Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Z problemem

Muszę póść do seksuologa ale nie chcę trafić do konowała

Polecane posty

Gość Z problemem

Mam poważny problem i wiem, że tylko dobry seksuolog może mi pomóc. Długo starałam się samodzielnie go zwalczyć a raczej z moim narzeczonym, ale zamiast lepiej jest coraz gorzej. Czy ktoś może polecic mi dobego seksuologa we Wrocławiu. Chciałabym pójść do kobiety ale kiedy biorę panoramę firm to nie dość, że takich lekarzy jest jak na lekarstwo to jeszcze sami panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z problemem
Dzięki ale na tamtym topicu, dziewczyny może i są sympatyczne ale zauważyłam, że nie są zbyt przyjaźnie nastawione do osób, które zadają pytania nie na temat. Czy nikt nie może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z problemem
Już chyba rozumiem, dlaczego seksuologów jest tyle co na lekarstwo:( Pacjentów widać też nie maja wielu:( Trudno:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja również mam
poważny problem związany ze sfera seksualną :( Jednak wizyta u seksuologa jedynie mnie rozczarowała :( Po pierwsze kosztowała 100 zł, po drugie pani seksuolog przepisała mi lekarstwa które nawet w najmniejszym stopniu mi nie pomogły, a po trzecie powiedziała że terapia MA SZANSE SIĘ UDAĆ!!!!! Ja potrzebuje pewności a nie szansy :( Jestem załaman :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z problemem
100 zł to nie mało jak na pomachanie długopisem nad receptą:( Dlaczego pytasz, jaki to problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxana35
Jeśli chodzi o Wrocław to polecam poradnię http://psycholog-ms.pl na Legnickiej, ja chodzę do świetnego seksuologa a czasem korzystam też z porady psychologa bo na miejscu jest wielu specjalistów. Przede wszystkim profesjonalne podejście i brak oceniania z góry. Często mój lekarz posiłkuje się wiedzą z książek i co najważniejsze podoba mi się jego zaangażowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia198.1
Witam. Myślałam, że tylko ja mam takie problemy... A tu proszę! Długo szukałam kogoś, kto nie będzie mnie traktował przedmiotowo, wykaże się zrozumieniem, nie będzie powodował, że będę czuć się skrępowana, będzie specjalistą w swojej dziedzinie, no i oczywiście mi pomoże... Znalazłam doskonałego seksuologa w poradni psychologiczno - psychiatrycznej przy Legnickiej 55/5 we Wrocławiu. Dojeżdżam z województwa opolskiego, ale warto!!! Rejestruję się przez stronę http://psycholog-ms.pl/poradnia/ - więc nie tracę czasu na telefony. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×