Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baba z flakiem

Ćwiczenia na dolne mięśnie brzucha

Polecane posty

Gość leonkalimonka
ech, o ja dzis tez pójde do apteki po ten formoline skoro taki skuteczny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianamilka
ale jeśli nie będziesz ani troche ćwiczyć, to przeciez nic nie pomoze. Zawsze przy kazdej diecie troche trzeba poćwiczyc, preparty pomagają, ale ćwiczenia sa najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajajajaco
ja regularnie cwiczyłem brzuszki i chód na steperze do tego dołaczyłem koszykówke i w 1.5 miesiaca zrzuciłem 12kg bez zadnych tabletek.... potrzebna jest tylko silna wola :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ev27
czesc dziewczyny a ja musze sie pochwalic ze juz mam prawie idealny brzuszek!!!!!!!cwicze rano i wieczorem troche bez brania jakich kolwiek tabletek tylko cwicze niechce schudnac tylko ujedrnic brzuch i udaje mi sie jest super pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka997
ja teraz też mam idealny brzuszek :) a to wszystko dzięki odpowiednim ćwiczeniom, małej diecie i Formoline :) ja po prostu polubiłam się odchudzać no i są tego efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana dajcie mi
na youtube sa takie fajne filmiki i na brzuch jest super 8min ABS , taki pan w obcislych gatkach to prowadzi,cwiczenia trwaja tylko 8min i sa skuteczne, ja staram sie je robic 2 razy dziennie,ale slyszlalam ze konsekwentne cwiczenie raz dziennie tez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisyyyyy
ja póki co brzuszek już zrzuciłam jak chodziłam na siłownię. Do tego brałam formoline, mniej jadłam i efekt widać jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola_szczecin
ja też cały czas ćwiczę mięśnie brzucha, bo niestety trochę mi się wylewa zza spodni. Ale wzięłam się w garść, ćwiczę, biorę tabletki, nie piję gazowanych napojów i wierzę, że mi sie uda ;) poza tym formoline są coraz tańsze więc to też jest spory plus całego odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszczak2
A ja w takiej sytuacji zamiast zadreczac sie i męczyc ćwiczeniami ,poszłabym w inna strone,równie skuteczna jak dane ćwiczenia chociaz znacznie przyjemniejsza http://www.taniec-brzucha.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Prowadzę salon ze sprzętem fitness w Poznaniu. Do ćwiczeń mięśni brzucha polecam takie urządzenie: http://lord4sport.pl/maszyna-do-cwiczen-miesni-brzucha-finnlo-ab-trax.html W swojej ofercie posiadam też inne urządzenia, takie jak: orbitreki, bieżnie, rowery magnetyczne. Chętnie pomogę dobrać odpowiednie urządzenie. Zapraszam do kontaktu: poznan@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kiedys namietnie męczyłam 5 weidera i po jakims czasei przestałam zauwazac efekty, wyrobiły mi sie miesnie bo cwiczenia tez nie robily juz na mnie wrazenia. Pozniej zapisalam sie na 'plaski brzuch' do Saturn Fitness w Krakowie i poczułam różnicę, zmęczyłam się, brzuch boli wiec jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kettlebells jest sprzętem, który pozwoli wam na wyćwiczenie głębokich mięśni brzucha. Powiem tak ja widzę dużą poprawę odkąd ćwiczę z tymi odważnikami. Ja swoje kupiłam tutaj: https://www.hop-sport.pl/kettlebells/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta167
Jeżeli chodzi o ćwiczenia na dolne partie brzucha jest ich naprawdę sporo. Ćwicząc systematycznie w naprawde bardzo szybkim czasie można zauważyć pierwsze efekty. Tutaj macie troche przykładowych ćwiczeń : https://www.10mniej.pl/cwiczenia-na-dolne-partie-brzucha/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kiedy pływam mam świetnie wyćwiczone mięśnie. Nie tylko zresztą brzucha. Ponadto pozbyłam potwornego bólu pleców. Także polecam znaleźć sobie jakąś pływalnię i zacząć trening. Wystarczy raz czy dwa w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafik25
Przy budowaniu mięśni trzeba pamiętać o mięśniach pleców które są bardzo ważne. Warto poszukać jakiegoś sprzętu który pomoże je rozbudować. Z mojej strony mogę polecić stronę domenasportowa.pl można coś tam dla siebie znaleźć sam robiłem już tam kilka razy zakupy mają dużo promocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te dolne mięśnie najlepsze są ćwiczenia typu - leżysz na podłodze, nogi w górze - ale tak na ok. 45 stopni, spróbuj a od razu poczujesz - i utrzymywanie w tej pozycji nóg lub pulsowanie dół-góra. A próbowałaś może uzywać jakis sprzęt do ćwiczenia mięśni brzucha? Ciekawa jestem, czy wpływa to na efekty. Na pewno pomaga w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń. Możesz wypróbować coś takiego, jest mnóstwo fajnego sprzętu do ćwiczenia mięśni brzucha https://www.tvokazje.pl/silownia-i-fitness/65-gymform-ab-generator-644812022661.html na przykład coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×