Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zildjian

Obrzezałaem sie ... co kobiety sądzą o obrzezanych facetach..?

Polecane posty

Gość iuhwiufw
Lubię ssać skórkę, dotykać jej.. Ale na pewno są też zwolenniczki obrzezanych, to trochę jak blondynki/brunetki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZUKUJACAKICIA
ALE OBRZEZANE SĄ TAAAAKIE SŁODZIUTKIE... :) MIAŁAM KIEDYŚ PARTNERA OBRZEZANEGO, PÓŹNIEJ JUŻ ANI RAZU SIĘ NIE TRAFIŁ :( CZEMU W PL TO TAKA RZADKOŚĆ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jak się nawróciłaś
do autora, kobiety pitają, czy to są baczki, czy pejsiki, buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUP SOBIE TEŻ CZOSNEK
macę,chałat i bilet,najlepeij w jedną stronę do israela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZUKUJACAKICIA
DLA MNIE MOZE BYC Z BACZKAMI I Z PEJSIKAMI, BYLE OBRZEZANY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też... czy spotkaliście się z dyskryminacją ze strony kolegów w młodości? na mnie wołali że jestem żydek i bardzo mnie to wk****ało z kolei kobiety raczej reakcje 100% pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeryyyy
a pokazywałeś kolegom ptaka? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy trzeba byc gejem?
przeciez sa sytuacje gdzie palke moga zobaczyc inni, chociazby na basenie, plazy. glowka obrzezanego fiuta bardziej odznacza sie w kapielowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^_^ heh
ja tam lubię to ekstra skórkę na twardym członku, jest to bardzo podniecające nią tak poruszać w górę i w dół :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola z domu ona
wiesz co myslimy-ze tylko idioci okaleczaja wlasne cialo i to w sposob nieodwracalny.Obrzezanie ma ZLY wplyw na wiele aspektow funkcjonowania mezczyzny-zupelnie odwrotnie niz ci niektorzy obrzezani tu wypisuja.No coz-strata ta jest na zawsze i teraz trzeba jakos zachowywac twarz wobec glupoty jaka sie zrobilo. Moze teraz zaczniecie sobie obcinac nogi albo uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem obrzezany od lat nastu z powodu stulejki ,i powiem tak 90% facetów obrzezanych piszących tu swoje wrazenia ma racje jest super wrazliwosc jest mniejsza ale to nie znaczy ze musimy długo i namietnie męczyc partnerke bo po kilku dniach postu jest tak ze czuje sie jak uczniak i wystarczy krutki seksik ,ale potem to juz inna rozmowa ,moje partnerki były zadowolone ze jest fajny czysty i o kazdej porze dnia mozna possac bez problemu ,wzgledy zdrowotne tez sa wiec sa same dobre strony .pozdrawiam obrzezanych i kobiety które lubieja nagie pałki oraz tych nie zdecydowanych zeby sie zdecydowali Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska z Kielc
Ja (i z tego, co wiem, wiele innych kobiet, które kiedykolwiek spróbowały seksu z obrzezanym) marzą, żeby było nam to jeszcze kiedyś dane, ponieważ jest to bardzo przyjemne - penis maksymalnie wyczuwalny w pochwie, estetyczny, ładny bez luźnych elementów, a Ty próbujesz namawiać do zniwelowania tego efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jano8374243234
To jedz tam gdzie zydow duzo co prawda w PL tez sie zdarzaja obrzezani z pejsami buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska z Kielc
Moim zdaniem obrzezany (nawet nie do końca wprawiony), da kobiecie o wiele więcej przyjemności, niż nieobrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptr29
Masakra głowy tez sobie odrzezajcie albo oko sobie usun lub obernij całego penisa nie jestem rasistom ale jak ktoś kszywdzi kogoś od urodzenia to jest przykre. Dlaczego nie obetniesz sobie nosa? Idiotyzm. Może robię błędy ale nie jestem Polakiem i powodzenia jak będziecie usowac sobie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wole obrzezanych
taka trabka z luznej skory smutna jest,seks tez jest fajniejszy z obrzezanym facetem no i czysciutki jest nawet jak sie umyl pare godzin temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy rzyg
stulejarz :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kangurzyca82
ja kiedys fakalam sie wlasnie z obrzezanym i bylo zajebiscie... byl to hiszpan, a z tego, co wiedzialam, z reguly hiszpanie nie sa obrzezani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniam rzyg
mmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnaaaaa
bardzo apetyczny penis, ktora jeszcze sie ze mna zgodzi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka 36
meza mam obrzezanego co do wygladu to nawet bardziej podniecajacy jest a i tez bardziej higenicny moze jeden minus ze do recznej roboty jednak przydala by sie skorka do poruszania ale idzie tez do tego przyzwyczaic sie ze nieda sie ruszac no wiadomo cos zacos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam obrzezanego ( musiałem ) i bardzo się z tego cieszę jest o wiele lepiej po zabiegu i znacznie ładniejszy penis zwłaszcza że dbam o niego, depiluje jego i woreczek nie ruszając włosów nad nim żeby być męski :) Zawsze czysty i pachnący dbam o higienę i obrzezanie to jeszcze bardziej ułatwia. Chodzę na saunę do term maltańskich i wcale nie krępuję się pokazywać się wśród innych nago wręcz jestem z niego dumny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu obrzezanie, jesli nie ma ku temu wskazan zdrowotnych. Fiutek jest sexy ze skorka, no i ta swiadomosc dla kobiety, ze wiecej czuje jest podniecajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta i mezczyzn sadze po charakterze a nie po fiucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzieka
Wiesz co sadzimy o obrzezaniu-ze sie okaleczyles i ze jestes zwyklym balwanem ktory mysli ze ludzie maja jakies zbedne czesci organizmu.To sadzimy o takich jak ty.Poza tym jestescie smieszni-bo myslicie ze to jest dla nas nie wiadomo co.I jeszcze jedno-teraz twoj maly bedzie zbieral wszystkie bakterie zewszad bo nie ma naturalnej ochrony w postaci napletka oraz naturalnego srodowiska bakteryjnego w "tym miejscu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekierski alfons
" POSZUKUJACAKICIA 2011.12.04 DLA MNIE MOZE BYC Z BACZKAMI I Z PEJSIKAMI, BYLE OBRZEZANY usmiech."''---a ja lubie facetki z wycieta do polowy albo oberznieta cipa.bardzo tez lubie te murzynki z wycieta lecztaczka.Tylko takie facetki mnie interesuja i spotkalem tylko dwie takie...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×