Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zildjian

Obrzezałaem sie ... co kobiety sądzą o obrzezanych facetach..?

Polecane posty

Gość tez mialem
jak chce sie miec dobrze zrobione i spokoj to sie idzie do prywatnego lekarza. Tam poza tym masz zapewnione, ze nikt sie nie dowie, nie zobaczy Cie ktos w przychodni czy szpitalu kogo znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARKOM
Też jestem obrzezany i jest super. Pozdrawiam dziewczyny które wolą obrzezanych. Czekam na e-maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzezany kut
Rewelacja. Mój kutas jest obrzezany już od dawna. Pozdrawiam Kati oraz inne laski co wolą obrzezanych. Piszcie dziewczyny maile, jesli chcecie poznać obrzezanego a ja przeslę wam fotkę mojego pindola. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam krotki napletek
A ja mam od urodzenia krotki napletek, ktory sam sie zsuwa ponizej zoledzi. Penis wyglada jak obrzezany, ma tylko drobne faldki pod zoledzia. Szczerze mowiac troche sie go wstydzilem, bo nie widzialem drugiego takiego jak moj, ale moja dziewczyna uwaza ze jest super, bo jak pisza tu inni jest czysty i podniecajacy. Wygoda jest duza bo jak chce moge sie bez trudnosci onanizowac. Gdybym mial radzic polecalbym czesciowe obrzezanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsaaaaa
miałem problem ze stulejką. mialem wiekszy problem z powiedzeniem rodzicom (poniewaz nie bylem pelnoletni ) o moim problemie... zaczalem szperac po internecie zobaczylem co moze mi grozic i postanowilem...- musze cos z tym zrobic!!! nie wiedzialem co jest to wstydliwy temat...;/ wpadlem na pomysl napisalem list rodzicom i opisalem swoj problem poprosilem ich o pomoc.... odrazu mi pomogli tlumaczyli ze to czesty problem itp... za 2 tyg mialem juz zabieg wszystko poszlo oki;) teraz jestem zadowolony z tego ze mam problem z glowy nic mnie nie boli nic nie przeszkadza. a moj komfort zycia nie zmienil sie...;) powiem nawet ze czuje sie lepiej bez napletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsaaaaa
tzn urolog ktory mnie uleczyl zrobil mi wszystko jak nalezy rowniez mam tak jakby pół napletka i jestem zadowolony moge robić wszystko heheheh polecam - nie bojcie sie isc do lekarza oni maja pacjetow z takimi problemami na co dzien nie ma sie czego wstydzic to sa lekarze i oni wszystko widzieli - pomogą wam;) ludzie maja gorsze problemy i zmartwienia zdrowotne to jest tylko pikus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jak to jest
mój facet (choc nie jest obrzezany) mowi ze odczucia faceta po obrzezaniu sie zmiejszaja tak drastycznie ze praktycznie nic nie czuje. Jak sadze jest to wiedza zaczerpnieta wylacznie z netu i ew jakis ksiazek, ale chcialabym poznac opinie facetow ktorzy sprawdzilu to niejako na sobie. Zacytuje mojego faceta ' czlonek ma tak malo komorek czuciowych ze po obrzezaniu traci w ogole mozliwosc odczuwania przyjemnosci' wypowiedzcie sie prosze...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie prawda
że facet nic nie czuje. Prawdą jest, że napletek jest silnie unerwiony, usunięcie napletka oznacza usunięcie tej wrażliwej tkanki i przez to obniżenie wrażliwości penisa na stymulację. I na tym jeszcze nie koniec. Na nieochranianej przez napletek żołędzi penisa nabłonek grubieje, przez co żołądź także staje się mniej wrażliwa na podniety. Penis mężczyzny obrzezanego jest mniej wrażliwy na bodźce niż nieobrzezanego, dla faceta nadpobudliwego to zaleta, dla normalnie reagującego niedogodność, bo potrzebuje o wiele dłuższej i silniejszej stymulacji, by osiągnąć orgazm. Przez kobiety też jest to różnie odbierane, obrzezani długodystansowcy są oceniani jako zbyt brutalni. Lekarze odradzają obrzezanie z powodów innych niż zdrowotne i religijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jak to jest
dzięki serdeczne za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszekkk
to nieprawda, ze penis obrzezany drastycznie mniej odczuwa. Ja mam krotki napletek od urodzenia, odslaniajacy cala zoledz, wiec jest to jakby obrzezanie. Mam niewatpliwie grubszy nablonek na zoledzi, ale w seksie nie czuje dyskomfortu, dochodze dosc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o czesciowym obrzezaniu? 09:34 zbynek22 ciekaw jestem co dziewczyny sadza o czesciowym obrzezaniu? Czy podobaja wam sie penisy z glowka odslonieta tylko do polowy, a nie calkiem? 09:40 petra17 moj chlopak ma chyba czesciowo obrzezanego albo jest taki od urodzenia? Mnie sie bardzo podoba 09:41 a co to ma do podobania tutaj akurat nie wygląd jest ważny Popatrzeć, to można sobie w pisemku albo na filmie 09:47 kakaduuuu mnie sie wydaje ze lepiej ze skorka albo bez, a nie tak polowicznie, ale tez jestem ciekaw co na to dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chirurg plastyczny
