Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Platoniczna

Mężatki zakochane...nie w mężu...

Polecane posty

Gość maksiu biedaku
ło matko ... facet gdzieś Ty podział testosteron ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiu biedaku
Jezuuuu, to bylo retoryczne pytanie, toż wwidać że Ty nie wiesz ... Weź się człowieku ogarnij, ZS pisał: ryby, wyprawa w góry, mordobicie z jakimś fanym kumplem, odzyskasz testosteron, choler oby z rozumem w parze. Porządnego męskiego weekendu z użyciem mięśni i szarej eminencji . Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszla vont
maksiu biedaku ---------->a ty ile razy jeszcze bedziesz cialkac jak szczekaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiu biedaku
straciłeś teraz i mój czas, więc mam Ci za złe to nie ma być przyjemność, a ciężka praca cóż - moje założenie było słuszne - chodzileś do LO czy technikum? ... tragi-komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiu biedaku
oh wybacz, wielmozny vontcie :-) wiem - nie lubisz takich szczekaczek :-) coś dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiu biedaku
Max, po prostu weź się za siebie - kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwujacy..............?
to bylo do przewidzenia TWA rozjebalo topa i zadowolone w swoje doopy sie podrapalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mamy robić miesiącami powtarzać maxowi to samo? on swoje my swoje? on nie szuka rady on chce pisać, pisać, pisać i chce mieć czytelników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. chociaż przyznaję, że jest mi wstyd za ZSa, lusię, komisia, iftar, kucharza nawet o retro nie wspominając że kłócą się jak przekupki kiedy ja angażuję się w "sprawę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja angażuję się w "sprawę" sciemniac to my no wy:P ja na drugie mam "prawdomówność" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26082010
ZS, lusia, komisia, iftar, kucharz, retro, ika - fajnie, że tu wpadliście, ktoś w końcu wstrząsnął tymi biednymi ludźmi. Nie ma jak trochę przewietrzyć otoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, naprawdę ktoś tu jest tak naiwny, iż sądzi że kimkolwiek wstrząsnał? To proszę, niech odezwie sie ktoś, na kim ta krytyka małoletnich zrobiła wrażenie!! Kilkanaście stron bzdetów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kim ta krytyka małoletnich zrobiła wrażenie!! pseplasamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka szczęcia
Hmmm.. Dziękujemy za odwiedziny,ciekawe rady i interesującą konwersacje. Ale jak to mówią, goscie, tak jak ryba, po 3 dniach zaczyna smierdzieć i męczyć:P Wiec, mmm. Mam nadzije, ze nie trzeba reszty dopowiadać:) Ps.Zabrakło, cennych uwag ''Nadzieji":P Max .... w skrócie-PORAŻKA. Mr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvww22
Spieprzać stąd, swoj temat sobie załozcie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25082010
W końcu ktoś pokazał absurdalność tych "miłości" i obnażył ich małość. Proszę Państwa przecież to się już ciągnie kilka lat i co jakiś pojawia się nowa sytuacja. Czy Państwo nie widzą tych schematów. Przecież to już się zrobiło tragikomiczne. Ci "małoletni" Goście ośmieszyli tą wypłakiwalnie i zrobili to nader inteligentnie i z "jajem" (na pewno pokończyli licea ;-) ). Nareszcie ktoś otworzył drzwi i zrobił mały przeciąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno pokończyli licea zaocznie ja umiem tylko dziergać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25082010
;-) ;-) nic dodać i nic ująć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"25082010 W końcu ktoś pokazał absurdalność tych "miłości" i obnażył ich małość." Kolego, każdy kto tu pisze wie o tym doskonale, o tej absurdalności i małości, o beznadzieji, o tym, że są to uczucia ślepe i bezsensowne. Poczytaj po prostu ten temat, a nie kilka stron i będziesz wiedział. Naprawdę sądzisz, że paru uważających się za strasznych mądrali napisało tu coś nowego? Mylisz się. Szkoda, ze nie zrozumiałeś tego co tu się dzieje, nie wysilałbyś się niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×