Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za tą chwilę...........

chciałbym zdradzić.........

Polecane posty

Gość brawooo
Supafly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Rolnik gadaj po nasymu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Supafly
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
masz odpowiedź Rolniku na swoim rolniczym topiku o jajach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historia świata
histori nasza podstawowa, imperium zjednoczonych państw wszechświata mniejszego z dużą ilością chomików, brawo dla węży ! one wiedzą! maja moc mrówek, to jest wielkie!! bierz przykład z kosmosu. w chmurach nasza przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
chyba ich zaskoczyłeś znasz jezyk polski i zrozumieli co mówisz hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem i wam powiem
Podręcznik pracownika: 1. Sposób ubierania się w pracy Wskazane jest, abyś przychodził do pracy ubrany zgodnie z wysokością swojej płacy. Jeżeli przychodzisz w butach Prady za 350 i z torbą Gucci za 600 to zakładamy, że powodzi ci się dobrze i nie potrzebujesz podwyżki.Jeżeli ubierasz się skromnie, to znaczy, że powinieneś nauczyć się lepiej dysponować swoimi pieniędzmi żeby kupić sobie lepsze ubranie. Dlatego też nie potrzebujesz podwyżki. Jeżeli twój strój jest średniej klasy to znaczy, że twoja płaca jest na odpowiednim poziomie i nie potrzebujesz podwyżki. 2. Zwolnienia chorobowe Nie honorujemy już zwolnień lekarskich. Jeżeli byłeś w stanie pójść do lekarza, to równie dobrze mogłeś przyjść do pracy. 3. Urlopy Każdy pracownik dostanie 104 dni urlopu w roku. Terminy zostały już ustalone: są to soboty i niedziele. 4. Zwolnienia na wypadek pogrzebu Nie ma żadnego usprawiedliwienia nie stawienia się do pracy. Nie możecie już nic zrobić dla zmarłych kolegów, członków rodziny czy współpracowników. W rzadkich przypadkach, kiedy pracownik MUSI wziąc udział w pogrzebie, ceremonia powinna odbywać się późnym wieczorem. Wtedy pracownik może pracować w przerwie na lunch, aby wyjść godzinę wcześniej. 5. Korzystanie z toalety W toalecie spędza się stanowczo za dużo czasu. Dlatego też wprowadzono 3-minutowy limit użytkowania toalety. Po tym czasie włączy się syrena alarmowa, papier toaletowy zostanie schowany, drzwi od kabiny zostaną otworzone i zostanie zrobione zdjęcie. Jeżeli przekroczenie czasu zdarzy ci się dwukrotnie, twoje zdjęcie (to zdjęcie) zostanie umieszczone w biuletynie firmowym w rubryce "Recydywiści". 6. Przerwa na lunch Wychudzeni na zjedzenie lunchu mają 30 minut, żeby mogli zjeść więcej i nabrać zdrowego wyglądu. Pracownicy z normanlą wagą mają na zjedzenia lunchu 15 minut. Tyle akurat wystarczy, aby zjeść posiłek pozwalający utrzymać stałą wagę. Grubasy mają 5 minut. Akurat tyle zajmuje wypicie Slim Fast'a. Dziękujemy za lojalność wobec naszej firmy. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić dobre samopoczucie wynikające z pracy dla nas. Dlatego też wszystkie pytania, komentarze, uwagi, skargi, insynuacje, oskarżenia i wyzwiska powinny być kierowane gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do za tą chwilę...........
podaj jakiś kontakt 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizes ---> jeśli nie znasz znaczenia słowa którego używasz - nie używaj go. A już nie w takim plugawym kontekście. za tą chwilę........... ----> zastanowiłeś się co chcesz zrobić swojej żonie i (ewentualnie) dzieciom? Queen Maya ----> właściwie nie wiem co powiedzieć. Chyba \"do budy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
ja tam chce se popatsyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
a do mnie nic? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Maya
Widzisz Rolniku:) ksiedzu dziekujemy już.... wiedziałam ze potrafisz normalnie, no cóż, powiem tylko tyle, że słucham bardziej wyszukanych homilii:) Smieszne jest Twoje napinanie się wyluzuj:D to jednak sukces, że daleś glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UOPi
Rolnik zadowolony jestes? Wiesz jak widze twoje posty to mi sie odniechciewa czytac topiku. Nawet jak bym chciala przeczytac twoje wypowiedzi...to za duzo czasu mi schodzi zeby twoja wiejska pisownie zanalizowac no i jak juz przeczytam to nie robi to w ogole sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
właśnie chciałam se popatsyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy mu to mowią
ale on swoje i te teksty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
no i ja nie Adminka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
nawet na pywno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UOPi
gdybys jeszcze umial ta gwara mowic moze to i by bylo interesujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
100% baba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
buahahahaha Rolnik rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
:-D no poptsej u Was we wsi wiedzom a tu miastowe i nie wiedzom ale jełopy i na zartach tyż sie nie znajom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×