Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

hej dziewczyny :D no to to sie spowiadam ;) sniadanie - nalesnik + twarożek + 5 kostek czekolady II śniadanie 2 kawałki pieczywa chrupkiego + twarożek obiad 2 naleśniki + twarożek kolacja 1bułka + twatożek , odrobina zupy ogórlowej ;) oszalałam tym twarogiem :P hehe ale jakoś 1 raz mi tak smakował :D a był bez cukru , bez dodatków taki czysty chudy :) do tego poćwiczyłam z 40 min na biodra :) ilo kcal może mniec 1 naleśnik ? bardzo cieniutki a Kapka cos wspominałamś ostatnio o paznokciach :P ja mam teraz długi , bardzo mocne , twarde a to dzieki maczaniu w : olej + cukier + cytryna :D super normalnie czuje jak mie sie robią sztywniejsze i rosną 2x szybciej :D Justy - pewnie ostro trzymasz sie dietki :) na pewno spodnie beda luź niejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki martyna wypróbuje :) i wyrzuć tą czekolade :P:P:P ja dzisiaj: jogurt naturalny, ogórki z pomidorami i cebulą i otręby z mlekiem.... jestem po tej \'głodówce\' więc przesadzac nie moge.. jutro zjem troche więcej :) zaraz na tvp2 zaczyna się ciekawy program :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem bardzo głodna...ide spac bo strasznie mi burczy. Zjadłam dzis grejpfruta ,1 kromke chleba ,dwa razy ugryzłam kotleta:( ale potem jezdziłam 30 minut na rowerze.Jakos tak mnie naszło na pyszne miesko( zazwyczaj nie jadam miesa). A i jeszcze przeszłam na nogach 7 km w 45 minut szybkim marszem i kupiłam sobie lakier do paznokci. Super ten sposob z oliwą, musze wypróbowac jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie rozumiem. :( mi wytykają ze przesadzam z dietami i ze dobrze waze, a laski które zakładają topiki maja po 173 wzrostu, wazą 61kg TO CO???????? :( im nikt nie wyrzuca.. heh... a no i one chcą schudnąć do 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ Kapka przepraszam za to pytanie, czy powaznie nie bylas nigdy na randce, ale dopiero co przeczytalam, ze masz 17 lat, bylam pewna, ze wiecej. Przepraszam :) i po 2-gie - dalaczam sie do gratulacji 🌻 widzialam zdjecia przed i po !!! w zyciu bym nie powiedziala, ze to ta sama osoba !!! GRATULUJE 🌻 tak w ogole to sliczna jestes, wiec randka sie nie przejmuj, bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! pije sobie ocet i troszke jestesm głodna ale daje rade:) Kapka!!!!! to są anorektyczki wiec przestan sie do nich porównywać. Chcesz miec niedowagę?? przy 171 i 50 kg - to jest niedowaga, jak zobaczyłam twoje zdjecia to ty juz jestes chuda i zrozum to wreszcie, te dziewczyny juz mają przekręcone w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam isc do miasta i wrócić tez na nogach:) 14 km ...... ale sie zaparłam i nawet czuje ze wytrwam do srody;) (ognisko sie przesunęło i zyskałam jeszcze jeden dzień) U mnie jest super chłodno dlatego mogę tyle chodzic- w upale nie dałabym rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sie zmierzyłam i mam 1 cm mniej w talii ,ale za to az 3 mniej pod biustem.Juz prawie nie mam wałeczkow tłuszczu na pleckach:) (zawsze miałam takie pod stanikiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) narazie nie ma mnie w domu, wyjechalam na mini wakacje do sandomierza ale mam tutaj dosep do internetu. moja dieta jak narazie ok, chociaz wczoraj troche za malo zjadlamm ale jak sie siedzi prawie caly dzien w pociagu i busie to sie zbytnio niechce jesc.zaraz bede musiala wyjsc na obiadek ale nie mam zadnego pomyslu co sobie kupic, hmm moze salatke grecka? i taki maly apel do Kapki, nie obraz sie ale wg mnie rzeczywiscie juz przesadzasz z tym odchudzaniem i chyba powinnas sie troche zastanowic czy to nie pierwszxy krok do anoreksji:( wygladasz juz super , wiec nie ma potrzeby glodzenia sie (zreszta glodowki itp. tylko zwalniaja nasz metabolizm i jak to ktos napisal najlepsza dieta to MZ i nawet 2 kostki czekolady nam nie zaszkodza) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi o to chodziło, ze do mnie kazdy się przyczepia a do nich nie :P ja juz zadnej głódówki nie prowadze tak w ogole :P no a co do tej randki no to w sumie nie dziwne jak dopiero co schudłam... przeciez takie potworki 95kg nie umawiają się z chłopakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny :D byłam cały dzień w gościnie :P hehe e dzisiaj dużo nie zjadłam bez napadów , kolacja przed 18 za 10 min pojde ćwiczyć :D wiecie co ubrałam jeansy ;) nie nosiłam ich od dłuższego czasu w czerwcu były przyciasne az zamek mi sie odpinał :P a dzisiaj spore luzy :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jakaś kobieta mnie prosiła, ze nie chce na alkohol, ale zebym jej kupiła bułki w sklepie dla dzieci. kupiłam jej bułki, parówki, ser topiony i lizaki.. ona ze szczęścia chciała mnie po rękach całować:P i zyczyła mi abym urodziła zdrowego i ślicznego synka.. lol haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co z tym synkiem??? :P:P:P ja chciałabym mieć w przyszłości dziewczynkeee 😭 hehe, no a tak na powaznie, to często gęsto oni oszukują i trzeba uwarzać, kiedyś z