Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

czesc wam:) moje sniadanko dzis to jedna kromka ciemnego chleba sojowego pelnoziarnistego (104kcal)z cienka warstwa masla i pol z bialym serkiem a pol z moim kochanym wedzonym zoltym z salatka ktora mi zostala z wczoraj jeszcze.. jakies 250 kcal pewnie.. co do tej kielbaski slaskiej z indyka to ja bym liczyla jakies 160 kcal. ps. wiecie czytalam ostatnio ze ejdzenie rzodkiewek wywoluje napady wilczego glodu i jak tak sie nad tym zastanowilam to chyba tak faktycznie jest. justy23 dziekuje za zdjecia, bardzo ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 23 po Justy to mi sie jakos dziwnie wpisalo wybacz :P a no i dzieki martyna za przesłanie .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu dziewczyny ale sie ciesze:) hehe jak jakies dziecko. postanowilam dzisiaj zalozyc te spodnie przez ktore zaczelam sie odchudzac i co....:) zapinam sie bez wiekszego wysilku, nie cina mnie juz tak ani na brzuchu ani na dupie:) jupi:):):) jejciu jak strasznie sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) ciekawe tylko czy cos mi zeszlo na wadze. w przyszlym tygodniu bede miala okazje sie zwazyc:) az sie boje...ze waga pokaze znowu 56,5 kilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mam takie pytanko odnosnie galaretki owocowej, na opakowaniu pisze ze wartosc odzywcza po przyrzadzeniu w 100g to 50 kcal (po pierwsze czy to duzo?) zas w tych nazwijmy to tabelach z ktorych korzystam pisze ze ma 91 kcal, wiec komu powinnam wierzyc? 250g galaretki ( ale czy 250g =250ml?) to by bylo tylko 125 kcal, chyba malo jak na deser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia :D ale to skomplikowane ... czasami w tabelach mozna poszukac jakiejs konkretnej porcji ale to pewnie nic takiego nie bedzie :( chciałabym Ci pomóc ale sama nie wiem :( .. hmm ... co myslicie o śniezce light ? tej przygotowywanej na wodzie :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja mam juz dosc tej diety :o ciezko mi ostatnio wytrzymac, tylko bym jadla chociaz glodna nie jestem. dzis znow byly 4 kostki czekolady mlecznej :( ale chce dobrnac do 44 - 45 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolcia ja mysle ze galaretka nie jest takim znowu tuczacym deserem, na pewno mozna sobie na nią pozwolic.. dziewczyny a co myslicie o andrucie (przekladanym waflu) bardzo tuczacy jest..? jak sie je taki pasek o szerokosci 2 cm a dlugosci 6?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu az mi sie slodkiego chce jak piszecie o bitej smietanie , czekoladzie i pysznych andrutach, mniem jeszcze takie robione w domu....:) mysle ze ta sniezka light mozna spokojnie jest, tylko to nie to samo co prawdziwa bita smietana:) f. postaraj sie jakos aby codziennie nie jesc slodyczy, moze jakos 4 razy w tygodniu i oczywiscie z umiarem:) a moze brakuje Ci chromu? andruty maja raczej duuuzo kalorii, ale taki jeden chyba nie zaszkodzi, tylko zebys po drugiego nie siegnela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! -->Martynka dzieki :) -->Jagatka mnie sie wydaje ze duzo szczuplej musisz wygladac ode mnie ,moze mierze sie w innych miejscach...juz sama nie wiem. Galaretka w tabelach jest juz po dodaniu cukru.Nawet są takie odrazu z cukrem i one mają około 100kcal.Na galaretke tak trzeba lliczyc ale to i tak mało tuczące :) Na mnie tez juz ostatnio nic nie daiała, ale to chyba przed okresem,mało jem duzo cwicze i czuje sie jak balon.A co najgorsze caly czas mysle o jedzeniu.Wczoraj zjadłam pyszne danie z ryzu i warzyw+piers kurczaka( wartosc kcal około 200) i bylam super najedzona ,dzis opychalam sie chlebem i ciagle czulam głód. Naprawde lepiej zjesc 3 porzadne posiłki niz caly czas podjadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czego mi brakuje, ale mam dola i wlasnie zjadlam banana i pol tabliczki gorzkiej czekolady :( zaraz pocwicze 8 minut abs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f. co sie stalo ze masz dola? przez jedzenie czy jakas powazna sprawa?jesli mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powazna sprawa, ale wolalabym o tym tu nie mowic... w sumie to nie dol, to lekka depresja :( ale niestety nikt nie moze mi pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem jedyne co Ci moge napisac to to abys jakos starala sie dzielnie trzymac:) a ja dzisiaj chyba z tymi spodniami troche sie rozpedzilam:( ubralam je teraz po calym dniu jedzenia i co prawda zapeilam sie i darady w nich wytrzymac (nie to co w czerwcu) ale w brzuchu sa takie troche