Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

a Ja dzis poszcze pije tylko wode i jezdze na rowerze ,bo...za 2 godzinki ide na pizze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam wczoraj tylko 2 kawałki pizzy wiec chyba jest ok:D Na rowerku jezdze po sniadaniu potem po obiedzie(mrozonki) i przed snem, po pół godzinki. W sobote idziemy na basen ze znjomymi, mam nadzieje ze z 2 kg jeszcze pojdą do tego czasu..hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTYNA!!!!!! mam do Ciebie pytanie, moze troche glupie:P jak sie przyrzadza pieczarki? trzeba je umyc i obrac? czy wystarczy tylko umyc? acha i zeby nie bylo kupilam pieczarki z przeceny a wiec piekne nie sa zbytnio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na grzybkach sie nie znam wiec nie doradze, ale mam pytanko odnosnie ananasa. Jak wiadomo na duzo blonnika i dobry jest w czasie odchudzania, ale czy ten z puszki tak samo jak swiezy? brat szedl do sklepu i prosilam go zeby mi kupil no i na etykiecie pisze, ze 100 g ma tylko 60 kcal !!! białko 0 g tłuszcz 0 g weglowodany 16 g (to chyba tez nie duzo? ja sie na tym nie znam) czy to mozliwe, ze ten z puszki pyszny i slodziutki ma tak malenko kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. zadnych? i ze nie wskazane jest zeby jesc go w czasie dietki? mi sie swiezego nie chce obierac :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem dokladnie o co chodzi, ale kiedys czytalam ze jak chcemy wykorzystac wlasciwosci ananasa w odchudzaniu to tylko swierzy. hehe pamietam jak kiedys zjadlam calego ananasa to potem przez prawie tydzien szczypalo mnie w jamie ustnej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) ja wczoraj troszke nagrzeszylam i czekolada byla i parowki z ketchupem i tluszczem, a dzis sie staram :) ide jeszcze dzis na basen i postaram sie plywac cale 45 minut, mam nadzieje, ze dam rade :) a odnosnie parowek, mozna jesc w czasie diety takie gotowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parowki raczej nie, zazwyczaj maja duzo tluszczu i to takiego ukrytego , chociaz musze przyznac ze z musztarda i ketchupem sama bym sobie zjadla:) albo kielbaske z grilla mniam mniam. wiesz , mysle ze taki 1 dzien grzeszkow nie zaszkodzi:) i dobrze ze dzisiaj stawiasz na aktywnosc fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a szkoda :( poczytalam troszke topikow o dietkach i widzialam, ze dziewczyny jedza parowki wiec myslalam ze mozna. no jezdze codziennie na rowerku stacjonarnym na najlzejszym obciazeniu po ok. 40 minutek, ale rower mi sie zepsul wiec na basen ruszam :) zreszta postaram sie czesciej plywac, przynajmniej raz w tygodniu. cholercia, ale jestem niecierpliwa, tak bym juz chciala miec te 44 ;) a juz nudzi mi sie powoli te dietkowanie... tak bym zjadla wlasnie jakas kielbaske z grilla, albo cala czekolade, albo chipsy mniam.... dzieki Jolcia za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego cwiczenia i efektywnego :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dzisiaj rano tez sobie troche pocwiczylam, mialam isc biegac ale niechcialo mi sie wstawac. 6 minut poskakalam sobie na skakance a 14 minut taka mocniejsza rozgrzewka , brzuszki, dobre to na poczatek dnia? na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D ostatnio jestem troche zabiegana :/ :) hmm ... własnie zjadłam musli i jabłko na sniadanko ograniczam sie :) hmm . . . wracajac do tych grzybów to moja mama najpierw je gotuje a pozniej dopiero smazy ;) łatwo sie wyciska ten tłuszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Martyna za odpowiedz:) wczoraj sobie tylko ugotowalam grzybki, wogole chyba stane sie fanka pieczarek bo maja malutko kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wczoraj bylam wykonczona po basenie... bolalo mnie wszystko, nawet dlonie ;) ale dzis zakwasow brak, moze troche bola mnie miesnie, ale to taki inny bol niz typowe zakwasy. wybiore sie chyba jeszcze w tym tygodniu poplywac, bo pozniej czulam sie taka smukla ze hej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak to jest z grysikiem? ide niedlugo do sklepu i chcialam sobie kupic taki jak dla dzieciaczkow, bo wydaje mi sie, ze gdzies niedawno czytalam, ze jest jak najbardziej Ok w czasie diety, ale teraz nie jestem pewna czy chodzilo o to... dzis za mna 1 h i 5 min na rowerku stacjonarnym, nogi mnie bola :) a tabelach kalorycznych znalazlam, ze plasterek ananasa z puszki na 38 kcal to sobie dzisiaj podjadalam na II sniadanie (3 plasterki + male jablko) i podwieczorek (2 plasterki + male jablko). aleeee mnie ciagnie na czekolade :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i czy makrela z puszki w sosie pomidorowym moze byc? przepraszam ze tyle pytan, ale pierwszy raz sie odchudzam i za bardzo nie wiem co wskazane a co nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zakupow i nakupilam sobie jedzonka ;) 3 jogurty owocowe + jeden naturalny muesli vitaslim z malinami i jagodami wode niegazowana 1,5 l zelki bez tluszczu katjes chlebek wasa 2 zupki w proszku filety z makreli w sosie pomidorowym (zaraz zjem je na kolacje ;) ) warzywka - pomidorki, ogorek, salate, papryke mam jedzienia na caly tydzien ;) a grysik zapomnialam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×