Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

no wiec drogie internautki w was jedyna nadzieja może mi cos doradzicie... ale na wstepie ma pare pytan : 1) czy to prawda ze po ćwiczeniach nie nalezy pic wody przez conajmniej pół godziny? 2) lepiej ćwiczyc na czczo czy po śniadanku? 3) ćwicze codziennie godzine i zamiast schudnąc przytyłam. Ja właściwie tego nie widze, ale waga wskazuje że 1 kg w góre poszło . nie wiem a może to mięśnie??wiem głupio sie łudze. Jadłam w sumie bardzo duzo jogurtów. Kolega mi powiedzial ze jogrty maja bardzo duzo weglowodanow i od diety bogatej w weglowodany tez mozna przytyć.. nie wiem.. Błagam napiszcie mi wkoncu co nalezy jesc a co nie . Zrezygnowalam z białego pieczywa. Ale za to podjadam bardzo duzo owocow..moze to dlatego co nie ?:( Niech ktos mi odpisze. A przy okazji jak ktos zna jakies cwiczenia na schudniecie ud to byłabym wdzieczna :*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1234511
pesymistko smutna!rozumiem cie ja pół roku temu wazyłąm 48 kg i wcale nie wygladałam jak anorektyczka tylko jak szczupła dziewczyna a że rzciłam palenie to teraz jest 56 przy wzroście 157cm.moj gł problem to taki ze cały czas mysle o jesdzeniu i sprawia mi to przyjemnosć , np słodycze. nie moge sie przemoc i przyzwyczaic. od dawna ne czułam uczucia głodu bo cały czas podjadam...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggg
pisze glownie do martyny nie schudniesz dopoki nie zmienisz myslenia o sobie! zmien nicka!za kazdym razem jak sie dolujesz tylko uwtierdzasz sie ze jestes gruba! napisz sobie laska martyna i zawsze ta sie loguj! bo napewno jestes laska i tak z takim mysleniem o sobie ze bedziesz jeszcze wieksza laska napewno schudniesz!!! a co do diety to wystarczy ograniczyc slodycze - tylko raz dziennie albo raz na dwa dni, nie jesc po 19 - na wielkie glod tylko owoc,jogurt,warzywo i poruszac sie troche! tylko tyle!!! nie kombinujcie bo wszystkie diety powoduja jojo! sprawdzialam na sobie! a metoda,najprostsza na swiecie,schudlam 15kg... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma pytanie, czy to normalne jak po peelingu z kawy skora na nogach i ramionach mnie tak swedzi ze nie potrafie wytrzymac, wpadflam ostatnio na pomysl i teraz po peelingu oblewam sie lodowata woda, pomaga ale nie calkiem...Aha czy skora wkoncu sie przyzwyczai do tych peelingow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggg
moze jestes uczulona na kawe...z domowych sprobuj pilingu z soli kuchennej albo cukru wymieszanego z balsamu albo sprubuj kupenego jakiegos...mnie niegdy po kawie nie swedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukru juz tez probowalam i szczerze wole cukier niz kawe ale tak samo swedzi :/ z kupnymi jest to samo, przechodzi po lodowatej wodzie lub po okolo pol godz, ale przez te pol godz mozna zwariowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam ten wsz topic i bardzo mi sie spodobal.... Ja tak walcze z ta moja waga od roku i co najwyzej mi sie udaje to zrzucic 4kg, a 3 lata temu wazylam 14kg mniej niz teraz... mam 171cm i okolo 70kg wagi najwiecej mialam 74kg, nie wygladam bardzo grubo ale moj brzuchol mnie dobija, cwiczyc nie lubie i to moj najwiekszy problem.... Jak zaczynam sie zdrowo odrzywiac to tak po tygodniu, lub przy jakims stresie mam napady i zaczynam jesc pizza i wszystkie inne kaloryczne rzeczy, poza tym wieczorem nie potrafie sie opanowac i gdy ktos prtzy mnie je.... I moj nawiekszy wrog alkohol a sczegolnie piwo, tak bardzo je lubie a tak bardzo mi szkodzi :/ Ale sie rozpisalam, mam nadzieje ze ten topic nie umrze jak kilka innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja od jutra tez zaczynam trochę sie ograniczać:) Tzn przede wszytskim mniej słodyczy od których jestem