak tylko przypadkiem romansuja w pracy cho maja w domu fajna i dobra zone hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy ona..
ma smsowac tak a on w tym czasie z sekretarka na przyklad.. oj ktos tu zycia nie zna ..czasem to sie sprawdza ale zobacz konwalia ilu zdradza a ma zone OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka to ...aha...no popatrzcie nie pomysłalam:D:D rozumiem, ze to ta sama osoba, mądra i wiedząca jak życ. nikogo nie słucham:) czy ja Ciebie lub kogos pouczam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka Jego
do znacyz ona własnie zdradzaja bo zona odwala etat sprzatackzi i kucharki iw eicznie niezadowlowna to on woli radosna pania krysie:P nie dziwie sie aby tego nie było ma robic jak mowie, bo takie zwiazku sa mocne mocne od poczatku nie mozna robic cos wtedy jak juz sie maz zdradzil trzeba dbac od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka Jego
Jego czyli Jego:) miło jakby mężus, ale to musimy zbudować razme, mamy wspaniałe fundamenty jak narazie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie malutka
ja pytam co takiego wspolodczuwasz i z kim bo przeciez nie sama, napisz jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czemu
malutka sadzisz ze ja wiem i pouczam.. ja tylko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cessna_wysokościomierz
He, he... Maalutka. Do tej pory ja mieszałem a teraz się już miesza samo. Odczuwam pewną satysfalcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:) tak jakoś dziwnie zabrzmiał tekst o dzieciach, i co ja zrobię wtedy zrobię:) tymczasem muszę uciekać🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze konwalia
ale nie wszystkie kobity takie sa co cessna tu udowadnia - ze wiele jest tych co to dbaja o wyglad i sa radosne itp czyli typ radosnej pani krysi a oni je i tak zdradzaja tak jest sporo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pisałam już o tym, bliskość z innymi, dlaczego pytasz?\" No, ale z kim, chyba nie z Twoim facetem, skoro Ci przykrość zrobił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak malitka
pytam z dociekliwosci. a jak dzieci pojda z domu to ta bliskosc bedziesz odczuwac z kim , z obcymi, z mezem ktory nie jest w porzadku.. a moze jednak lepiej oczekiwac zeby byl w porzodku i zapracowac razem na to..ja tam nie wiem..tak sobie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tak malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalijka jego - moim zdaniem Twoje myślenie jest mocno spłaszczone ... Nie tylko od tego zalezy wzajemne dogadywanie się, że spedzamy ze sobą dużo czasu, rozmawiamy itp itd. W większości wypadków rozmowa pomiędzy malżonkami jest tylko wymianą informacji a nie rozmową o współistnieniu. Poza tym - \"mężuś\" to dla mnie brzmi .... infantylnie i niepoważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze
ze sie casna cieszysz ja tez sie ciesze i wszyscy sie ciesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka Jego
no tak bo zdrada ma rozne podloze, jak kobitka radosna i pachnaca to znowu cos innego np nic nie robi i tez facet nie ma szacunku do takiej, ma romans np z pania krysia co jest dr chemii itp znane z zycia. jednym slowem jak masz facet to go znasz wiesz ze lubi jak kobieta jets zadbana madra radosna itd to dbasz oto by tak było, w kncu w takiej sie zakochal, taka bylas, to badz cale zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka Jego
a dla mnie mężuś brzmi slodko i czule, a jak facet mówi np moja kobietka, albo moja żonka hmm super, rosnie w oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ii...
iii konwalio ja widzialam jak to sie zmienia u facetow te upodobania....sama zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalijka jego - no...... i nie pozwalaj sobie ( kobieto, żono) na chwile bycia : zmęczoną, chorą, zdołowaną, przepracowaną ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×