kolezanką na starówce nas zaczepiała ze chce 20gr, moja kolezanka wygrzebała z portwela i jej dała... i schowała portwel, ona i ja jestesmy tego pewne! no ale po powrocie do domu tego portwela juz nie miała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka ,super ,ze tak postąpiłas:) ja tez sie trzymam narazie , i nogi mnie bolą od tego chodzienia,Ide juz spac.papappa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz mykam 😴 jutro jade szukać jakiejś kiedki na wesele, ale nie mam kompletnie pojęcia gdzie :( jak nic nie znajdę to czy mogę iść tak? czerwona bluzeczka z kołnieżykiem, bez ramion do tego czarna spudnica obcisła na brzuchu i biodrekach, a potem się rozszerza i faluje i jest do kolan, tylko nie wiem jakie buty kupić :( na obcasie chodzić nie umiem, i muszą być wygodne... do tanczenia i w ogole (o ile będę tanczyć, bo nie umiem... 😭 chociaz moze po % kto wie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) musze sie pochwalic: po tygodniu diety i cwiczen weszlam na wage a tam 48 kg!!! :D i nie rano po wysiusianiu na pusty zoladek ;) ale po sniadanku i kawce z mlekiem i cukrem :D nie wiem czy jest to mozliwe czy nie chudne za szybko? jem 5 posilkow dziennie, ale pije duzo czerwonej herbatki (3 - 4 dziennie), ale tej z liptona. kurcze jakos sie boje, ze zbyt szybko chudne, no bo 4 kg na tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tego samego wzrostu co Ty :) i też chce ważyć 46kg .. ale ta moja dieta nie jest rygorystyczna i sobie pozwalam na \"złe\" jedzonko ;) od jutra postaram sie wytrzymac na zdrowej diecie bez szaleństw ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 2 cm nizsza ;) tak naprawde mam 154,5 ale zaokraglam do 155 ;) co jem hmm: sniadanko: 2 kromki chlebka chrupkiego z pomidorkiem i ogorkiem, albo serkiem topionym i pomidorkiem, albo serkiem zoltym i pomidorkiem itp. + kawka z mlekiem i cukrem, bo innej nie przelkne. no i jem to ok. 7 rano, bo wczesnie wstaje ;) po sniadanku pol godziny krecenia hula-hopem i ok. 200 - 240 brzuszkow 2 sniadanko ok. 10 - 10.30 jogurt owocowy, nie zaden specjalny niskotluszczowy, zwykly danon, albo owoc obiad hmm roznie, czasem rosol, czasem twarog z owocami, czasem nawet spaghetti po obiedzie 30 - 40 min na rowerku stacjonarnym na najmniejszym obciazeniu po rowerku kawka i jakies jablko, arbuz, banan albo ze 2 zelki katjes no i kolacja przed 18 kromka lub dwie chlebka chrupkiego tak jak na sniadanie, wczoraj np. zjadlam do tego jajko na twardo z odrobina majonezu + herbata pu - erh no i 1,5 l wody niegazowanej i pu -erh jakos miedzy tym. jem nawet majonez czasami czy banana, wiec tez nie jakos specjalnie rygorystycznie. A przed chwila stanelam na wadze i bylo 49, wiec ja juz nie wiem jak to jest. Chociaz ja chce widziec efekty na cialku a nie na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no własnie mam zapas chrupkiego chlebka :P musze go skonsumować ...:) 9 - na sniadanie zjadłam jajecznice na szynce , kawałek chleba i troche twarożku z jogurtem ... kawka z smietanką :O 13- taka sałatka sałtaka warzywna ... 16 kawałek chlebka cheupkiego + twarożek z jogurtem bez cukru 18 kawałek chlebka chrupkiego + jajko na twardo + pomidor i nic wiecej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie.. siedze w tej warszawie tylko dlatego ze czekam z niecierpliwością na niedziele, w którą to moja mama obiecała mi pojechać ze mną na zakupy, zeby kupić coś na to wesele!! i co? tak jest zawsze.. do tej pory leży w łóżku :( i mówi ze jej sie nie chce i jedziemy jutro!! kur*** ale te jutro słysze juz od tygodnia!!! jak teraz ja próbowałam namówic.. to tez nic! wyrzuciła mnie poprostu z pokoju!! dlaczego to lenistwo zasrane i cywienie w łóżlu cały dzien jest dla niej wazniejsze OD WSZYSTKIEGO!!! jak ja jej nienawidze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak przeznią nie pujde na to wesele to nie wiem! albo ona sie stąd wyniesie albo ja! mam jej dosyć!!!!! tak mi zalezy zeby iść na to wesele... :( bardzo! jak nigdy.. nie widziałąm sie z tymi ludzmi jakies 5 lat? zapamiętali mnie jako wielkiego grubasa.. i taka krązy w sandomierzu wśród rodziny opinia.. chciałam zeby teraz mnie zobaczyli.. zawsze takie miałam marzenia.. i w ogole.. a tu co??? głupia pipa woli w łózku kur** mać! leżeć!!! ulżyło... sorka.. musiałąm sie jakoś wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapka bedzie dobrze...jak nie dzis to kupisz cos jutro,szkoda ze nie lubisz obcasów- efekt szczupłych nóg byłby wiekszy:) a moze kup sobie jakos sukienkę i do tego buty i koniecznie jakas bizuteria.Musisz ich olsnić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprostu kocham obcasy i biżuterie, czuje sie wtedy owiele pewniej:) Ja od 3 dni jem tylko sniadanie .. a wieczorem pije troche soku. Dziwna dietka ale jakos mi lzej i bardzo mi odpowiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK! to troszke jak balejaz wyglada, ja takie miałam i wszyscy sie zachwycali:)wydaje mi sie ze bedzie Ci ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×