Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anku31

pokrowce na krzesła

Polecane posty

Gość Gael
Gość Tyree
Gość Jaheim
Gość Wesley
Gość Wesley
Gość Wesley
Gość Ulysses
Gość Cory
Gość Hamza
Gość salina
a czy wie ktos gdzie mozna pozyczyc pokrowce z okolic opola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamen Lberi
Witam, pokrowce można wypożyczyć u nas w firmie Tamen Liberi w Kątach Wrocławskich. Możemy je wysłać przesyłką konduktorską i odbierze je Pani u siebie na stacji lub w najblizszym większym mieście. Jeżeli jest PAni zainteresowana, to proszę o kontakt na e-mail: info@tamenliberi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamen Liberi
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą pokrowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamen Liberi bylam na waszej stronie, ale macie w ofercie tylko dekoracyjne pokrowce, a ja potrzebuje zwyklych, prostych, do ziemi na krzesla w jadalni :) sztuk 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellcia
a moze wie ktos czy moge wypozyczyc pokrowce taniej niz 5zl/szt?? wojewodztwo mazowieckie. okolice mławy. chyba ze ktos jest z olsztyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamen Liberi
Witam, proponuję wypożyczenie pokrowców w cenie 4,50 zł za 1 sztukę. Po stronie wypożyczającego są następujące koszty: przesyłka, pranie. Proszę o kontakt mailowy, jeśli będzie Pani zainteresowana. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiroczik
hmmm wypozyczalnia to bedzie na najem - wynajem pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamenLiberi
Wypożyczamy pokrowce w następujących cenach: 1. Wersja ekonomiczna, nakładki na krzesła - 5 zł razem z szarfą w kolorach: biały, ecru, szampan, róż, fuksja, bordo, czerwień, zieleń jasna, zieleń butelkowa, czekolada, srebrny, łosoś, lawenda, błękit, pomarańcz. Nakładki są w kolorach: biały, ecru, bordo, pomarańcz, lawenda. 2. Szarfy satynowe - 3,50 zł za sztukę: jasna zieleń, róż, delikatny złoty 3. Szarfy satynowe w kolorze na zamówienie - 5,00 zł 4. Pokrowce wersja luksusowa :) a). 8,00 zł za sztukę z szarfą w kolorach: biały, ecru, szampan, róż, fuksja, bordo, czerwień, zieleń jasna, zieleń butelkowa, czekolada, srebrny, łosoś, lawenda, błękit, pomarańcz. b). 10,00 zł za sztukę razem z szarfą w wybranym przez Panią kolorze, którego obecnie nie posiadamy. Są to pokrowce satynowe lub matowe, ecru lub białe. Tamen Liberi, tel: 514-02-98-02, rel: 71-711-46-64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypożycze pokrowce białe atłasowe w Warszawie i okolichach, cena 5zł sztuka z praniem, załozeniem i zdjęciem. Oferta powyżej 50szt. evita@gmx.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art-Deko
Oferujemy Państwu wypożyczenie białych pokrowcy na krzesła na różne uroczystości z kokardą w zestawie. Cena 4,50zł za sztukę. Kolory kokard: -biały -zielony -żółty -pomarańczowy -czerwony -różowy -beż Inne kolory po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Ilość sztuk 200. Pokrowce ubieramy i ściągamy sami. Województwo małopolskie: Oświęcim, Wadowice, Chrzanów. KONTAKT: tel: 0-698-890-023 www.artdeko.com.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia172005
hej kangurek jeśli możesz to podaj mi numer do tej firmy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????Ihaha
Czy ktoś wie, gdzie i w jakiej cenie można wypożyczyć pokrowce w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlalta
Mnie też interesuje mozliwość wypożyczenia pokrowców w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtedddddd
Pokrowce to super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamen Liberi
Jesteśmy producentem pokrowców na krzesła. W ofercie mamy pokrowce gładkie (półmatowe) oraz błyszczące (tzw. satynowe). Wypożyczamy na terenie całej Polski - przesyłka konduktorska lub pocztą ew. kurierem. Wysyłamy pokrowiec do klienta "na przymiarkę" za zaliczeniem pocztowym. Firma znajduje się w Kątach Wrocławskich. Pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy. tel: 514 029 802 e-mail: firma@life.pl. www.szycie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej0801
My wypożyczaliśmy ze strony . www.dekoracje.ecom.com.pl Mają rożne ceny i różnych materjałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po marudziłam, pokrzywiłam sie, powiedziałam ze się jeszcze zastanowie nad sala i na szybsze podjęcie decyzji dostałam pokrowce na krzesła gratis od właścicieli :) i czerwony dywan tez w gratisie. za wszystko trzeba normalnie dodatkowo płacić w wielu salach jeszcze. czasami warto coś pograć żeby coś ugrać ;) moje pokrowce były ecru nie wiem z jakiego ale takiego sztywnego, matowego ładnego materiału z kokarda z tylu. wyglądały bardzo ładnie. sa tez inne spsoby dekoracji krzeseł niż klasycznymi pokrowcami http://inspirowanewesele.pl/dekoracja-krzesel-weselnych/ ale u nas chyba ciężko znaleść takie dekoracje, a jeżeli już to trzeba trochę czasu poświecić na to ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokrowce na krzesła. Matowe nie prześwitujące. www.uroczystedekoracje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
a ja mam gratis zielony dywan i 2 kije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glonojad23
Pewnie myślisz nad decyzją o kupnie krzesełek do biura www.krzeslaobrotowe.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×