Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Myślę ze takie sniadanko da Ci duzo energi na caly dzien:)w koncu ilez mozna jesc jogurty i platki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zjadlam takie sniadaniei dosc dlugo mnie trzymalo , i jak policzylam to takie sniadanko ma ok 350kcal, jak myslisz czy to dobrze? poradz mi, po prostu po dzisiejszym dniu czuje sie taka zalamana:( gdyby nie to ze biore tabletki anty to...................;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce tylko sprawdzic stopke czy działa :) ide sie zaraz zdrzemnac zeby nie myslec o jedzeniu ;) a przed chwila porobilam troche brzuszkow jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to dobrze:) nalezy zjadac syte sniadanie zreszta i tak to spalisz w ciagu dnia:) jak to mowia sniadanie jak krol obiad jak mieszczanim a kolacja jak zebrak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem tu nowa. Nie czytałam waszego całego topiku i nie wiem czy ktoś o tym wspomniał ale skuteczne są tabletki FLUOKSETYNA. Przepisał mi je lekarz leczący moją otyłość. Schudłam 15 kg w niecałe 3 miesiące. Zupełnie nie chce mi się po nich jeść. I co najważniejsze przeszła mi ochota na słodycze. Tabletki nie są drogie bo \"20\" kosztują koło 20 zł a \"30\" koło 30 zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh:/FLUOKSETYNA wyskoczylo mi ze leki przeciwdepresyjne. w sumie bralam tez kiedys leki antydepresyjne i na jednym ajnie mi sie schudlo, no i wlasnie o to mi chodzilo ze jakbym nie bralam tabletek anty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fluoksetyna działa skutecznie w małej i średniej depresji z zahamowaniem, w nerwicy natręctw i zespole stresu pourazowego nie wiem skad sie wzielo ze to lek na otylosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLUOKSETYNA stosowana jest w leczeniu bulimii i jako środek depresyjny. Jednak lekarka powiedziała mi ze nie są to jakieś mocne środki. Że będę miała po nich więcej energii i że można prowadzić samochód. Uwierzyłam jej i nie żałuję. Naprawdę świetnie się czuję i co najważniejsze chudnę!!!! Nie chcę robić tu żadnej reklamy bo są t leki tylko na receptę. A muszę się przyznać że brałam już chyba wszystko: adipex, mezintang i inne . Wszystko do dupy za przeproszeniem, jedynie mezintang zadziałał trochę ale niewiele. Dzięki fluoksetynie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Nie mam napadów wilczego głodu. Ważne jest dla mnie też to że teraz nawet jak nie biorę leków to nie rzucam się na jedzenie Muszę zrzucić jeszcze 10 kg, ale idzie mi świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hydiphen 25 tez nie jest na otylosc, a fajnie mi sie na nim schudlo:) tylko niewiem dlaczego lekarz akurat przepisuje antydepresanty na otylosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co z Ciebie zostanie po odlozeniu leku...jojo i zwalone wnetrznosci:( oj dziewczyny wystrzegajcie sie mocnych tablet adipexow itp wiecej narobia szkod niz pomoga i potem coz z tego ze bedziecie wazyly 20kg mniej jak w srodku bedziecie mialy wnetrznosci jak 90 latka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie poszlam jednak spac, bo nie zasnelam od razu tak jak myslalam, a nudzilo mi sie tak lezec ;) za to zrobilam sobie pycha kolacyjke: dwie kromki wasy z salatka zielona, pomidorkiem, ogorkiem zielonym i rzodkiewka - pycha :D ile to moze miec kcal? tak z ciekawosci pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno malo, niewiem ile ma kromka wasy, ale pewnie cos z ok 20 kcal, wiec mysle ze 1 kromka cos ok 35 - 40 kcal, jesli wasa tyle ma kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasa ma chyba 28 kcal zjadlam pycha bylo :D do tego pol pomidorka i jestem najedzona, ale bylo tak pyszne, że chyba zrobie jeszcze jedna kromke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! to dosyc niepokojace ale chyba sie zaczynam wkrecac w wasz topik :) misiunia co do tych tabletek zgadzam sie z toba ze nie warto, choc niestety przyznaje bez bicia ze mialam przygode z lidą.. :/ no niewazne.. ktos tu cos pisal o popcornie dlatego skopiuje wam cos w maire uspokojajacego:P wiecie nie czytalam calwego topiku wiec nei wiem moze juz ktos to kopiowal tu..? ----------------------------------------------------------------------------- Chcesz zgrzeszyć? Wybierz mniejsze zło Jeśli lubisz kaloryczne przekąski, podpowiemy ci, które przynoszą mniej szkody. Są takie sytuacje, w których po prostu musisz coś przekąsić - z nudów, łakomstwa, \"dla towarzystwa\"... Zdobądź się wtedy na trochę rozsądku i wybierz taką przekąskę, która jak najmniej zaszkodzi twojej figurze. A może będzie zawierać jeszcze coś dobrego dla zdrowia... W pociągu: czekolada mleczna albo chipsy Wybierz czekoladę. Jest mniej kaloryczna niż chipsy, bo jej 30 g, czyli 6 małych kawałków, zawiera 165 kcal, a mała (45 g) torebka chipsów to aż 260 kcal. Ma też mniej tłuszczu (10 g) niż chipsy (18 g). Ponadto wybierając czekoladę, zapewnisz sobie dodatkową porcję wapnia i magnezu. Przed telewizorem: cukierki czy herbatniki Wybierz cukierki. Mają wprawdzie więcej cukru niż ciasteczka (95 g w 100 g cukierków wobec 69 g w herbatnikach), ale za to są mniej kaloryczne. 100 g cukierków to 380 kcal, a ciasteczek 490 kcal. Cukierki nie zawierają tłuszczu, a herbatniki wprost przeciwnie (20 g w 100 g). Ponadto są bardziej sycące. Unikaj tylko cukierków w czekoladzie! Na podwieczorek: lody czy ciasto Wybierz lody. Dwie kulki lodów mlecznych dostarczają 90 mg wapnia. Z kolei lody sorbetowe (z soku lub musu owocowego) zawierają całkiem sporą ilość witamin. Poza tym lody są mniej kaloryczne niż ciasta (porcja lodów to 230 kcal, a 100 g ciasta to 430 do 500 kcal) i zawierają mniej szkodliwego tłuszczu (lody 9 g, a ciasta 10-15 g). W kinie: popcorn czy batonik Wybierz popcorn. Jego porcja (20 g) zawiera znacznie mniej tłuszczu i tuczących węglowodanów niż baton (1 g tłuszczu i 15 g węglowodanów wobec 10 g i 40 g). Popcorn jest też mniej kaloryczny: ma 80 kcal, natomiast batonik 260 kcal. Zaletą popcornu jest także spora zawartość błonnika, potasu oraz magnezu. Na wycieczce: bułka z parówką czy frytki Wybierz bułkę. Jest znacznie mniej kaloryczna (337 kcal) i tłusta (18 g) od niewielkiej porcji frytek, ważącej 110 g (466 kcal i 32 g tłuszczu). Ponadto taka kanapka zawiera 11 g sycącego białka zwierzęcego, całkiem sporo żelaza oraz witaminy z grupy B i witaminę E. Jest również lżej strawna od frytek. Na przyjęciu: kiełbaski koktajlowe czy orzeszki Wybierz kiełbaski koktajlowe. Dostarczają co prawda mniej białka niż orzeszki (5,2 g wobec 9,4 g), ale są również znacznie mniej kaloryczne i tłuste. Sześć małych kiełbasek (czyli 40 g) dostarcza 126 kcal oraz 11 g tłuszczu, natomiast niewielka garść (35 g) orzeszków to aż 209 kcal i 15,4 g tłuszczu. i co wy na to?:) pozdrawiam ..