Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mynika

mŁODSZY FACET

Polecane posty

Gość mynika

Hej!!! Mam chłopaka młodszego do siebie o rok! co myślicie o tym żeby facet był młodszy do swojej dzewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tegoz
najwazniejsze zebyscie byli szczesliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim jestescie wieku?Rok to niewiele , mój jest młodszy o 2 , i nie ma zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
tez mam chłopaka rok młodszego i na poczatku m sie wydawało to głupie ale teraz juz go kocham i mi to nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja sie przyznam
ROK???? i to jest ten problem niby???? Buahhhaaaaa.... widzac, ze smarkule jestescie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie ... nie wiem dlaczego wszyscy faceci są młodsi od swoich kobiet. Moja ciocia jest starsza o 2 lata od wujka, moja mama od taty o rok ... mój kuzyn ma dziewczynę starszą o 3 lata ... Żyją normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mieliby zyc? Jak dziwadła? Bo rózni ich kilkanascie miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku ale draka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staruszeczka
Moj maz jest mlodszy o 4 lata, jestesmy malzenstwem ponad 30 lat. Syn ma dziewczyne starsza o 9 lat, nie przeszkadza to nikomu, nie odradzamy mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczep się !!! To było do autorki topiku, a nie do Ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata malinowa
Mój jest młodszy o nieco ponad rok...ja tego nie odczuwam, on chyba też nie...wogóle tej różnicy nie widać :P (u mnie też od kilku pokoleń kobiety były choć trochę starsze od mężczyzn).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynika
chciałam zapytać o Wasze opinie.Nam też to nie przeszkadza, Kochamy się i to chyba najważniejsze!!!dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjklkjhgtr
jestes głupia, rok to żadna różnica! chyba, że macie po 15 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.0
ja mam 27 a mój chłopak 25 i jakoś nie widzimy różnicy... Czasami nawet myśle ze on jest dojrzalszy ode mnie, ale tak naprawde 1, 2, 3,4 lata różnicy to niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O l g aa
Ja mam 29, mój facet 21. Jesteśmy ze sobą od prawie 4 lat. Na razie wszytko wskazuje na to, ze zakończy sie to ślubem! :) Tym bardziej chce mi sie śmiać, gdy ktoś sie zastanawia czy rok róznicy wieku moze jakos przeszkadzac....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on rok i 3 msc młodszy ode mnie. nigdy nam to nie przeszkadzało a jestesmy razem juz 4rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam z chłopakiem młodszym od siebie 7 lat...teraz po przerwie znow z nim jestem. Na poczatku on mial 17..ja 24. Problem polegał jednak na tym, że ja o tym dowiedziałam się po 3 miesiącach spotykania...powiedział mi na początku, że 21 a że na tyle wygląda uwierzyłam. Przez przypadek wydała się prawda a ja już wtedy byłam zakochana...z resztą on też. Było ciężko. Nie powiem, że nie. Jego rodzice nie mogli wiedzieć o nas..hehe a przynajmniej o mnie. To okazało się przykre po jakimś czasie. Nie wytrzymałam tego, że ja mogę wszystko a On praktycznie nic... Skonczyło się. SPotkaliśmy się ponownie po roku.. Przez ten rok wiele się zmieniło chociaż to tylko rok. Nadal go kocham..nigdy nie przestałam. Jest nam ze sobą dobrze..ale..no właśnie jest pewne \\\"ale\\\". Zdaje sobie sprawę, że nie będziemy razem na zawsze. A może tylko tak sobie wmówiłam. Ciągle zastanawiam się kiedy to się skończy, kiedy mnie zostawi dla młodszej. Tak naprawdę to zatruwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
wrestlerka a czy w ciagu tego roku kiedy nie bylas z nim byłas z kims innym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staruchaaa
a ja jestem z facetem młodszym o trzy lata czy uważacie, że to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam pare par, gdzie dziewczyna jes starsza od chlopaka, rok czy dwa. sama bylam z młodszym o rok. ani ja ani nikt z moich znajomych nie uwaza ze to dziwne. pary jak kazde inne :) roznica wieku nie przeszkadza jesli sie kocha druga osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokiedg
rok czy dwa to nie jest żadna różnica :P faktycznie, też mi porblem - facet młodszy o rok :P a moze nawet i nie, bo jeszcze zalezy w którym miesiącu się urodziliście, bo moze się okazać, ze jest tylko parę miechów róznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokiedg
acha, i jeszcze - ja byłam z facetem młodszym ode mnie o 4 lata. zwiazek trwał 4 lata i było dobrze :) skończyło się, bo sie odkochałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×