Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy Wy wiecie

Czy Wy wiecie że czarniejszy_niż_mrok to kobieta??

Polecane posty

Gość sira cudowska
Avalon, Ty też mi nie odpowiedziałaś :P Odpuszczać bo to niewygodna prawda też dla Ciebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Nie wycofa się skoro powiedziała i można to zacytowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilingus
wpisanie sie w tej samej minucie jest teraz mozliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilingus
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilingus
wlasnie to zrobilam :P wiec to zaden dowod :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ więc zacytujcie:D:D Go ja się przyznaję do wszystkiego taki mam algorytm, cokolwiek pomyślicie będzie prawdą;) str. 20 tamtego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilingus
Chochliczku przeciez wczesnioej na tej stronie to udowodnilam :) naprawde tak bezwartosiowe sa dla Was pomaranczowe wpisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Avalon a lbo maalutjka wyjaśnij mi wracajac do wczorajszego wpisu ,dlaczego ktoś mialby szukac podobnego stylu pisania? Spodobał mi się na przyklad czarniejszy, to jego czytam. Po co mam spędzac tygodnie na śledzeniu czy nie ma podobnego? Zaufanie - znacie takie słowo? A moze tylko jesteście zdolne do zabawy i nie można was traktowac powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie .
kto ci karze szukać podobnych wpisów, przeczytaj kilka postów jego i jej i zorientujesz się sama, każdy średnio rozgarnięty się zorientuje ze to różne osoby, ale ty się upierasz nie wiadomo po co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
co za ludzie Ty jestes Avalon albo maalutka? Jak nie , to nie wtrącaj się, bo to o co pytam przerasta Twoją zdolność rozumowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Ale... po co mam czytać wpisy czarniejszego i maalutkiej jeśli interesuje mnie tylko czareniejszy? Rozumiesz? Poznaję jedną osobę, chcę się kontaktować z nią a nie czutać wpisy 50 innych osób żeby z nich wyłonić 5 kytóre będą podobne. Nie interesuje mnie szpiegowanie, tylko jedna osoba, do której się przywiązuję, a nagle ona okazuje się że on to nie on. Średnio rozgarnięty jak nie ma co robić, to śledzi katererie dzień i noc i analizuje. Zainteresowana osoba nie robi tego, ponieważ komuś zaufała. A to już błąd innego rodzaju. :) No, bawcie się dalej. Jak inaczej nie umiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
PO a Ty nie masz zony ze tak sobie beztrosko sie seksisz??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
taaa :O:P smutne to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
nie wierze ze Ona Ci na to pozwala...zdradzasz ja :( no ale to nie moja sprawa ;) bylam tylko ciekawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
dlaczego? myslisz ze chce sie z Toba umowic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
a co jest draznacego w zapytaniu o zone? ciekwaosci i tyle :P jaki innym powod moglabym miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sira kiedy ja Ci kazałam czytać moje wpisy? Czytaj czarniejszego skoro się przywiązalaś :) nie ma sensu tłumaczenie, nie zamierzam zbawiać całego świata ani rozpraszac wytworów czyjejś chorej wyobraźni. Pretensję proszę mieć do siebie, nie do całego świata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Chora wyobraźnię to chyba Ty miałać maalutka, jak udawałaś faceta i rżnęlaś kobiety przez maila czy na forum. Dalej nie rozumiesz i wydaje Ci się że wymyślaąc tożsamości nic złego nie zrobiłaś. To jkeszcze się z tej choroby nie wyleczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
inny pod jakim wzgledem? nie umialabym sie zwiazac z zonatym raczej bo nie moglabym spac myslac co robie jego rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same pisałyście z czarniejszym a do mnie macie pretensje teraz że się niby coś okazałoJ napadacie na mnie, od siebie zacznijcie. I to ocenianie czyjejś moralności przez pryzmat seksu, to śmieszne jest wyluzujcie.Sira wrzuć sobie na wstrzymanie, dobrze?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm PO celowo mnie ignorujesz? Sira dotrze kiedyś do Ciebie, a może i nie, nie moja sprawa, tymczasem się zastanów o co Ci chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
heheh ale ja nie wykluczam zdrady wogole bo przeciez jestem tylko czlowiekiem i obojetna na pokusy nie jestem ;) na razie jednak nie chodzi mi to po glowie :P a seks to tylko seks...mozna miec satysfakcje w tej sferze z jednym partnerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
maalutka. Chyba pierwszy był czarniejszy niż te co z nim pisaly? Byłaś przyczyną tego że się zawiodły, a uciekasz przed odpowiedzialnością. Rozumiem że wszystko spływa po Tobie jak po gęsi. Ale rysa się zrobiła na krzysztale :P i tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO bardzo pokrętnie:P prytka z mężczyznami to jest różnie, tzw. podwójni mężczyźni od razu zakładają, a żona do kochania a kochanka do fantazji spełniania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedzialnoscią za coś o czym nie mam zielonego pojęcia? nie rozśmieszaj mnie kobieto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
ja mam zamiar spelniac te fantazje jako zona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sira cudowska
Potencjalną odpowiedzialnością kobieto-męzczyzno. Zdrowa wyobraźnia szwankuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie z nim pisałaś skoro tak dobrze znasz tamten topik, to nie moja bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×