Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

bede przy kasie :D to trzeba sie troche zmienić i olsnić :P kumpele 1 wrzesnia hehe ... mamie sie podoba także mam zezwolenie :P a zamówiłam sobie kosmetyki z avonu ;) bedą pod koniec sierpnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka jak chcesz to Ci dobiore kształt fryzurki moim programem tylko musze miec wyrazniejsze zdjecie buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposób na paznokcie super:D wydaje mi sie ze cukier duzo daje. Ide spac, padam juz ....papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to mozliwe po tygodniu, ale dzis Ktos mi powiedzial, ze schudlam - czyli ze widac :D tzn. powiedziala ta osoba, ze zaraz znikne bo wydaje sie jej, ze schudlam ;) a dzis oparlam sie kielbaskom z grilla - jestem WIELKA ;) a tak serio to jestem z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosh :P ale mam zajebistą kiece na wesele :P bordowa z czarnymi takimi dodatkami?? eh.. nevermind. jest super :) musz sobie dokupić do niej buty.. jutro zaczynam sesje na solarium po 5 min.. az do wesela... juz wiem jak się uczesać.. kolczyki mam. jeszcze buty.. i łańcuszek o bedzie cacy :D :D :D musze sobie jescze zrobić to namaczanie w cukrze i cytrynie a no i dzisiaj to klapa.. 5 skrzydełek kfc, 3 pyzy, jogurt i 5 hitów eh.. ale u ciotki w gosciach byłam.. a no i trzy browarki :o i to przez nie potem tak jadłam.. ja to jak się zakręce to ta moja silna wola idzie się.. bujać.. eh.. ale pomagałam przy remoncie, mieszałam cement.. i przeniosłam w sumie z dołu na 4 piętro (nie ma windy) w dumie 500kg w workach po 25kg.. :o a i potem jeszcze na basen poszłam i jakieś 25 basenów po 50m przepłynełam...... moze się wyróóóówna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapka! jak ja Ci zazdroszcze , nigdy nie byłam na weselu:( kurde no, a tego szału zakupowego zazdroszcze Ci jeszcze bardziej-ale ich olsnisz.Co do łancuszka ,teraz są bardzo modne wiszące( krotko na szyi a potem wiszące łańcuszki)jeszcze ta solarka- bedziesz zajebiscie wyglądać:D co do odżywki- ja dałam troche zwykłego oleju ,lyzke cukru i troche cytryny-efekt jest. POZDRAWIAM i ide do sklepu po mrożonki ,dzis bede jadła zupke bo mam strasznego smaka.(taka z mrozonek ma b.mało kcal) Spodnie juz mam odrobinę lużniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja przypomniałam sobie słowa Martyny i zrobiłam zupe z mrozonek:D 100g ma 36kcal, na cały garnek dodałam 2 łyzki smietany (50kcal)i troche soli- PYCHA. Cały garnek ma 200kcal:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja przypomniałam sobie słowa Martyny i zrobiłam zupe z mrozonek:D 100g ma 36kcal, na cały garnek dodałam 2 łyzki smietany (50kcal)i troche soli- PYCHA. Cały garnek ma 200kcal:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ugotowałam zupe z mrozonek(przypomniałam sobie słowa Martyny)...100gram 36 kcal, cały garnek ma 200kcal,bo dodaje 2 łyzki smietany do smaku i sól.PYCHA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w warszawie od rana słoneczko :D ja juz po kolacji.. troche pozno, ale dopiero wróciłam :P z solarium i zakópów.... heh.. w zasadzie to nic nie kupiłam konkretnego, ale.. 3 bluzeczki i czarne adidaski są! