Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miigotka21

Najtansze przepisy - kuchnia studencka i nie tylko - wejdz i wpisz

Polecane posty

ja jestem z wawy kurczak z pomidorami i kukurydza -piers kurczaka -puszka kukurydzy -cebula -koncentrat pomid. -1/3 szkl bulionu z kostki - sol, pieprz, slodka papryka miesko pokroic, podsmazyc, przelozyc do rondelka, a na tym tluszczu po miesie zeszklic cebule, dodac bulion, dusic 10-15 min, potem dodac kukurydze i koncentrac i dusic jeszcze z 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 1
polecam makaron ze szpinakiem makaron + szpinak + smietana + duuuuzo czosnku ;) mozena jeszcze posypac serem...pychota !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztudentkaaa
a ile kosztuje szpinak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 1
torebka mrozonego cos okolo 3 zl chyba...ale wystarczy na2-3 porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztudentkaaa
tarnobrzeg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam jeszcze potrawke z kielbasa a\'la malinka -duza cebula -1 marchewka -puszka pomidorow -przyprawy - bazylia, oregano, papryka, sol, pieprz i co kto jeszcze lubi ;) -2 lyzki keczupu, -kielbasa cebule zeszklic, dodac starta marchew, podsmazyc, potem dusic z pomidorami i przyprawami, na koniec dodac podsmazone plasterki kielbasy i dusic jeszcze kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to taki mrozony kolo 2 zeta :)) kiedys sie skusilam ale nie mialam pomyslu na niego i odsprzedałamm go koledze a On kurcza zrobil sobie pyszne sniadanko - jajecznica ze szpinakiem :)) musze przyznac ze byla pyszna - polecam ( innych pomyslow na szpinak nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze szpinakiem to ja lubie canneloni.... az sie glodna zrobilam a w lodowce swiatlo i lod :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 1
albo sos do makaronu z pieczarkami i makaronem :) tez pyszne...uducic pieczrki pokrojone i zalac smietana...mozna do tego dodac kurczaja ale koszty sie wtedy zwiekszaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztudentkaaa
drogie to......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna 1
czy ja wiem czy drogie skoro za 6 zl masz obiad na 3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam kiedys w pewnej szkole na obiedzie i tam w piatek byly naprawde bardzo dobre kotleciki z jajek wiec znalazłam dzis przepis i podaje do Waszej wiadomosci :):) 5 jaj ugotowanych na twardo drobniutko pokrojonych, - namoczona odciśnięta bułka, - 2 jaja surowe, - dużo szczypiorku, - pieprz, sól, - ewent. bułka tarta, jeśli masa jest bardzo rzadka. Wszystko wymieszać, formowac kotleciki, obtaczać w bułce tartej. Sa pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i kolezanki czesto po zajeciach jadalysmy zalewajke, ktora przyrzadzala kolezanka z Cieszyna chleb pokroic w kostke do glebokiego talerza, albo miseczki przygotowac, cos w rodzaju bulionu - gotowana woda, pieprz, sol, drobno pokrojony czosnek, zalac chleb i zajadac - nic specjalnego, ale jest to wspomnienie kuchni ze studiow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innym razem byla bogatsza wyzerka, jak kolezanka miala ranna randke, czy raczej spotkanie z gosciem co poluje i przyniosla kielbasy z dziczyzny domowej roboty i bimbru.... w ten dzien ok godz. 13-ej mialysmy zdawac egzamin z rosyjskiego, szybko bylysmy gotowe, nie dalysmy rady isc na katedre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka, znam ten przepis na kotlety tylko ja bulki nie daje dorzuce jeszcze kotlety z sera - gruby plaster sera w ksztalcie walca trzeba opanierowac i smazyc na goracym oleju. na wierzchu ma byc rumiana skorka a w srodku roztopiony ser. wiecie co... zatesknilam za akademikiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze w nim jeszcze wytrzymac do 10 lipca (praktyki) a co tu robic gdy takie pustki :/:/;/ no i brak lodowki buuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akademickie zycie, studia, atmosfera, ludzie, znajomi, imprezki, zakuwanie do egzaminow, imprezy :D :D :D ...to bylo to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyprowadzisz sie na stale, to tez zatesknisz. za brakiem kasy i kombinowaniem jedzenia z niczego tez - przynajmniej bedzie co wspominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pamietam te czasy....;-) i wiecie co dziwnego? dziennie sie jadlo 2 jogurty i czerstwa bulke, kasy nie bylo na zarcie ale na pifko i fajki... zawsze ;-) no i pamietne konce miesiaca...ah jak tego brakuje... ;-) pozdrawiam studentow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
102 ----------- > swieta racja, czlowiek wcinal zalewajki i pogrzewal grube parowki do tego bulka z makiem (tak, tak, byl taki zestaw) ale zaraz jak bylo haslo impreza albo idziemy na piwko, to juz rzadek sie ustawial chetnych do pojscia do knajpki i fajki byly i piwko bylo, za to na drugi dzien na ksero nie bylo,albo na bilet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego chyba nie znacie
Bardzo lubię coś upichcić ale teraz nie o tym , czy znacie sposób co należy szybko wziąść aby po wypciu szybko wytrzeźwieć i aby Policjant z drogówki nie zadawał pytań , czy pani / pan czy był wypity alkohol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
ponawiaj.. mi az ślinka cieknie.. jutro sobie robie kotleciki i pączuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakkk
kartofle z kefirem kartofle w " Mundurkach " z sosem czosnkowym ryz z fasolka szparagowa i kielkami w wykwintnej wersji z piersia kurczaka :P zasmazana cebulka z kartoflami i jajkiem szpinak z jajkiem i kartoflami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka w przypływie desperacji podsmażała kromkę chleba nad świeczką.Nazywało się to:zapłakanka:)Bo można się było popłakać z głodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mid
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SePkA BIELSZCZANKA
NO WIECIA JA TO WOLE NAJTANIEJ I NAJSZYBCIEJ ZJESC JAJECZNICE Z CEBULKA , POMIDORAMI,BOCZKIEMI BOSCH PYCHA !:p:p:p:p:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SePkA BIELSZCZANKA
LUDZIE MOZNA ZJESC TEZ PYSZNY DESEREK :goferki: Składniki: - 500 g mąki, - 1 kostka margaryny roztopionej, - cukier waniliowy, - szklanka cukru, - proszek do pieczenia, - 2 szklanki wody, - 5 jajek. polecam :*:):):):):);) pozdro od bielska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SePkA BIELSZCZANKA16
3-maj cie sie ~~POZDROWIONKA ! ZYCZE SMACZNEGO !!!:):):p:p:p:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×