Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady...

Przystojni faceci boja sie ladnych dziewczyn...

Polecane posty

Tak,to prawda.Moze nie w kazdym przypadku,ale generalnie tak jest.Tylko pytanie dlaczego.Boja sie,ze majac naprawde ladna dziewczyne beda musieli znosic spojrzenia innych facetow,a ona przeciez ma byc tylko ich...Jak to jest panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
chyba kazdy facet, nie tylko przystojny, chce miec swoja kobiete tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,ale topick jest na inny temat...-dlaczego,a nie o tym co chce facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
ci faceci nie boją się kobiet samych w sobie tylko ich wymagań, wiecznego adorowania itd a jak bardzo przystojny to nawet o laski nie musi się starać bo same przyjdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vale tudo//🌼Witaj!Wiesz...nie chodzi mi o to,ze bardzo,ale ogolnie.Czasem tak jest,ze np.na dyskotece jest tylu przystojnych,a odwazni sa tylko brzydale.Za przeproszeniem.Czasem to wstyd kiedy taki nieladny i nie zadbany chlopak probuje podrywac ladna dziewczyne... A Ci bardzo bardzo przystojni(niema takich ,dla mnie bynajmniej :p ) to sa chamy.Mysla,ze wszytsko im wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Faceci nie boja sie kobiet bo co tutaj sie bac? Pozatym ja caly czas powtarzam nie chodzi o to czy ladna, ale czy atrakcyjna bo to dla mnie zasadnicza roznica. Ladnej na pewno sie nie boje, atrakcyjnej tez nie, ale na sama mysl, ze musze sie o nia nonstop strac przechodza mi ciarki, przewaznie taki atrakcyjne dziewczyny to ksiezniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kobietę w ogóle stać na uczucia? Tak, ale tylko wtedy, gdy nie ma już innego wyjścia - vide Jenny z Forresta Gumpa: zostaje dopiero wtedy, kiedy wie, że umrze na AIDS, a wcześniej woli każdego gnojka od szczerze kochającego ją bohatera. T.Beksiński \"Tylko Rock\" nr.3/1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle że Ci w dyskotece po prostu myślą tym samym tokiem co Ty Lady...;) czekają i myślą...jestem przystojny, więc czemu ta fajna laska do mnie nie podchodzi:( tylko brzydule sie mi narzucają;0 Pomyśl!!Oni myślą że jak są przystojni to już nie muszą sie starać;) To onich dziewczyny mają się starać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbytdobryzebygokochac//I tu mam chyba druga czesc odpowiedzi... ;) Moim zdaniem nie powinno byc tak,ze faceci maja przed tym obawy...Ja o swojego faceta sie obawiam ciut,ale ufam mu,a po za tym co ma byc to i tak bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
na dyskotekach zauwazylam to samo. ale to chyba nie wynika ze strachu tylko z tego ze tacy faceci nie musza wyrywac dziewczyn bo one same sie do nich kleja :P i moga przebierac jak w ulegalkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Lady... wiesz co, jak takiej atrakcyjnej dziewczynie bede potrafil wybic z glowy, ze jest ksiezniczka to nie bede sie obawial o nia. Ale poki co nie potrafie porzadnie zbajerowac atrakcyjnej dziewczyny, jak to sie nie zmini to zawsze bede mial watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konar//Kobiete stac na uczucia...Zapewniam Cie... kobieta obiektywna//Masz racje,ze tak jest!To jets to!Oni szwedaja sie po dyskotece i czekaja na tzw.okazje.Kiedys kurcze bylo inaczej na dyskotekach,ale czasy sie tak zmienily ,ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie już nie raz brzydal zbajerowal;) Nie podobają mi się ale są tak uroczy i cierpliwi, że potem mogłabym za nimi w ogień skoczyć;) Zakochałam się w swoim życiu już w nie jednym brzydalku:D I byli dla mnie najprzystojniejsi na świecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbytdobryzebygokochac//Nie zawsze tez jest tak,ze jak dziewczyna jest ladna to mysli sama o sobie,ze jest ksiezniczka..Sa tez niestety bardzo niedowartosciowane ,ladne dziewczyny,a wtedy to jest juz problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kurdupel vel smieć
