Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anku31

pokrowce na krzesła

Polecane posty

dziekuje bardzo Dianusiu! Ja Tobie życzę zdrówka i szcześcia :) A ja ślubuję 4 sierpnia 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu
ło matko a co to powyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
a moze ktos mógłby mi pomoc i zna jakas firme we wroclawiu co wypozycza pokrowce byłabym wdzieczna za jakas informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu
mozna zamowic, ale ja potrzebuje 130 wiec chyba nie stac by mnie bylo na kupno tylu za 49 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamen Liberi
Jesteśmy firmą szyjącą i wypozyczającą pokrowce na krzesła . Sklep i wypozyczalnia wraz z pracownią mieszczą się w Kątach Wrocławskich. Tel: 514-029-802.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje moderatorze
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wypozyczam ale bede je miala bo wystroj sali jest w cenie.... zebyscie zobaczyly jak mozna to zrobic pokaze wam stronke...wg mnie wygladaja super: www.foryou.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fweqfqfq
niusia, to fajnie, ale chyba powinnas na innym temacie sie chwalic bo ten jest o wypozyczaniu i kupnie a nie pokazywaniu że masz w cenie sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda82
jest jeszcze www.velvetstudio.pl niesamowicie sie mi podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjecia fajne
ale to topic o pokrowcach... :o ludzie czytac nie umiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda82
sie pomylilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrzyk
Jesteśmy firmą wypożyczającą pokrowce na wesela i inne przyjęcia. Dysponujemy różnymi kolorami wstażek. W cenie usługi wliczony jest nałożenie i dopasowanie pokrowców na krzesła. Działamy na całym woj.lubelskim, ale również dojeżdzamy do innych miast. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: www.pietrzyk-sluby.za.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie stroicie sale :) szkoda ze nie pracujecie w wawie :( a mogłabym zapytac ile kosztuje u was wypozyczenie 1 pokrowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrzyk
Dekorujemy nie tylko w woj.lubelskim, ale i w całej Polsce. Koszt wypozyczenia pokrowców liczymy w zalezności od ilości, i tak: do 100szt-do 500zł powyżej 100szt-do 700zł Oczywiście jest mozliwośc wypozyczenia tylko kilku sztuk, np 4 i wtedy koszt wynosi ok 10zł Wliczona jest w to oczywiście usługa nałożenia pokrowców, ich zdjęcia, uprania i prasowania. Zatem nasza firma dba o wszystko, Klient nie musi martwić się o nic. Po prostu zamawia usługę, a na naszej głowie jest cała reszta. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko macie. Niestety ja juz mam kupione wszystkie materiały do strojenia sali, a pokrowce juz wypozyczylam. Szkoda, że dopiero teraz na Pana/ ią trafilam bo pewnie bym skorzystała :o takie zycie jak sie szuka to nic nie ma. a po fakcie ... wrrrrrrrrrrr ale pozdr i zycze owocnej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia.
a czy ktos wie gdzie moge wypozyczyc pokrowce w woj slaskim??? potrzebuje tylko 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopl
4 sztuki to może ci mama albo babcia uszyć, a później możesz je opchnąć na allegro lub tutaj ;-) Instrukcje są w linkach poniżej. Jedno z nich jest po niemiecku, ale ze szkiców wykroju możesz łatwo je zrobić. http://img530.imageshack.us/img530/3955/img168ro5.jpg http://img530.imageshack.us/img530/3135/img169sc1.jpg http://img356.imageshack.us/img356/5389/polster2a4hahw3.jpg http://img356.imageshack.us/img356/6842/polster3a7zvbx4.jpg (3,5 centymetra na obszycie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia.
dzieki,rzeczywiscie dobry pomysl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HARRYGD
Mam do wyporzyczenia lu do sprzedania 120 szt poktowców kolor bordo ze złotawą lamówką z tym że nie jest to typowy pokrowiec jest to szeroki par 100/50 cm obrzucony atłasową lamówką zaktyra tylko oparcie krzeseł a z tyłu jest związane wielką ozdobną róża złotą. Zały wystruj sali miałam złoto bordowy. jeśli jest ktoś zainteresowany moge wyporzyczyć lub sprzedać. Szyłam to na moje zamówienie tak jak sobie wymyśliłam więć wiem że nikt inny tak nie miał. mam ślub 11.08.2007 wieć dopiero po tej dacie moge przesłać jaki był efekt. Jestem z pomorskiego tel 602 790 310 harrygd@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shafali
kangurek - napisz prosze gdzie w Sz-nie mozna wyporzyczyc takie pokrowce? Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shafali
wypozyczyc - przepraszam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamen Lberi
Jesteśmy producentem pokrowców na krzesła. W ofercie mamy pokrowce gładkie (półmatowe) oraz błyszczące (tzw. satynowe - te na zdjęciach z wesel nieco gorzej wyglądają). Wypożyczamy na teren całej Polski - przesyłka konduktorska, jeżeli możliwa, lub pocztą ew. kurierem. Wysyłamy pokrowiec do klienta "na przymiarkę" za zaliczeniem pocztowym. Firma znajduje się w Kątach Wrocławskich. Pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy. Dla Pary Młodej dzięki której hotel lub sala weselna kupi od nas pokrowce udzielamy bardzo dużych rabatów. Namiary: www.tamenliberi.pl, tel: 514 - 029 - 802.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sermlir
Polecam firmę pokrowcekalisz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józek
Witam My z Jolcią kupiliśmy piękne pokrowce od firmy www.pokrowcekalisz.pl i jeszcze dowieźli je nam na drugi koniec polski w cenie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×