Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Martyna...strasznie mi przykro;( Moim zdaniem powinnas isc do lekarza i zapytac o co chodzi, Ty przeciez jesz dietetycznie i naprawde nielogiczny jest brak spadku wagi u Ciebie:( A moze waga Ci sie popsuła....skad nagle te 3 kilo napisz koniecznie co mniej wiecej jadlas.Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka ,mowilas ze bedziesz jesc tylko sniadanie jakis czas tak jak ja( albo mi sie pomysliło) to chyba nie od tego Ci przybylo 3 kilo?Twoj organizm sie broni...:( moze przestaw sie na inne jedzenie i inne cwiczenia...to podobno tez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co f. kiedys sie nie odchudzalam, jadlam to na co mialam ochote i jakos bylam szczuplejsza niz teraz , wiec naprawde trudno powiedziec co jest wskazane a co nie. wazne tylko abys sie nie obzerala slodyczami, fast foodami itp. no chyba ze juz sobie troche rozreuglowalas metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 63kg przy 179 cm
Podstawowa sprawa to regularne i różnorodne posiłki z dużą ilością błonnika i wody do popijania w czasie dnia. Śniadanie: 4 kanapki, drugie śniadanie: owoc, obiad: drugie danie bez zupy + sałatka warzywna, kolacja o 18:00 (mniej niż na śniadanie) i nie siedzieć do późna, bo zachce się jeść, przed snem szklanka mleka i koniec. Spacer i rowerek pomaga też. Ale po południu. Organizm dostosowuje się do zmniejszonej ilości pożywienia naturalnie. Zmuszanie go do pracy fizycznej (ale mało intensywnej) np. spacery czy jazda na rowerze prowokuje organizm do zwiększenia spalania kalorii. Ale prawdziwe wyniki daje skuteczna walka z niedobrymi nawykami żywieniowymi, połączona z niezbyt ciężkimi ćwiczeniami fizycznymi. Np ćwiczenia na rozciąganie też powodują zwiększone zapotrzebowanie na kalorie. A najlepiej sobie znaleźdź jakąś pasję, przez którą zapomina się o jedzeniu, np sex, praca albo internet, o wiele prostsze (ale ryzykowneeeeeeeeeee, jak diabli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) dobry temat podoba mi sie. powiem wam ze jedyne co ja stosuje bo zdrowe i dobre to to ze rano na sniadanie jem miseczke mleka z otrebami i siemieniem lnianym (lyzka tego lyzka tego)+ 1 lyzka zwylych dobrych platkow nawet czekoladowych (w nagrode za przelykanie siemienia i otrab choc wcale nie sa tragiczne) oczywisce duzo pije wody i herbatek jedna taka odchudzajaca straaasznie mi smakuje hmm chyba to jest trzeci stopien ktorejs takie niebieskie opakowanie ale dobra jest przyznaje :) JUSTY-> interesuje mnie ile masz wzrostu przy tych wymiarach i ile wazysz. bo ja mam wymiary identyczne a mam 180cm wzrostu i waze 64 kg dodatkowo cierpie na obsesje zwiazana ze swoim wygladem (a raczej odbiciem w lustzre) przyznaje bez bicia :) pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ...no szok ze masz moje wymiary... Ja mam 160 i około 55kg ...ale po mnie nie widac ze tyle waze. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale Ty musisz przy takiej wadze i wzroscie byc chudzinką.... mogę Ci posłac moje zdjęcie na maila jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne bardzo chetnie.. moj mail femme_vamp@wp.pl wiem troche durny ale to zakładalam go gdy bylam \"napalona 13-stka\":P i wydawalo mi sie ze ejstem swietna :P teraz ten mail mnie juz nie bawi.. :) pozdrawiam ps.wlasnie przy tych wymiarach daleko mi do chudziny moim zdaniem,ale jak juz wspominalam mam obsesje (ale delikatna bez opcji wymiotowanie czy glodzenie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po cwiczonkach na brzuszek i rozciaganiu i zaraz wsiadam na rowerek :) wiecie co, probowalam dzisiaj wcisnac w siebie jogurt naturalny z tymi platkami vitalis czy jakos tak, ale po prostu nie moglam :o nie wchodzil mi ten jogurt w ogole, jestem skazana na owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam niepohamowany apetyt nie obiadam sie jakos strasznie :( ale nie mam tak silnej woli jak wczesniej a te 3kg to pewnie efekt jojo po tej \"kopenhaskiej\" pewnie zeszła mi tylko woda a gdy zaczełam wiecej jeść to ... :O całokowicie straciłam motywacje , ochote na to zeby zgubić te kg :( staram sie nie przesadzać , chleba nie jem , ale to przez słodycze i tak sobie duzo odmawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, mnie sie wydaje ze po kopenhaskiej straciłas tylko wode... Ja z doswiadczenia wiem ze jesli przy diecie bardzo sie ograniczam to i tak bdzie jojo jak tylko zjem odrobine tego co nie jadlam 2 tygodnie. Trzeba jesc wszystko czego sie domaga nasz organizm tylko mniej ,a potem o 100 kcal zwiekszac kalorie i nie bedzie jojo. Jesli wymiary masz takie jak przy 50 kg to czym Ty sie przejmujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:)tak wogole ciekawe co tam u naszej kapki slychac. Jagadka naprawde musisz byc chudzinka przy takim wzroscie i wadze:) f. do jogurtow naturalnych mozna sie przyzwyczaic , kiedys tez jadlam tylko owocowe bo naturalne byly dla mnie po prostu ochydne bleeee, moze sprobuj ten co Martyna Ci polecila, albo nawet dobry jest tez jogster, wlasnie kiedys co wieczor na kolacje wcinalam caly kubek tego jogurtu z platkami . Justy widze ze ci troche kilo ubylo:) z