"konar//Kobiete stac na uczucia...Zapewniam Cie..." PUSTA LALA jest w stanie pokochać tylko prawdziwego mężczyznego (czyt. wysokiego i przystojnego.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
nie przesadzjamy :P faceci tez sie nie uganiaja za grubymi i niskimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem jaki jest moj facet dla innych i niechce wiedziec ,ale wiem jaki jest dla mnie-NAJCUDOWNIEJSZY I NAPRZYSTOJNIEJSZY!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie, o kolesiach można powiedzieć to samo!! Ciągle tylko słysze od kolegów(o kobietach): - fajna laska...ale ma tylek za duzy - fajna laska...ale biust za maly - fajna laska, ale kiepsko sie ubiera - niezla dupa, ale pusta... i ciągle to ale ale ale....ja nie wiem...a w końcu i tak się zakochują w tj co ich zechce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Nie no dla mnie akurat na dyskotece to nie problem, gorzej w plenerze. A jesli chodzi o dyskoteki to zauwazylem ze kolo takich atrakcyjnych kreca sie same miesniaki. A ja nie lubie ryzykowac, bo mam okulary. Jak poczuje sie za pewnie, a tak sie czuje na dyskotece to od razu jak ostatnim razem wyskoczy do mnie gosciu i powie, jak chcesz zatanczyc z moja dziewczyna to popros. :) Wiecie co jeszcze zauwazylem? Ano to, ze jak podchodze na dysce do mniej atrakcyjnych panienek to one sa zajete! A te atrakcyjne przewaznie sa same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydkie kurdupel vel smieć//Dlaczego komentujesz ma wypowiedz w taki sposob?Ja osobiscie nie lubie wysokich facetow.Moj jest ciut wyzszy ode mnie,a sama mam 163 wzr.i jest lyzy i najcudowniejszy!!:D To co napisales to stereotyp i juz to nie modne sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta obiektywna//Masz 100% racje!!Tak to jest z facetami,ale tacy sa pusci!!Jak wiekszosc zreszta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie raz usłyszałam tekst od kolesia: \"no co Ty??Nie masz faceta??jak to możliwe??...jakbym wiedział wczesniej to bym Cie poderwał;)\" no i ciągle jestem sama...bo sie kolesie boja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki kurdpel vel śmieć
i powinni wybierać te brzydsze. Przynajmniej nie są PUSTYMI LALAMI i maja fajne charaktery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
dlatego teraz powiedzialem sobie podchodze tylko do atrakcyjnych laseczek bo te mniej sa zajete przewaznie, mam tylko nadzieje, ze nie dostane od jakiegos miesniaka, bo nie jest wykluczone, ze ta atrakcyjna akurat jest sama, ostatnio tez tak mialem, byla atrakcyjan laseczka ktora znam z widzenia ona mnie tez, nie podszedlem bo kurcze krecili sie kolo niej jakies miesniaki, nie podszedlem to sie nie dowiedzialem, czy ona jest sama czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydki kurdupel vel śmieć//To chyba proste,ze nie bede tanczyc na dyskotece z kims kto sie dla mnie nie podoba...w zaden sposob.Nie mam na msyli przytstojniakow jak niewiem co,bo taki jest tylko jeden w moim zyciu :D,a jak jestem sama to nie ma wcale.Zadko kiedy mi sie ktos podoba...Musi byc COŚ i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
odnosze wrazenie, ze w Twoim mniemaniu ladna dziewczyna to taka tapeciara i tipsiara blond :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...jak już wczesniej mówiłam, ja tam sie zakocham w kazdym kto mnie zkręci;) Choćby na pierwszy rzut oka wydał się brzydkim kurduplem, to po chwili czarującej gadki pięknieje w oczach!!:D z minuty na minute;) Serio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×