Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maja1

Proszę o pomoc-gdzie kupić najtaniej oryginalne perfumy?

Polecane posty

Gość Marta z Warszawy
Przede wszystkim ważne jest to, żeby kupować w sprawdzonych perfumeriach, żeby później nie mieć problemów z zamówieniem. Ja kupuję w http://perfumeria.pl bo wiem, że nie będę mieć problemów z zamówieniem, a perfumy będą na pewno oryginalne. Kto kupuje w tej perfumerii? Przyznawać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebekalia
ja też kupuję w tej perfumerii :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borkaaa
i ja się przyznaję bez bicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka34
Drogerie sklepowe nie mają tak dużego wyboru jak sklepy internetowe, druga sprawa to cena dlatego najczęściej perfumy zamawiam na www.perfumeria.pl. Perfumy Chanel Chance kupuje średnio o 30 % niżej jak w Sephorze. A wy macie jakiś swój sprawdzony sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieladnezapachy
Polecam www.badanga.pl ostatnio widziałam super ceny Euphorii i Hugo Bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia1222
Mysle ze najlepiej czekac na promocje w sklepach :) ale jesli ci sie bardzo spieszy mozesz poszukac tutaj http://trudo.pl/Uroda,1429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na www.cosmania.pl jest duży wybór perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminnnka
najtaniej z tego co zaobserwowałam za markowe perfumy płaci się w Perfumerii online http://www.perfumeria.pl/ sama zamawiam tylko tam perfumy i dla siebie i dla chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka201
Ja kupuje oryginalne perfumy już od dwóch lat wyłącznie na stronie zlotewyprzedaze.pl tylko trzeba przyczajać regularnie kampanie. Tam są dużo tańsze niż w tradycyjnym sklepie i na 100 % oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania: Dolce&Gabbana Pour Homme 125ml 100% ORYGINAŁ! kupiłem ale mi nie odpowiada, mam na niego fakturę jest 100% oryginalny ! Cena za 125ml to 169 zł + koszt wysyłki :) kontakt na: gboczar@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelian
Najtaniej jest na fragrancesdirect.com bardzo dobre promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsff
Ja kupuje odpowiedniki oryginalnych perfum, sa trwale ;) z aromy :) podsylam bloga twojkosmetyk.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szprzedam: Chanel Chance Eau Tendre - 100 ml edt - 209zl (oryginal na pewno ) Chanel Chance Eau Fraiche 100ml edt Giorgio Armani Acqua Di Gioia 100ml edt i inne Wysylka za pobraniem - gratis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandra7 malpa opoczta pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika000
Witam serdecznie, Posiadam w sprzedaży kilka sztuk oryginalnych perfum: Gucci Guilty Pour Homme 90ml (męskie) 160zł Gucci Flora Gardenia 100ml (damskie) 150zł Laura Biagiotti Roma Uomo 75ml w zestawie prezentowym z żelem pod prysznic 50ml oraz żelem po goleniu 50ml; (męskie) 120zł Perfumy legalnie kupiła moja mama która pracuje w Niemczech. Są z likwidacji prywatnej drogerii. Sto procent oryginał. Mają numery seryjne na opakowaniach i flakonach oraz oryginalne zafoliowanie. Można sobie do mnie przyjechać, najpierw obejrzeć i wtedy ewentualnie zadecydować o kupnie. Nie ma żadnego problemu. Po zapłaceniu i odebraniu produktu możecie Państwo jechać i dla świętego spokoju porównać sobie produkt w perfumerii i w razie wątpliwości zwrócić. Oczywiście mogę wysłać je pocztą za pobraniem i ze sprawdzeniem zawartości. O formie wysyłki decydujecie Państwo. Posiadam własne zdjęcia produktów a na życzenie zrobię jakieś dodatkowe dla większej pewności. Zdjęcia mogę wysłać na maila, ewentualnie mms-em. Na swoim przykładzie wiem, że łatwo można się oszukać kupując coś w internecie dlatego chciałabym żeby kupujący ode mnie czuł się bezpiecznie. Perfumy są w dobrych cenach, generalnie są po połowie cen sklepowych. Zapraszam do kupna oraz osobistego oglądania na terenie Sochaczewa koło Warszawy. Przy zakupie większej ilości- cena do negocjacji. Pozdrawiam. nr. tel: 731-792-480 lub mail: andzixa16@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio kupiłem w sklepie www.omega.istore.pl , jest teraz promocja do 20 % na firmowe perfumy Hugo Boss i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wedrowczyn
Polecam http://www.e-swiatperfum.pl/ kupiłem tam kilka perfum i były to oryginały. Cena ok. Jestem z Ostrowa Wlkp. to miałem wysyłkę GRATIS bo forma jest z tego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia8615
Ja polecam stronę www.e-światperfum.pl Niższa cena i perfumy w 100% oryginalne :) Kupowałam, byłam zadowolona! Zamówienia mailowo, telefonicznie lub przez allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slaws
Tutaj znajdziesz ciekawe rzeczy slawdus.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel88
Ja kupuję w internecie na stronie Moje Zapachy.pl, kupowałam tam Givenchy, złotą Lacostę, Escadę Magnetism, moja siostra ostatnio Davidoff Cool Water 200 ml i jeszcze bez zapłaty za dostawę, bo był ten dzień bezpłatnych dostaw. Perfumy są na bank oryginalne, bo sprawdziłam, są nawet o połowę tańsze od tych w sklepie, mają testery (takie z korkiem i bez korka, bez opakowania), a wtedy jest jeszcze taniej. Na Allegro bym nie kupowała, ale czasami po prostu wyszukuję promocje przez różne portale, np. tutaj Promocyjni.pl, wystarczy wklepać słowo "perfumy" w wyszukiwarkę i od razu wyskakują c**promocje i rabaty aktualne albo kupony jakieś. Trzeba umieć sobie radzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.perfumeria.in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie może czy w Gorzowie są jakieś sklepy z perfumami oryginalnymi? nie wiem czy mam isc do jakiegoś specjalnego sklepu czy w galerii, typu NoVa park?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_98765
jak w novapark to idź do douglasa albo do sephory, tam na pewno sa oryginalne i znane marki perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennia
http://fragranto.pl/ kupowałam tam dwa razy, perfumy oryginalne, ciężko się do czegoś przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jeszcze jakie perfumy. Niektóre są tańsze w jednej, inne w drugiej, trzeba porównać. Kupuję w iperfumy, e-glamour, perfumesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×