tego co pamietam to zaczynalysmy z ta sama waga. Martyna aTy moze jakos sprobuj przyspieszyc swoj metabolizm, albo moze sprobuj pic jakies herbatki odwadniajace:) kurcze , wiecie co dziewczyny, ten aerobik przyspieszyl mi okres o dwa dni i jak narazie brzuch mnie troche boli:( a wieczorem mam aerobik i niewiem czy isc............moze wezme jakas tabletke przeciwbolowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ... a moze czerwona i zielona herbata daja jakis efekt ? Jolcia moze mi którąs polecisz :)? hmm ... jak nie bedziesz sie dobrze czuła to odpusc sobie te dzisiejsze cwiczenia ale z tego co wiem to raczej powinny pomóc :) .... i w efekcie zmniejszyc ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona pije juz z jakies 8 lat ale jakis moczopednych wlasciwosci nie odczulam, predzej pu erh ma takie wlasciwosci, wiem tez ze pokrzywa jest moczopedna, ale z ziolami lepiej nie przesadzac. ta herbatka co teraz pije jest super moczopedna:P po zadnej tak nie latalam do kibelka, ale jak niechce ci sie bawic w specjalne zaparzanie, w zamawianie jej przez internet to plecam ci ta pu erh:) z bio active maja bardzo dobra, a najlepiej kupic sypana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak wracajac do pu erh, to pamietam ze jak ja pilam to utrzymywalam nawet spoko wage bez jakis wielkich wyrzeczen, pilam ja zazwyczaj na zmiane z zielona, a pu erh zawsze po obfitym obiadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat poruszacie temat o ktory chcialam zapytac, a wiec: czytalam gdzies, ze jesli pije sie ta pu erh to brzuch jest wzdety, ale jak sie ja na chwilke odstawia to wraca do normy, czy to prawda? bo ja pije tak po 4 na dzien i faktycznie mam jakby wzdety troche brzucholek :o dzis chyba nie bede juz pila, na razie wypilam jedna, i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) wiecie ja robilam 6 weidera i wczoraj mial byc 17 dzien i.. mialam kryzys i nie zrobilam cwiczen.. zastanawiam sie czty dzis wrocic do cwiczen czy odpuscic calkiem.. kurcze slaba mam wole;/;/ wlasnie zrobilam pyszny obiadek.. nie zebym sie chwalila..:) wlasciwie powinnam byla skonczyc gastronomik a nie jakiegos tam ogolniaka bo ewidentnie mam talent :D:D kurczak w sosie ziolym z chinskim makaronem i salatka meksykanska z kielkami to nie byle co..:P:P:P siedze teraz i pije pu-erh zeby jakos odpokutowac za wyzerke.. ejszcze troche i ją polubie :) justy czekam na zdjecie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!Ja również się odchudzam ale także rzucam palenie.Choc podobno jestem bardzo dzielna i trzymam się twrdo czasmi kazdy człowiek ma ochote na jakieś drobne,kulinarne szaleństwo.Mam takie pytanko może któras zWas odpowie mi na nie.Uwielbiam kukurydze tzn.popcorn.Jak się ona ma do odchudzania.Czy moge ją jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jolcia ,przez to cale oschudzanie zeszło mi tylko niecałe 2 kg:), jeszcze 3 przede mną... Jagatka, zdjecia bedą wieczorem bo chłopak mi przeinstalowywał system i nie wiem co gdzie mam:) Kukurydza zawsze mi sie wydawała tucząca ale to chyba taka na masle, a taką bez dodatków to chyba mozna jesc w czasie diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ja dzis mam jakies ataki :o zjadlam na sniadanie polowe tego jogurtu z platkami i kromke wasy z zielona salata, 2-ma plasterkami pomidora i kilkoma plasterkami ogorka zielonego, na II sniadanie brzoskwinke i plaster ananasa z puszki, na obiad talerz pysznej zupki warzywnej z mrozonek, a przed chwila 3 zelki katjes, 2 kostki czekolady i plaster ananasa... nigdy tyle nie jadlam na diecie :o mam ochote zjesc cale pol czekolady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popkorn ma baaardzo duzo kalorii tzn chodzi otaki prazony az w 125 g ma 625 kcal:( wiec lepiej go nie jesc podczas diety bo napewno nam nie pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu f to Ty chyba jeszcze nie mialas prawdziwego ataku;) ja dzisiaj pozarlam z 12 kostek ptasiego mleczka i wogole dzisiaj sobie troszke pofolgowalam, na sniadanie kielbasa z chlebkiem, ketchupem i musztarda, potem jakas przekaska, potem duuzy obiadek a po nim zaraz napa na ptasie mleczko:( dobrze ze wybieram sie dzisiaj na aerobik, a na kolacje chyba tylko jablko zjem;) no i moze szklanka maslanki, bo do teraz zjadlam juz swoje 1500kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiunia co myslisz o takim sniadanku na mojej diecie 1500kcal 1 kielbaska slaska z indyka (waga 86g) 2 kromki chleba z soja z pomidorem musztarda+ketchup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolcia w sumie to jest ok, tylko ta czekolada :o i nawet nie jestem glodna, mam po prostu ochote wpierdzielic jakies chipsy albo tak jak kiedy cala czekolade :( jadlam tego full i i tak bylam szczupla tzn. nie bylo po mnie widac ze tyle jem, ale teraz chce i tak troche stracic i skoro juz 3,5 tyg. sie trzymam to nie skusze sie i teraz na zadne chipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem jak to jest , jak sie nie jest glodnym a ma sie wielka ochote zjesc wlasnie cos takiego:( dzisiaj tak mialam, w sumie chyba zjadlam to sobie na zlosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×