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)widze ze wy dalej ostro sie odchudzacie , ja niestety przez ten wyjazd zeszlam z diety ale dzisiaj juz wracam i mysle zxe powinno byc juz dobrze:)ciekawe ile kilo mi przybylo.wogole postanowilam kupic sobie karnet na aerobic (2 razy w tygodniu) i moze pare sesji w solarium (ponoc opalone cialko wyglada lepiej) ale mnie i tak zbytnio nie chwyta. tez bym sobie poszla na jakies wesele ale nikt u mnie w rodzinie nie planuje sie pobrac. pozodrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jolcia!! ja nareszcie wziełam sie do roboty, juz mam fajnie skurczony zołądek:D Oplalone ciałko wyglada znacznie lepiej, ja nie byłam nigdy na solarce i jakos sie boje..ale efekty są super. Aerobik jest bardzo męczący -wiec zapisz sie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze napisac swoje odczucia w trakcie picia yerba mate, niby ma powodowac ze nie czuje sie glodu, a mi sie wydaje ze na mnie dziala tak ze po prostu nie potrafie duzo zjesc , juz po malej ilosci jedzenia czuje sie syta i mam wrazenie ze jesli cos jeszxcze zjem to zwymiotuje. szkoda ze tutaj nie pilam regularnie yerby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez miałam lipe z odchudzankiem ale ja zaczynam znów od dzisjaj-bede zaczynac tyle razy az mi sie wkoncu uda.Niedawno wstałam a dzisjeszy dzień zaczynam od herbatki grejfutowej.pózniej powiedzmy na ala obiad usmaze sobie jednego omleta i zjem z sałatą i pomidorkiem pokroionym w plasterki:) a czemu zjem omleta? bo robie sobie experyment-Dieta South Beach.Zobaczymy czy naprawde jest taka dobra i działA:) Czyli zabronione sa: pieczywo,ryż,makaron,tłuste sery,masło,tł mleko,jogurt(i tak zadko jadałam to nie bedzie problemu) ciasta i słodycze,alkohol,soki owocowe(alkoholu sie napije w sobote bo mam imieniny to nie ma szans zebym sie nie napiła) zobaczymy co z tego bedzie wkoncu to tylko dwa tyg.Choc jak bedzie sie fajanie chudnąc to sobie przeciągne:) Dozwolone są: chude mięso,białe sery,ryby,jajka,orzechy,grzyby,serek tofu,warzywa o niskim ideksie G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja kurcze tez robie coraz czesciej odstepstwa od dietki np. tu pare chrupek, wiecej zelkow niz wczesniej na dietce... wiecej cwicze i kubek wiecej herbaty czerwonej, ale od dzis na nowo sie pilnuje ;) wazyc sie na razie nie waze - jestem przed okresem, zwaze sie dopiero po. a czy te \"zupki z kubka\" mozna jesc w czasie diety np. na obiad? ja wlasnie jem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zjadłam obiadek udko z kurczaczka i pomidorka z jogurtem naturalnym i ogórkiem .. o 16 kolacje .. :) ale jeszcze nie wiem co to bedzie ... a zupki w proszku ...słyszałam że mają duzo soli i zatrzymuja wode w organizmie .. ale mysle , że nie sa az takie złe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz za sobą omleta(jedno jajko ,odrobina mąki) którego zjadłam z pomidorkiem-był mniam:) teraz smigam na jazdy na które jade tradycyjnie rowerkiem-tak około 17 zjem jakomś rybke z puszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niedawno wąłsnie zjadłam sałetke z tunczyka-troszke czerwonej papryczki,cebulka,szczypiorek,jeden ogórek i wyszło papu mniam-jak zgłodnieje to moze zjem o 19 znów omleta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D ... moze jeszcze pożniej poćwicze :P to jest dziwne : jadłam ostatnio te 4 posiłki dziennie co 3 godz to normalnie umierałam z głodu nie mogłam wytzrymać , co chwile brałam do ust cos słodkiego dzisiaj 0 10 kawka z łyzeczką cukru ... po 12 musiałam wmusić w siebie ten obiad [nie zjadłam do konca] o 16 czułam lekkie ssanie bo to wkoncu 4 godz po obiedzie zjadłam to co chciałam i teraz czuje sie swietnie to jest jedyne wyjscie dla mnie :) bo nie mam ochoty na słodycze itd. zobacze czy cos schudne do konca wakacji .... :P te 3kg juz by mnie nawet zadowoliły ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cienkie bolki jestescie :P ;) ja robie po 240 - 300 dziennie + ok. 40 min - 1 godz hula - hopem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×