Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niki25

co dla WAS było gorsze PORÓD czy POŁÓG

Polecane posty

Gość mama małego misia
Dzięki bardzo:) :) No to kochany facet:) Ostatnio nauczył sie podawać rękę na "cześć" i jest z tego bardzoooo dumny:):) Ale ciągle mówi tylko BABA uparciuch jeden wredny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na blizny po porodzie polecam żel Contractubex. Też miałam nacinane krocze i przez kilka dni po porodzie nie mogłam siedzieć. Po 6 tygodniach ginekolog przepisał mi Cepam i pomimo jego stosowania zrobił mi się bliznowiec. Dopiero w/w żel całkowicie wygładził bliznę i teraz nic nie czuję (ani bólu, ani rwania, itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Każda z as przechodzi poród i połóg inaczej. Ja osobiście się nasłuchałam przed ciążą i podczas ciąży o porodzie W moim wypadku te opowieści wypadły przesadnie, ale to oczywiście mój przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis dni pologu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis dni pologu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draceniaa
Gorszy był zdecydowanie połóg. Nacięte krocze bolało, nie dało się siedzieć. Szwy nie chciały się rozpuścić i trzeba było je zdejmować. Krew sie ze mnie lała strumieniami.. W dodatku co chwila mdlałam (anemia). Bardzo długo do siebie dochodziłam. Pierwszych kilka stosunków było bardzo bolesnych. Jednym słowem KOSZMAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×