Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

no powaznie:) az sie zasmialam jak zobaczylam wiadomosc od niego i sie go spytalam czy nie buszowal po jakis podejrzanych stronach:P a Ty jak sie czujesz Martyna? juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dzisiaj ok:) zjadlam niecale 1400kcal i czuje sie najedZona. chociaz mialam dzisiaj cos dziwnego, siedzialam tutaj i nagle tak slabo mi sie zrobilo, niedobrze , myslalam ze walne glowa o biurko, ale poszlam cos zjesc i wszystko wrocilo do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam, jak za szybko wstaje ze mi się w głowie kręci.. czasami się tak zakręci, ale nie wiem od czego, ze chodze jak pijana przez 3 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napisal. na komorce nie ma kasy a w sumie nie napisal dlaczego z komputera nie napisal smsa, chyba dlatego ze za krotko siedzial na necie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) jak narazie do mnie nic nie doszlo, ale dzisiaj chyba cos net szwankuje , jakis ulomny czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justy Ty chyba falszujesz swoje wymiary, bo na tych zdjeciach wygladasz o wiele szczuplej, chyba ze to jakas pozycja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zrobiłam taki bajerek ze podaje komus stronke i on wpisuje swoje imie i imie osoby co mu sie podoba a to idze potem do mnie...podałam to temu koledze Z KLASY i wiecie jakie imie wpisał???????? michał :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jolcia! ja juz nie:) wymiarów nie fałszuje ale chyba rzeczywiscie mam taką budowę i grubsze kosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę do apteki po naturalny ocet jabłkowy ( nie sprytusowy-który niszczy organizm) za tydzien zdam relacje jakie sa efekty:) Jest dobry na cere, spala tłuszcz,pomaga w przemianie materii,wogóle nie chce sie po nim jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee....dziewczyny piszą ze po tym wymiotują, to smakuje jak tanie wino jabłkowe:D hehehe nie jest złe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz jestes zaopatrzona:) daj znac czy beda jakies efekty. ja moze za pare dni zrobie sobie jakies fotki calej figury to wam przesle dzieewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie nie działał ocet :( teraz jaram szluga a zaraz ojciec przychodzi, mam nadzieje ze wywietrzeje... martynaaaa u mnie deszcz pada:( ale Ci zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :) kurcze pierwszy raz sie odchudzam i ciezko troche jest ;) tak bym wszamala jakas czekoladke, albo ciastko mmm... ale nie dam sie !!! zestaw cwiczen na dzis odrobiony, jeszcze tylko kolacja za ok. 2 godzinki + herbatki zielona i czerwona. dzisiaj sie nie wazylam, stwierdzilam, ze jak wejde za kilka dni lub nawet dopiero za tydzien to moze jak kilka kg ubedzie to bede sie bardziej cieszyc ;) a najbardziej sie nie moge doczekac nie tych kg na wadze, tylko tego jak ubiore te ukochane dzinsy i beda lezec tak jak chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×