uzależniona. Na śniadanie pyszne pączki...na obiad nalesniki na słodko...w miedzy czasie cukierki, batoniki...na kolacje kanapki....jak pomysle to jakas masakra:) Ale juz z własnego doswiadczenia wiem,że diety nic nie daja- najlepiej jak tu juz nie które z was napisały- ograniczyc słodkie i nie jeśc kolacji po 19. Ja tak kiedys schudłam ok 10 kg. W tamtym roku byłam na diecie kopenhaskiej...utrzymałam 2 kg mniej na stałe...ale nie mogłam bez słosyczy:) A najbardziej chciałabym nie słodzic herbaty i kawy...czy to mozliwe???:) Pozdrawiam wszystkie odchudzające się kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieslodzenie herbaty czy kawy jest jak najbardziej mozliwe, nie robie tego jakos od poczatku liceum czyli jakies 7 lat i w ogole mi nie brakuje, a nawet powiem ze jest lepsze w smaku, jak teraz sie napije slodkiej to mnie odrzuca. Jedynie na co sobie pozwalam to w zimowe weczory wypic herbate z cytryna i lyzeczka cukru... Przerzuc sie na herbatki owocowe ziolowe, ich nie trzeba slodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxta
ale fajny topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia15
Heey ;] chciala bym schudnąć z brzucha bo nie mam takiego plaskiego a zawsze jak np mam krutką bluzke i siadam to wiecie o co chodzi.. Chce tez schudnąć z ud. Duzo razy sie odchudzalam ale nigdy sie nie udawalo ;( pomuzcie co mam jesc i jakie cwiczenia wykonywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalowowolanka
ja jak ostatnio się warzyłam to moja waga wynosiła 70 kg na 162 m wzrostu chce schudnąć tylko nie wiem jak wiem że powinnam zapewnić sobie dietę tylko jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basina
nie wiem co mam zrobic:(jestem zalamana moim cellulitem:(jak temu zaradzic?dajcie jakas wskazuwkeco mam zrobic siedzac w domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhh
no no jak to czytam to nie moge na siebie patrzec... ja mam 14 lat 172cm wzrostu i waze 68 kg... masakra..co mi doradzicie..?? jakies sprawdzone sposoby jak dla mnie..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika kotka
Czesc mam 26 lat wzrostu mam 170 i waze 78 kg jestem po 3 ciazy wczesniej przed kazda ciaza wazylam 56 kg i bardzo bym chciala wrocic do tej wagi choc nie potrawie .Czy jest mozliwe zebym mogla dojsc do poprzedniej wagi???? Jak tak to jaki??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika kotka
wczesniej tez slodzilam cukrem i bylam szczupla a teraz po 3 dziecku nie moge dojsc do poprzedniej wagi mimo ze jestem na kawie papierosach i od czasu do czasu cos skubne do jedzenia to nawet to mi nie pomaga .Co mam robic???Prosze o rade .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masiena
Moim zdaniem, aby utrzymać wagę należy przestawić się psychicznie na inny tryb jedzenia. Trzeba się zdrowo odżywiać także i po zakończeniu diety i zapewniam Cie ze nie przybędzie Ci kg.... po diecie powinno stopniowo zwiększać kcal np: 100kcal więcej tygodniowo żeby organizm nie był w szoku i żeby przemiana materii nie spadła. W czasie diety można wspomóc zmniejszanie łaknienia tabletkami typu Fosanic, oczywiście należy brać je z rozsądkiem. No i dużo ruchu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu jeszcze zagląda?? jeeeny... ja tu pisalam w 2006r. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juju245