z mojej praktyki wynika, ze coraz wiecej mlodych mezczyzn poddaje sie zabiegowi obrzezania, o ile jednak u dzieci stosuje sie raczej calkowite obrzezanie o tyle u doroslych wybor pada na czesciowe. Pod wzgledem medycznym zupelnie takie samo (odsloniecie zoledzi) jednak mniej inwazyjne. I takie zalecam swoim pacjentom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artekkk
wlasnie takiego sobie sprawilem - z krotkim napletkiem i jestem bardzo zadowolony. Goraco polecam planujacym obrzezanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oplaca sie
placic za te zabieg ... zarowno prywaciarz jaki i lekarz panstwowy moze spieprzyc sprawe ... poczytajcie sobie forum: www.stulejka.pl Tam większośc chlopakow odradza zabieg prywatny ... bo efekt taki sam jak po operacji w szpitalu panstwowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszkaa
uwielbiam ssac napletek na penisie, wysysac glowke a ponadto czuc w sobie przesuwajaca sie zoladz a za nia fald napletka. dlatego jestem przeciwna obrzezaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffa
gole fiutki sa super. Tnijcie sie chlopcy i to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w...
ja to bym chciała sobie obrzezać myszke :), wczoraj byłam z obrzezaną, tylko że zostawili jej miejsca unerwione, super sprawa, wyssałam ją aż mi język spuchł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet jest obrzezany
i zapewniam was, ze doznania ma extra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka 32
osobiscie mi sie bardziej podobaja obrzezane nawet udalo mi sie namowic meza na calkowite obrzezanie on tez nie zaluje podjetej decyzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby wyzwolony
miałem obrzezanie w wyniku stulejki rady nie było, tam ktoś napisał że naskórek grubieje na żołędziu- to nie prawda on wysycha tak tylko z wierzchu ale jak sie go np podczas kąpieli namoczy to jest normalnie. Nie widze minusów jedyne co to na basen głupio iść bo obrzezani to jednak rzadkość jeszcze i się głupio patrzą mohery jedne :P jeszcze dodam że z początku cięzko sie przystosować jak się goły żołądź ociera o majtki np.Trwało to z 2-3tygodnie. Ale na chwile obecną po roku czasu to w ogóle nie czuje różnicy. więc wszyscy co mają stulejkę to niech idą na zabieg bi nie ma się na prawdę czego bać-poboli trochę bo to jednak jest ingerencja skalpela ale przecież to tylko kawałek skórki jest. pozdro dla obrzezanych i tych kobitek co ich lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..diablica po drinku
Skórka jest fajna, uwielbiam ją zsuwać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysGdynia
Obrzezałem sie w wieku 17 lat teraz mam 18 , moje byłe partnerki nie narzekały wręcz były zaskoczone !i podekscytowane:) Ciesze sie ze kobieta się podoba :) 17 cm długosci 14 cm obwodzik :) Tragedi nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzącaa
powiedzcie proszę, jak to jest: mój facet jest obrzezany, do tego ma usunięte wędzidełko. myślicie że odczuwa przyjemność jak każdy inny facet? seks jest super, dlugo i w ogole ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzezany
nie, nie ma prawie żadnej przyjemnośći o_O ja nie wiem czemu jakas czesc osob tak zachwala tutaj obrzezanych po prostu szlag mnie trafia jak widze taką ignorancję jestem obrzezany przez stulejke i powiem wam że przyjemnosc jest zerowa. Poczytajcie sobie troche o napletku ile on posiada stref erogennych a ja mam przegrane życie.. nigdy nie będe juz odczuwał takiej przyjemnosci jak wszyscy inni.. pozostaje mi jedynie żmudny proces odnowy napletka ale i tak wszystkiego nie odzyskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herkules z fujarka
Zildjian gdzie sobie zrobiłęs zabiec, tez chce sobie zrobicmam ku temu powody fiziologiczne, wyciales tez sobie stulejka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kartofel
od tygodnia jestem w klubie obrzezanych pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtjhytjtjrt
Również za obrzezanymi fjutkami :) a myślałam, że jestem odosobniona w moim fetyszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×