Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiula666

Imię dla chłopca Natan. Wasze zdanie na temat tego imienia.

Polecane posty

Gość Asiula666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi Quatro
Jest piękne! Mój drugi synek będzie się tak nazywał, to już ustaliliśmy z mężem dawno temu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim moim zdaniem
bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl troche zanim zrobisz
dziecku krzywde. Imię jest na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita 1717171717
moim zdaniem imię Natan jest fajne ale bardziej podoba mi się np. LUKAS:) bo wlasnie tak nazwalam swojego synka:)czyz nie jest słodkie?jak bede miec corcie to nazwe ja Nadia albo Naomi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rece Opadaja
Moze najpierw sprawdz jakie jest pochodzenie tego imienia ? No chyba, ze Ty jestes pochodzenia zydowskiego - wtedy nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.
pełne imię Nataniel? b. fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indigo
Fajne imie. Kazde imie ma cos w sobie. swoj czar, urok. To juz zalezy od ciebie jakie mu nadasz. A jak bedzie brzmialo zdrobniale to imie Natan? Natek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.
tylko, że wiesz, rówieśnicy mogą wołać na człowieka" Natek".... lub "Natuś" - trochę jak na pieska... i już jest mniej fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuuuuper
podoba mi sie od 5 lat.jak bede kiedys miala synka to na pewno tak go nazwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkaaa
moim zdaniem beznadziejne. i Lukas też. przecież to Łukasz jest ale trzeba się zrobić na zachodnio, bo tak modnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula666
Nataniel to pełne imię ?? Mam nadzieję, że będę mogła dać samo imię Natan, bez tego Nataniele, bo już ta opcja nie przypadła mi do gustu. Co jest krzywdzącego i obraźliwego w Natanie?? Wydaje mi się, że to takie normalne, nie udziwnione imię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie
nie rozumiem jak można dawać dzieciom tak beznadziejne imiona, skoro mamy tyle pięknych POLSKICH do wyboru. Snobizm i prostactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkaaa
w polsce to na pewno nie jest normalne i nieudziwnione imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita 1717171717
Porzeczkaaaa to nie chodzi o to. moze tobie sie nie podobaja te imiona, moim zdaniem sa swietne i wazne ze mi sie podobaja tobie nie musi, i pieprzy mnie cos takiego jak JEST TAKA MODA dotarło?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula666
Raczej nie będę zdrabniać tego imienia, a wołania dzieci szkole są wliczone w ryzyko spowodowane noszeniem oryginalnego imienia. Moja siostra ma na imię Aldona i w szkole nie raz wołano na nią "Aldona z pękniętego kondona{".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się nie podoba. Dziecko mając takie imię może mieć potem przykrości ze strony innych dzieciaków, bo nie będą potrafiły zrozumieć, że to jest też imię, chociaż troszeczkę bardziej wymyślne. Jest tyle pięknych imion i ja w przyszłości na pewno nie będę kombinowała z nadawaniem dziecku imienia. Grześ, Kuba, Mikołaj, Marcin, Macie, Pawełek i wiele innych, rownie ładnych :) Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkaaa
Marita przeczytaj ze zrozumieniem temat topiku hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula666
A i nic nie poradzę na to, że nie podobają mi się imiona w stylu Sebastian. Łukasz, Jakub, Tomasz, Piotr, Dawid itp. są ładne, ale jakoś do mnie nie docierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula666
Dziewczyny jeśli któraś się orientuje mogę nadać dziecku imię Natan nie wpisując do metryki Nataniel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkaaa
ale nie da się ukryć, że taka moda nastała w polsce. przykro mi, jesli Tobie to Marita nie odpowiada. Twoje dzieci, Twoja sprawa, mi faktycznie nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie
Marita, autorka topiku pyta co sądzimy o tym imieniu, więc grzecznie odpowiadamy. Niektórym się podoba, innym nie. Ja uważam, że to lekie przegięcie imiona typu: Natan, Lukas, Xawier (!) albo jakaś inna Fabienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita 1717171717
porzeczkaaaaaaaaaaa przeczytalam!!!!!!!!!!!!!! nie jestem taka durna, mi tez sie podoba kubusi hubert jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rece Opadaja
Jasne, a moze Icek ? Albo Moshe ? Tez takie ...egzotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz nadać samo imię Natan. Tak jak Magdalena, nie trzeba nazywać córeczki Magdaleną, bez problemu można wpisać Magda:P Imię bardzo ładne i wreszcie coś nietypowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1029384756
Ale dlaczego nie Nataniel? Wszcy mają miec na imie Jasiu, piotrus michas czy pawełek???? Jest wiele imion z biblii które sie uzywa Nataniel to biblijne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×