za bardzo napiete:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f. jakbys miala ochote wyzalic sie komus obcemu (czasami to pomaga) to mozesz smialo pisac, jakby co jak klikniesz na jolcia21 tam jest moj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jolcia :) wygadalam sie komus, ale to pomaga tylko na chwilke... ehh ale musze dac rade... tak z innej beczki, to wlasnie zrobilam 8 minut abs na brzuszek :) robilas to moze? daje to efekty? no i po jakim czasie? mnie strasznie miesnie bola teraz, ale to chyba dobrze :) i nastepne pytanko: jest moze cos takiego na wyszczuplenie nog? bardzo prosze o linka jak masz (lub ktos inny jesli ma) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo tych spodni, to grunt ze i tak leza lepiej niz wczesniej, jeszcze troche i beda lezec tak jak maja, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) ja wytrzymalam na brzuch, a na nogi zaraz zobacze ;) mam nadzieje, ze wyszczupleja a nie zrobia sie miesnie :o jolcia jeszcze troche pochodzisz, pocwiczysz i bedziesz dawac tak ostro jak reszta dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc f-> ja tez lubie slodycze.. ale wybieram te najmniej kaloryczne.. najlepsze sa batoniki corny te nowe free maja tylko 82 kcal i sa dobre naprawde, te batoniki musli zreszta tez niczego sobie. zawsze jak mam kryzys i ochote na cos slodkiego to siegam po corn\'a. Justy-> hmm ja tam nie sadze ze szczuplej jak chcesz to ci moge jakas moja fotke podeslac.. tylko musisz maila podac..:) ja wlasnie dzis dostaalm okres i caly dzien wlasnie brzuszek mam tak glupio wzdety;/ i tak jest wypukly i tak a w te dni to w ogole podwojnie:D no i jesc mi sie chce od razu wiecej.. jolcia--> no ale jak wchodzisz w te spodnie to przeciez nie jest zle. rano zawsze jest sie szczuplejszym (dlatego waznymy sie rano zeby sie podbudowac:P) i wiesz jak ci ebdzie zalezalo zeby isc w tych spodniach to rano zjesz cos lekkiego i w nie wskoczysz i dalej beda ok :)) dziewczyny co to sa za cwiczenia te 8min abs? bardzo duzy \'hardkor\":P? pytam bo staram sie wziac za moj brzuszek i cwicze 6weidera ale mam kryzys za kryzysem juz mam chyba 20dzien a 2 razy odpuscilam sobie..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagatka , ja nie cwicze tego ale slyszalam ze lepsza jest 6 weidera ,podobno efekty juz po 2-3 tyg...Ja sie tylko męcze na rowerku bo chce wyszczuplic uda... moj mail justynag87@tlen.pl ale i tak jestes szczuplejsza ,a jesli nie to i tak wygladasz pewnie lepiej z tymi wymiarami bo jestes duzo wyzsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a moze poprostu ja sie mierze (i waże) z rana a ty z wieczora?? :P czy w mailu 87 to rocznik? jesli tak to jestesmy prawie rowiesniczkami :) mi sie wydaje ze jestem dosyc nie wymiarowa.. tym bardziej ze cierpie na ABC (absolutny brak cyckow :P) no jutro zobaczysz zreszta jak zdjecia wysle bo teraz to ide spac juz.. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jestem wlasnie po 8 minut abs i strasznie mnie brzuch boli, a jeszcze bardziej kark ;) masakra mam nadzieje, ze beda jakies efekty :) teraz chwilka odpoczynku i ide robic swoje brzuszki i hula hop, potem zjem musli i wskakuje na rowerek stacjonarny na 40 - 60 min. :) aaa tego abs na nogi nie cwiczylam bo jak zobaczylam jak oni maja nogi umiesnione to mi sie odechcialo ;) a tu 8 minut abs na brzuszek jakby ktos chcial: http://s000.wyslijto.pl/index.php?file_id=001023722586103892957726388&act=&gk=transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziewczyny:) te cwiczenia na nogi sa straszne , juz czuje jakie mozna miec po nich zakwasy;) jagatka a czy ja rowniez moglabym prosic o Twoje zdjecie? jesli chcesz moge Ci wyslac tez swoje, moj mail hexa69@o2.pl trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki abym wieczorem nie rzucala sie na slodkosci:) wogole sprobuje rozlozyc posilki jakos tak aby wieczorem nie chodzic zbytnio glodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescdziewczyny! zrobiłam sobie pyszny jadłospis na 900 kcal a jest w nim wszystko, nabiał, owoc, warzywa, kurczak i cos słodkiego.Do tego 1,5h na rowerku i za miesiac bede wazyc 5 kilo mniej;D a jak to zjem to nawet nie bede czuła sie jak na diecie. 4 posiłki ostatni o 17...:) Jedzienie o stałych porach tez pomaga w chudnieciu. Pozdrawiam i ide na rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam o dziewczynie ,która stosowała 1000 kcal i jezdziła 1h na rowerku dziennie ,po 3 tyg bardzo wiele straciła w cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×