Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

INESKA

PROLAKTYNA A KARMIENIE PIERSIĄ

Polecane posty

CZESC DZIEWCZYNY, MAM PYTANIE. JESTEM W 9 M-CU CIAZY. PRZED CIĄZĄ MIALAM PROBLEM Z PROLAKTYNĄ,TZN.BYLA ZBYT WYSOKA. I CZY TO PRAWDA ZE JEZELI BEDE CHCIALA KARMIC DZIECKO PIERSIĄ TO MOGE MIEC PROBLEMY Z PROLAKTYNĄ??? JESLI COS WIECIE NA TEN TEMAT,TO BARDZO PROSZE WAS O OPINIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska ja mialam wysoka krzywa prolaktyny przed ciaza i lekarze mi mowili ze moge miec problem z zajsciem bo prolaktyna wydziela sie w wiekszych ilosciach w trakcie ciazy i przy karmieniu. Po okresie karmienia mam jeszcze raz badania zrobic ale lekarz nie mowil mi o jakichs przeciwskazaniach co do karmienia. Najlepiej porozmawiaj ze swoim lekarzem on Cie uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY, MAM PYTANIE. JESTEM W 9 M-CU CIAZY. PRZED CIĄZĄ MIALAM PROBLEM Z PROLAKTYNĄ,TZN.BYLA ZBYT WYSOKA. I CZY TO PRAWDA ZE JEZELI BEDE CHCIALA KARMIC DZIECKO PIERSIĄ TO MOGE MIEC PROBLEMY Z POKARMEM??? JESLI COS WIECIE NA TEN TEMAT,TO BARDZO PROSZE WAS O OPINIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam wysoka prolaktyne ale karmie juz 6,5 miesiaca i wszytsko jest ok gin nic mi nie mówiła na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×