Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

nie pamiętam jakiej firmy.. piłam? tez nie pamiętam.. kurde serio! chyba 3 razy dziennie po 2 łyzeczki jakoś tak.. jolcia21 widze poddałaś swoje zdjęcia ocenie na dyskusji ogólnej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam ze nie brakuje mi slodyczy ale dzis tak strasznie mi sie zachcialo..:( zapchalam sie troche kangusami ale w sumie to tez kaloryczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pipijam cole light właśnie :D jednak będę się odchudząc, dziewczyny co mają po 170 wzrostu i waza 50 kg uwazają ze są grube i sie odchudzaja, a co dopiero ja???? eh... :( ja to bym musiała jeszcze z 10kg chyba zrzucić :( ja już nie wiem... jednak się będę odchudzać, bo ja tak chce i koniec. ja sobie sie nie podobam i mam w d*** co mi mówi babcia i ojciec ze jestem za chuda, kolezanki co mówią ze jest w sam raz.. o nie! odchudzanie, od jutra sobie głodówke zrobie, zobacze ile pociągne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja dzisiaj tez mialam chwile slabosci, co prawda skonczylo sie na 2 klejnotach i kielbasie na kolacji:P ale na diecie chyba powinno sie uwazac na takie produkty. a najgorsze ze od razu brzuch urosl:( dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka, ja Ci tylko powiem ,ze jesli masz kompleksy( a pisałas ze duzo) to to siedzi w Twojej głowie, jak bedziesz bardzo chuda to nie łudz sie ,że to minie i ze bedziesz wtedy szczesliwa. Dziewczyny które mają 170cm i 50 kilo są walnięte...jesli chcą jeszcze chudnąc. Pomysl nad sobą, zastanów sie czy warto ,chudą łatwiej byc niz slicznie wysportowaną.Pierwszy etap masz juz za sobą....a dalej chcesz w nim trwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia 21 ,gdzie Ty niby cos wystawiałas bo nie mogę znalezc ( chciałam dodac swoj koment:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzies cos wystawialam? tzn mam swoj profil na fotce, ale chyba nie wspominalam o nim tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dyskusji ogolnej są Twoje zdjęcia gorąco komentowane.. myslałam ze to Ty je tam wkleiłaś. jest zdjęcie jak masz język na wierzchu... to co nam na meila wysyłałaś w górach.. moze to jakaś Twoja kolezanka?? a moze az taki zbieg okoliczności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to, zapomnialam o tym:P najchetniej to bym wyrzucila ten temat, ale nie jestem moderatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie uciekam, jakby co to moze kapka by ci podala ta stronke :/ pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia 21 jestes tam jako :wioletka i masz kręcone włosy? jak tak to bym Cie wogóle nie poznała...chyba nie wg mnie tam jest inna dziewczyna ,cos chyba poknociłam. Ale odwazna jestes, ja kiedys byłam na bajerze ale po kilku fotach stwierdziłam ,ze to głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Martynka! Nie martw sie napadem, teraz znowu długo bez słodyczy...kiedys lekarka mi powiedziła ze jednodniowe napady nie powodują tycia:) (Byłam grubiutkim dzieckiem...heheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie powodują tycia jednodniowe napady????? oooooo.... a ile takich napadów mozna mieć na miesiąc wspomniała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh.. ćwicze ćwicze.. od wczoraj sie przemogłam od tej prawie 2 miesięcznej przerwy. jezdze 30 min rano na rowerze i 30 min wieczorem. strasznie mi się nogi nie podobają :o i w zasadzie nie wiem.. nie chce spalać tłuszczu za bardzo, ale umięśnić je.. tzn zeby zostały takie jakie są ale zeby ten tłuszcz zaminił się w mięśnie..wiecie o co chodzi??? dlatego ni wiem na jakim obciązeniu jeździć. ćwicze specjalne ćwiczenia na plecy, ale to juz od dawna, bo mam wystające łopatki :o podciągam się troche.. ale musze przystopować bo nie lubie umięśnionych rąk.... a juz jestem w stanie podciągnąć się na drązku z 7 razy... więc mi niedaleko do \'buł\' no i brzuch mam po tej 6 weidera.. taki płaski.. widać troche mięśni.. bardziej to ja juz nie chce go umięśnić, bo mi sie takie max kaloryfery nie podobaja.. tylko te nogiiii!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia3410
hej wam:) na jednym zdjeciu mam tam krecone wlosy, ale to byla studniowka wiec wiadomo, to nie moje naturalne. wczoraj mialam kataklizm:( przyjechali w koncu rodzice i mama przywiozla pyszny biszkopt i zjadlam dosc duza porcje po 22:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka, ta lekarka mowiła raczej o \"weselu\" na przykład.....odchudzasz siemiesiac idziesz sie obeżreć i jak wracasz z imprezki jesz tak jak na diecie. a Ja własnie pije sok grejfrutowy z octem jabłkowym i wogóle nie czuje jego ohydnego smaku.( jednakprzestał mi sie podobac:() Jedno jest pewne ,nie chce mi sie po nim jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia ....ale tam nie ma zdjecia ze studiówki i na kazdym masz krecone:) POdałabym link ale boję sie ze bedziesz zła ...ale i tak to nie Ty ..tamta jest grubsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Ci na poczte strone z fotki. ja dzis na sniadanko zjadlam 100g twarogu i 1 pomidora i jakas strasznie syta sie po tym czuje. zreszta dzisiaj trzeba odpokutowac wczorajszy dzien:P a ta kielbasa na kolacje to nawet dzisiaj rano mi sie jeszcze odbijala bleee przynajmniej nie bede miec znowu takich ochydnych smakow. Justy ile placilas za ten ocet jablkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma Matmar: 2.75zł ,nie koniecznie w aptece ( tam raczej jest w tabletkach) "ocet jabłkowy kwasowość 6 %"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to az taki drogi nie jest. moze jak w ciagu miesiaca nic nie schudne to pomysle nad nim:) acha dzieki za maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jaki myslicie po moich wymiarach jaki moge mieć teraz rozmiar?? 38??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×