Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiphopowa dama

potęga podswiadomości!!! czy to działa???

Polecane posty

Gość dziala dziala
zawsze sie krzywdzi... zawsze najgorzej, ze samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzikprawda...
tak, tak ,,na bogu,, czytaj ,,na zakłamanym kościele,, ,który straci dochody gdy ludzie będą silni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczytaj sobie swiadectwo suligi byłego tarocisty napisał ksiazki o tarocie szykał boga a znalazł demony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto podwysza podatki ksiadz czy tusk ile razy dałes na tace a ile razy płaciłes podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzikprawda...
tarot mnie nie interesuje a na podatki nie mamy wpływu bo płaci się temu kto ma większą władzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam podświadomość
tak kochani jeśli uwierzymy w coś i intensywnie o tym myślimy to wszystko się spełnia .... no może nie od razu natychmiast ..ale jednak ..... Wiadomo że gdy pomyślisz że chcesz być na księżycu to trudno o realizację tego .. ale co do zdarzeń z życia codziennnego ....to wyobrażaj sobie kogoś ze środowiska Twojego że ta osoba staje się wobec Ciebei miła dobra itp.... trzeba myśleć intensywnie obrazowo .... spróbujcie .....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doha18
Dokładnie ! Trzeba pozytywnie myśleć coś w tym jest nas umysł ma dużą moc nie warto płakać nad sobą trzeba określić sb cel działania myśleć o nim starać się urzeczywistniać i wmawiać sb jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę.......
merkaba czyli uważasz, że człowiek używający swojego rozumu danego mu przez Boga jest w mocy szatana ? coś tu nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doha18
hahahah jprdl odrazu szatan gratuluje inteligencji xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywanie rozumu to nie potega podswiadomosci mylisz pojecia - rozum myslenie logiczne masz rozum ale go nie uzywasz Jeżeli wierzysz w to, że osiągniesz sukces dzięki jakimś kosmicznym energiom to Panu Bogu raczej to się nie spodoba. Świat tak jest skonstruowany, że jeżeli ktoś w coś bardzo wierzy, to tak się stanie (według tego co można przeczytać w biblii: "Zaprawdę, powiadam wam: Kto powie tej górze: "Podnieś się i rzuć w morze", a nie zwątpi w duszy, lecz wierzy, że spełni się to, co mówi, tak mu się stanie" - Ewangelia wg św. Marka, 11,23 http://www.bialystok.opoka.org.pl/czas/arch27/art/newage.htm katolik opiera sie tylko na Bogu bo reszta jest grzechem jezus kazał namalowac obraz faustynie kowalskiej z napisem jezu ufam tobie czyli ten napis sugeruje ze całe szczescie zalezy od jezusa a nie od naszej podswiadomosci jezus wiedział co czeka w przyszłosci ze ludzie beda ufac potedze podswiadomosci niz bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na tym polega wiara by na jezusie polegac przylgnac do niego a szatanowi zalezy by nas oddzielic od Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę.......
A Bóg to nic innego jak energia kosmiczna bo przecież z nieba na nas spogląda jeśli ktoś zapomniał :) ważne by być dobrym człowiekiem dla siebie i innych a reszta to tylko komplikowanie życia i jeszcze branie za to daniny a te wszystkie księgi to niby Bóg napisał ? no proszę, nie żartujcie wykształconemu ,,ludowi,, już ciężko będzie to wcisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę.......
Jezus był człowiekiem i nauki które głosił bardzo cenię ale niektóre zostały mocno zniekształcone przez ,,bajkopisarzy,, i brzmią jak bajki braci Grimm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doha18
No to wszystko oparte an Bibli o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie haloooo
ludzie człowiek o nicku merkaba to głupi moher .... nie słuchajcie tej debilki ..... to ćwok co gówno wie o podświadomości .. o rozumie i mózgu też zero wiedzy ma bo po prostu go nie posiada [ rozumu i mózgu ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie haloooo
podświadomość działa a ty idiotko spadalski do kościoła ..... kretynko totalna merkaboooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedni ludzie z was
ciemnogród to przyciagnijcie 6 w totka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaupa..x
W każdym losowaniu ktoś wygrywa więc ktoś to sobie jednak przyciga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doha18
No więc da sie za pomocą podświadomości z kimś być kogo sie kocha np:. przyjacielem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crochu
Łooo niszczycie system. Takich bzdur dawno nie czytałem. Opowiedzieć babom bajkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś jak o czymś lub o kimś myślę i sobie to wyobrażam to tego nie mam więc odpowiedź chyba jest prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze potega naszej podswiadomosci jest madrzejsza od nas i jesli myslimy o konkretnej osobie,to nie dziala,bo ona wie lepiej,ze niekoniecznie ta osoba jest dla nas najlepsza i wtedy nie skutkuje.A jak myslimy ogolnie o osobie,ktora ma miec takie,a nie inne cechy i ja chcemy przyciagnac,ale nie osobowo,to wtedy nasza podswiadomosc znajdzie nam tego wlasciwego :) Wlasnie tez stoje przed takim dylematem.Musze sprobowac....Czy ten konkretny,bo mi sie wydaje,ze to ten dla mnie,czy niewiadomy,ale z okreslonymi cechami ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potęga umysłu jest obdarzony każdy z nas , ta moc tkwi wewnątrz wszystkich, Dzięki czemu możemy wyrwać się z iluzji i zacząć żyć prawdą. Potęga życia jest w Tobie! Zapraszam na mojego bloga : www.potęga-życia.pl JESTEŚ TYM O CZYM MYŚLISZ I TAM GDZIE TWOJE MYŚLI! Jesteś wyjątkowy i niezwykły, bo taki jest każdy z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×