Słuchajcie mam 14 lat i nie wiem jak mam zgubić zbędne kilogramy wstydze się chodzić gdziekolwiek nie mam się w co ubrać bo brzuch zawsze mi odstaje nie wiem jak mam sobie rozplanowac posiłki moze pomożecie prosze was pomóżcie mi .Waże 60 kilo a to stanowczo za dużo chce zgubić chociaż to 6 7 kilo pomózcie z góry dziękuje :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak masz 14 lat to musisz uważać z odchudzaniem. Wiesz najlepiej byłoby gdybyś udała się do jakiegoś specjalisty po poradę, bo odchudzanie się w tak młodym wieku może przyczynić się do wielu komplikacji. Moja koleżanka odchudzała się w bardzo młodym wieku, niestety na własną rękę, a jej sposobem na to, żeby schudnąć było to, że nie jadła nic. Efekt zachorowała na anoreksję ( ale na szczęście z niej wyszła ), ale niestety ma teraz problemy ze zdrowiem. Oczywiście nie chcę cię straszyć, ale chciałam zwrócić uwagę na to, że odchudzanie się w tak młodym wieku może być niebezpieczne, dlatego myślę, że dobrze by było gdybyś udała się do dietetyka po poradę. A więcej informacji na temat tego, jak można się odchudzać w młodzieńczym wieku znajdziesz tutaj http://vimed.pl/kliniki/klinika-skutecznego-odchudzania-i-modelowania-sylwetki/odchudzanie-dla-dzieci-i-mlodziezy/ trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Wiele kobiet będzie się zastanawiało jak skutecznie zgubić zbędne kilogramy. Osiągniecie takiego celu jest możliwe tylko trzeba wiedzieć jak zacząć odchudzanie. Bo przecież zgubienie dodatkowych kilogramów wymaga wykonywania ściśle określonych „procedur dietetycznych; ponadto trzeba zastosować aktywność fizyczną. Radą na skuteczne odchudzanie jest po pierwsze dobór odpowiedniego planu dietetycznego. By mieć pewność, ze dietę nam nie zaszkodzi, to warto wybrać się do lekarza specjalisty, czyli dietetyka. On z pewnością nam pomoże. Po drugie warto bardzo dokładnie określić dzień rozpoczęcia kuracji, tak, by wcześniej przygotować się na wykonywanie zaleceń dietetyka. Po drugie - zaplanuj formę ruchu. Tak to konieczność. Żadna kuracja „gubiąca zbędne kilogramy nie przyniesie efektu zamierzonego efektu bez aktywności ruchowej. I pamiętajmy, że nie chodzi o to, by wykonywać „wykańczające ćwiczenia. Bardzo wskazana jest codzienna dawka ruchu, może być taka, którą akurat bardzo lubimy, np. pływanie. Więcej na ten temat informacji możecie znaleźć na stronie http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/07/12/od-czego-zaczac-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1999364
schudnąć można również tak ruszać się ponad twoje możliwości mozesz jesc slodycze nie zaduzo ale mozesz, troche mniej jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odżywiam się zdrowo
ograniczyć węglowodany z diety do 100g dziennie (te złożone a proste prawie do zera wykluczyć oby się zmieścić w tych 100g) spokojnie wtedy można spożywać tłuste rzeczy aby zmieścić się w bilansie kalorycznym ;) od węglowodanów się najbardziej tyje jeśli ich natychmiast nie spalamy, poszukajcie zasady o nie mieszaniu paliw ;) tylko proporcji nie pamiętam jak ktoś je sporo węglowodanów to niech ogranicza tłuszcze do niezbędnego minimum i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiek.
hej dziewczyny! ja mam 170cm wzrostu i ważę 70kg. nie widać po mnie tego bardzo, ale denerwuje mnie mój wystający brzuch i "boczki", miewam nawet czasami "doły" z tego powodu. Czy znacie jakieś fajne spasoby na zrzucenie nadmiernego bagażu? ;) z góry dzięki za porady.;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysiek.
dzięki anusiadanusia. :* postaram się ograniczyć, chodź będzie to trudne, bo lubię strasznie słodycze ale czego sie nie robi dla siebie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_schudła :)
aneczka1234511, nie przejmuj się, ja też rzuciłam palenie, zaczęłam jeść słodycze i kurcze trochę kg wpadło, ale teraz znowu schudłam, bo zaczęłam jeść RAW słodycze, także jem sobie raw czekoladę i żadnych wyrzutów sumienia, metabolizm mi się znacznie poprawił. Jeśli chodzi o w ogólę założenia RAW diety, to jej nie stosuję, bo dla mnie trochę hardcorowa, ale takie słodycze to wcinam bez mrugnięcia okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×