Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zildjian

Obrzezałaem sie ... co kobiety sądzą o obrzezanych facetach..?

Polecane posty

nie chce mi sie iść do piwnicy.... nie o tej porze ... moze jutro .. cykne... a perkusje tez cie podnie cajć ... ? bo mnie tak ale nie mam wzwodu jak gram..... nie ma jak kobitki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerlajn
stary kocham perkusje mowilam ze mialam faceta perkusiste, jaki masz model? on mial chyba tama czy cos tam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerlajn
jest taki , czy dobrze pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobrze pamietasz.... ja mam Premiera...blaszki Zildjian... moge o nim opowiadać godzinami... wiec ide spać... bo rano do pracy.. bye...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerlajn
ok jeszcze mi opowiesz jaki model bebnow i seria blaszek juz mam sms on mial tama rck star i paiste 2002 nie wiem cz ci to cos mowi ale czekam na odp to w porozumieniu z bylym(jest moim przyjacielem) mozemy o perkach pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czee zildjian a podobno nie rozmawiasz na tematy perkusyjne, moze tylko z kobietami, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY mmm757....... wieczorkiem mozemy podyskutować o garach.. . teraz pracować musze :)... miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zildjian .
niesamowicie podnieca mnie mój obrzezany kutas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulejkowicz
Zildjian - a ile masz lat ? ja tez mam stulejke ale wstydze sie isc do urologa, bo juz dosyc stary jestem no i boje sie roche zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 23 lata.. zabiegu nie trzeba sie bać ani wstydzić.... zabieg trwa około 45 min... ja pojechałem na zabieg samochodem (sam) i wrociłem do domu kierując... proponował bym tylko wziąć tabletki przeciwbolowe , bo znieczulenie przestaje działac po godzinie i wtedy troche boli.... nastepnego dnia jest juz ok... wszystko goi sie około 5 tyg.... u mnie wyjatkowo zagoiło sie 2 tyg... lekarz był zdziwiony ... proponuje tydzień po zabiegu siedzieć w domu... ale sa tacy co idą odrazu do pracy czy tez szkoły..... odwiedź stronę www.stulejka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulej
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerlajn
wiesz twoj stojacy wyglada tak samo jak z napletkiem, moze przeslesz mi zdjecia swojego jak lezy? dzieki lezacego jestem tez ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekafsky
a co o tym sadząd ziewczyny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerlajn
chyba o mnie zapomniales:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerlajn
no i co paiste:Oprzeslesz mi wiecej zdjec?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×