Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alalalala12

tampony

Polecane posty

Gość m1989
hej mam taki problem chcialabym zaczac uzywac tamponow,juz nawet wiem ze uzyje Tampaxow bo wiekszosc takie zachwala,mam tylko pewne watpliwosci co do tego aplikatora,bo nie weim dokladnei o co w nim chodzi ale napewno sie dowiem to kwestia czasu.czy ktos moglby mi napisac jakie rodzaje Tampaxow sa dostepne na rynku???bo nie moge tego z necie znalezc;(dziekuje bardzo!!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1989
a jeszcze dodam ze czytajac wiele wypowiedzi na temat tamponow to nie spodobalo mi sie to ze dziewczyny ktore maja za soba pierwszy raz maja latwiej albo w ogole dopiero wtedy moga swobodnie zalozyc tampon...to nie fair;(ja jeszcze jestem dziewica i wiem jak to jest z wkladaniem tamponow,ale jezeli bede mogal ich dopiero uzywac po pierwszym stosunku to sie wkurze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prawda z tymi dziewcami. Ja używałam tamponów od 16 roku życia, a dziewctwo straciłam jak miałam 20 lat i dodam, że moja błonka była naprawdę pożądna ( dużo bólu, kilka podejść, krew itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalala12
m1989: o aplikatorze pisałam strone wcześniej, dodam, że jest łatwy w użyciu, choć pierwsza aplikacja może wydawać się skomplikowana i stresująca. dla spokojności możesz poczytać dołączone ulotki, tam niemal łopatologicznie (i z obrazkami!) tłumaczą, jak posłużyć się tamponem i aplikatorem. apropos tampaxów: podzielone są rozmiarami - cytuję z ulotki: lites (bardzomało obfite krwawienie) regular (małe i średnie krwawienie) super (średnie i obfite krwawienie) super plus (bardzo obfite krwawienie). oczywiście, zawsze wybieraj najmniejszy mozliwy w danej sytuacji, danym dniu okresu rozmiar. najlepiej zacznij od tych najmniejszych, tak dla treningu. powodzenia:) poza tym: bella rzeczywiście ma aplikatory, tyle tylko, że w żadnym sklepie nie widziałam pełnego wyboru rozmiarów, tj. w jednym były tylko mini, w innym tylko super - kupowanie wymagałoby biegania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio zainteresowalam sie kwestia tamponow, bo zawsze uzywalam tylko o.b. i zadnych innych i mysle czy sie nie przerzucic na jakas tansza alternatywe, np. tampony femina safe z biedry albo te z rossmanna mysle tez nad bella i naturella :) tampaxy podobno sie rozwalaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze i najbardziej komfortowe są tampony OB i tylko je stosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×