Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maja1

Proszę o pomoc-gdzie kupić najtaniej oryginalne perfumy?

Polecane posty

Można na bao.pl tam mają różne akcje organizowane i mega przeceny, nawet do 70% niżej. I wszystko oryginalne. Tylko trzeba sobie załatwić od kogoś zaproszenie. Ja tam jestem, ale nie mam zielonego pojęcia jak się wysyła zaproszenia. Będę musiała sobie to obczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktor
Polecam perfumerie dulcedo.pl oczywiście odbiór osobisty w okolicach Gliwic. Zawsze można na miejscu wszystko sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomocnyGin
Dla mnie jedną z lepszych perfumerii internetowych w których można kupić markowe oryginalne perfumy w dobrych cenach jest www.perfumette.pl Mają dużo promocji na pierwszej stronie i dają darmowe próbki do zamówień. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga822
Ja kupuje od jakiegoś czasu te perfumy w sklepie internetowym: . www.SklepFM.com Fajny sklepik :) Przesylki maja w super cenach a nawet mozna odebrać osobiście. Ja w sumie zawsze zalapuje sie na darmowa wysylke wiec jest ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie odlewki można w rzesz
a gdzie w rzeszowie można kupić oryginalne perfumy, ale w mniejszych pojemnościach, jakies odlewki np????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila Gi
Dla mnie najfajniejsza jest realta.pl, przekonałam się do niej w 100%. Pozdrawiam miłośniczki dobrych perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam perfumerię Dolce. Ostatnio kupowałam u nich już drugi raz i jestem bardzo zadowolona. Korzystna cena, szybka wysyłka, zawsze jakieś próbki gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam na allegro: _domingez_ z wroclawia ma ich niewiele ale za to oryginalne z strefy wolnoclowej Duty Free. kupilem ostatnio chanel dla swojej dziwczyny i byly naprawde zgodne co do opisu. Zapch jest nawet po praniu ale to Chanel jesli ktos ma watpliwosci co do innych sklepow i ma wywalic niepotrzebnie kase w bloto kupujac z niewiadomego pochodzenia to polecam naprawde tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia74
ja ostatnio kupiłam ze sklepu www.noweperfumyl.aromagroup.pl, moze nie oryginalne ale stęzenie maja zabójcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pogrosiku.eu niebawem będą się kończyć aukcje perfum więc pewnie będą najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingafa
Ja też kupuję w realta.pl, uwielbiam dobre markowe perfumy. A jeszcze jak można kupić taniej to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_FM
Witam, ja również polecam perfumy FM GROUP :-) Warto zastanowić się na zakupem, któregoś z ich zapachu zanim wydamy pieniądze na drogie perfumy znanych zagranicznych marek. Zapachy są naprawdę trwałe a ich ilość dostępna w ofercie sprawi, że praktycznie każdy znajdzie zapach dla siebie http://www.worldfm.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę wszystkim polecić moją sprawdzoną już perfumerie internetową, która ostatnio się trochę zmieniła. Ma bardziej nowoczesny i przyjazny wygląd, a do tego więcej promocji i rabatów, do każdego zakupu dostaję próbki perfum i przesyłka idzie szybko a co najważniejsze sprzedają oryginały. Zobaczcie sami www.perfume4you.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala21
jak juz wszyscy polecacie, to i ja polece; ja kupuje FMki z www.sklep-fm.pl zdecydowanie najtaniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garonna
sprawdziłam oferty polecanych różnych firm i najtaniej wyszło mi w na www.iperfumy.pl i też dają darmowe próbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel001
Witam! Mam do zaoferowania francuskie perfumy odpowiedniki perfum oryginalnych, takich jak G. Armani, Hugo Boss, Kenzo, Calvin Klein, Chanel, Dior itp. Perfumy są bardzo trwałe i pachną identycznie jak oryginały, są one lepsze niż te z FM itp. Sprzedaje je w cenach o połowę mniejszych od 50gr/ml niż w centrach handlowych, tam zapłacicie nawet do 1,2zł/ml. Perfumy są znane i sprawdzone przez wielu zadowolonych klientów, sprawdź sam to się przekonasz!!! Posiadam 400 zapachów w stałej ofercie. Zainteresowanych kupnem perfum proszę o kontakt mailowy pawelz100@wp.pl lub GG 3479272, wtedy mogę przesłać listę dostępnych perfum damskich i męskich. Perfumy sprzedaję w takich buteleczkach: 30ml 20zł 60ml 35zł 100ml 50zł Perfumiki wysyłam pocztą, wysyłka 10zł przy wpłacie na konto i 15zł przy pobraniu, niezależnie od ilości perfum. Możesz także zakupić większą ilość, dorzucić własną marżę i sprzedawać je na własną rękę. Jest to świetny pomysł na mały biznes i na dorobienie sobie do budżetu. Ze względu na to, że perfumy są bardzo dobrej jakości a ich cena jest niska sprzedają się one jak świeże bułeczki w takich miejscach jak szkoły, siłownie, solaria oraz w najbliższym otoczeniu. Przy zamówieniach powyżej 10 sztuk korzystne rabaty dla uzyskania lepszych korzyści ze sprzedaży. Zapraszam serdecznie do zakupu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetki to w sumie tez
na Teneryfie :) w sklepie wolnoclowym itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje ostatnio na www.perfumyonline.net. Jak do tej pory sie nie zwaiodlam, orygnalne perfumy, bardzo szybka i mila obsluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek444
Powierdzam też robie zakupy na zmyslowezapachy.pl i zawsze wszystko jest ok.Przesyłka ekspres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia.ty
Prawdziwa SZTABA ZŁOTA 1KG Każdy lubi otaczać się pięknem i luksusem.. To co do tej pory było niedostępne dla przeciętnego człowieka jest na wyciągnięcie ręki.. http://skr9.pl/2e031f Prawdziwa SZTABA ZŁOTA Poczuj bogactwo i luksus na swojej skórze! http://skr9.pl/2e031f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMW
Polecam sklep iPerfuma ( www.iperfuma.pl ). Dokonałam tam zakupu i jestem bardzo zadowolona z zakupu i obsługi. Zapach nie różnił się niczym od oryginału więc nie mam mowy o podróbkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×