Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stokrotka__26

Sklepy lub Hurtownie wózków dziecięcych we Wrocławiu - pomóżcie

Polecane posty

Witam serdecznie, bardzo proszę o namiary jakiś sklepów we Wrocławiu z wózkami dziecięcymi. Szczególnie interesują mnie firmy typu: quinny, x--lander, jane, bebe comfort. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka-=26
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka_=26
Wrocławianki odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka_+
No dziewczyny żadna nie jest z Wrocławia i nie może mi nic polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajka -koło plKromera Askot chyba Krasinskiego bobolandia na pl Legionów Urwis -Gajowa chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze na Tęczowej
koło świebodzkiego była jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecior
Na ulicy Długosza jest hurtownia BAJKA . Na ulicy św. Jerzego jest Ascot i na Sztabowej jest drugi Ascot.W Psarach blisko Wrocławia jest hurtownia BABYMAX - kierunek na dawne Marino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy poza Wrocławiem są jeszcze inne miejsca, które mogłyby Cię zainteresować. Godnym uwagi jest z pewnością hurtownia artykułów dziecięcych i niemowlęcych www.aico.com.pl, z której ja co jakiś czas mam okazję korzystać. Mają produkty bezpośrednio od producentów, głównie tych największych i szanowanych na rynku. Kupiłem tam cały asortyment zarówno do sklepu jak i dla swoich dzieci, więc mam to miejsce sprawdzone na własnej skórze i tylko dlatego pozwlam sobie o nim wspomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo ciekawą ofertę zarówno wózków dziecięcych jak i fotelików samochodowych znajdziesz na stronie pod adresem www.semma.pl. Ten krakowski dystrybutor artykułów dziecięcych cieszy się bardzo dobrymi opiniami i wydaje mi się, że spokojnie możesz skorzystać z jego usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie Wrocław, ale Kraków : polecam Wam https://www.sdkrak.pl/ , który zaopatrzył mnie we wszystko, co tylko było mi potrzebne. I to za bardzo atrakcyjne pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×