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze was uracze takim wątkiem.. :) ------------------------------------------- 7 MITÓW NA TEMAT ODŻYWIANIA Marchew najlepiej jeść na surowo. Jest odwrotnie. Podczas gotowania zostają rozbite twarde błony komórkowe. Dzięki temu organizm może przyswoić znacznie więcej cennego beta-karotenu niż z marchewki surowej. Natomiast wartość kaloryczna warzywa pozostaje bez zmian. Jajko to prawdziwa bomba kaloryczna. To zależy. Samo jajko, ugotowane na miękko lub twardo, ma około 75 kcal, a więc wcale nie aż tak wiele. Ale jedno jajko w majonezie dostarcza już 250 kcal. Natomiast kiedy usmaży się z niego jajecznicę na niewielkiej ilościmasła, będzie to około 230 kcal. A zatem wszystko zależy od sposobu przyrządzenia. Masło tuczy bardziej niż margaryna. Nieprawda. Dietetyczna margaryna jest tylko nieznacznie mniej kaloryczna od masła (jej jedna łyżka ma 128 kcal, natomiast masła 132 kcal). Poza tym prawdziwe masło jest bardzo zdrowe, ponieważ zawiera naturalne, łatwo przyswajalne witaminy. Warzywa strączkowe sprzyjają tyciu. Wręcz przeciwnie! Ta opinia wzięła się z ich rozdymających właściwości. Świeża fasolka lub groszek są niskokaloryczne (100 g to ok. 100 kcal). Suche mają ich więcej, ale podczas gotowania pęcznieją, więc można się nasycić małą porcją. No i warzywa te zawierają substancje zmniejszające wchłanianie tłuszczu w przewodzie pokarmowym. Dieta bez makaronu i ziemniaków mniej tuczy. Ależ skąd! Te produkty wcale nie należą do wysokokalorycznych. Zawierają węglowodany złożone, które trawione są stosunkowo wolno. Dzięki temu przez dłuższy czas utrzymuje się dość wysoki poziom cukru we krwi, a to zapobiega gwałtownym atakom głodu. Kawa bardzo pomaga w odchudzaniu. Niekoniecznie. To prawda, że dzięki m.in. kofeinie kawa przyspiesza spalanie tłuszczów. Jednak pita w większych ilościach, a zwłaszcza na czczo, powoduje zaburzenia trawienne, które raczej utrudniają walkę z nadwagą. W czasie diety nie wolno jeść żadnych słodyczy. Nieprawda. Słodycze są bardzo kaloryczne i mają niewiele wartości odżywczych, ale nie można dać się zwariować. Największym wrogiem diety jest bowiem stres spowodowany koniecznością odmawiania sobie różnych przysmaków. Lepiej więc czasem ulec pokusie. Cukierek czy mały kawałek czekolady nie zrujnuje od razu figury, za to może pomóc wytrwać w dietetycznym reżimie. szczegołnie ten ostatni fragment mi najbardzin zapadł w pamięć :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna , mam wielką prośbę....mogłabys wyslac moje zdjecia ( o ile jeszcze masz) na adres mailowy jagatki - femme_vamp@wp.pl.Obiecalam fotki a nie mam ich na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagatka dzieki za te informacje:) ja juz jestem po sniadanku, tak jak pisalam mala kielbaska slaska z indyka, chlebek z pomidorem i ketchup z musztarda. chociaz tak sie zastanawiam czy to nie za wielkie sniadanie jak dla kogos kto jest na diecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole moze ktos wie ile kcal moze miec 100g kielbasy slaskiej ale z indyka? bo w tych tabelach jak pisze kielbasa slaska to chyba maja na mysli wieprza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z indyka to pewnie duzo nie ma ;) hmm ... nie wiem niestety Justy wysłałam :) wiecie co przestałam myslec o dietkowaniu i jem normalnie 3 posiłki dziennie :) ostatni przed 17 i nie jem duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policzylam jak za zwykla , chyba troche duzo wyszlo prawie 400kcal, ale to sniadanko wiec niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie martyna, mysle ze to dobry pomysl 3 posilki dziennie:) tylko nie zapomnij o dwoch jakis mniejszych przekaskach np jablko, maslanka , lub tez jakis jogurcin najlepiej naturalny. z owocow nie polecam zbytnio winogron i bananow , przynajmniej u mnie powoduja straszne skoki cukru we krwi i np. po winogronach czuje wielka ochote na cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×