Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos z jakiegos urzedu

CZY WYPADA TAK SIE UBRAC???

Polecane posty

Gość ktos z jakiegos urzedu

Czy wypada do pracy do biura ubrać bluzeczke na cienkich ramiączkach? Oczywiscie tylko wtedy jak są upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
nie bardzo ale to moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z jakiegos urzedu
No własnie tez mi sie tak wydaje, ale te upały są nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypada, zwłaszcza kiedy masz bezpośrednią styczność z klientem. Najwazniejsze, abyś stroniła od wszelkich biustonoszy.... klienci uwielbiaja sterczace suteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Lu
Wypada ,bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że wypada ... chyba pracodawca nie wymaga abyś w takie upały chodziła w bluzce z długimi rękawami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopki w sandałkach
NIE WYPADA, chyba ze sprzedajesz lody na dworze, ale nigdy do biura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo
Twoje wątpliwości są słuszne - nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli założysz bluzkę
z dobrej jakości tkaniny, to będzie taki sam efekt termiczny jak taka sztuczna na ramiączkach. Przy bluzkach na ramiączkach najbardziej odrażające są wystające spod spodu ramiączka od stanika. Dla mnie to tak jakby ktoś gacie nosił na spodniach. :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do biura nie wypada
lepiej zalożyć bluzeczkę z krótkim rękawkiem al nie na ramiaczkach!Nikt Ci nie kaze nosić dluich rekawów,są także elegancjkie ladne,bluzeczki z krótkimi rękawkami,są lepsze do biura niz te na ramiączkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałem odważne kobiety
Dzisiaj w firmie , w której pracuję od wielu lat widziałem sporo kobiet, które fantastycznie i odważnie wyglądały, były w pracy ubrane w przezroczyste bluzki w różnych kolorach , takie siatkowane ( nie znam się na materiałach ) o różnej gradacji oczek i pod taką bluzką widać było , że kobieta ma stanik ( ciemny kolor ) i nikogo to nie raziło , fantastycznie że prawie 100 % zakłada spódnice , jesteście bardzo kobiece . Jeszcze bardziej odważne kobiety chodzą w sukienkach do pracy i po mieście i nie zakładają staników , bardzo dobrze , w końcu jest lato i pochwalcie się swoimi diamentami , tak trzymać :) Będąc w pracy pracujemy i każdy pamięta o tym, że koleżanka jest koleżanką z firmy i z biura , więc nie ma mowy o mobbingu ale jeżeli się odważnie kobiety ubieracie to na chwilę można zapommieć o pracy i podziwiać , podziwiać piękno kobiety. Dzięki, że jesteście odważne w ubiorze dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zboka wyżej
elegancja stroju biurowego ma się nijak do Twoich marzeń o sterczących sutkach i krótkich sukienkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alluria
niestety do biura nie wypada założyć bluzki na cienkich ramiączkach. owszem, możesz ją założyć a na to inną, np. kopertową, bluzkę. jeśli masz swoje biuro to u siebie zdejmujesz wierzchnią bluzkę i rozkoszujesz się tym, że nie masz na sobie zbędnego materiału, a kiedy wychodzisz zakładasz wierzchią bluzkę i po sprawie. i tobie dobrze i otoczenie zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegros
est tyle możliwości ubraniowych nawet na upały,że bez przesady, nie trzeba chodzić do urzedu w bluzeczkach na ramiączkach. Gdy jest gorąco można np. założyć: http://www.allegro.pl/item112927527_subtelna_i_piekna_na_lato_liquid_xxl_44_46_cudo.html lub http://www.allegro.pl/item112974854_wyszczuplajaca_cudna_niebanalna_new_look_xl_44.html lub http://www.allegro.pl/item113308326_zmyslowy_dekolt_george_z_lnem_na_lato_xxl_44.html Oczywiscie to moja rozmiarówka, więc to tylko przykłady :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to ty jesteś dziwna
"Przy bluzkach na ramiączkach najbardziej odrażające są wystające spod spodu ramiączka od stanika. Dla mnie to tak jakby ktoś gacie nosił na spodniach" Jasne najlepiej to w ogóle do bluzeczek na ramiączkach nie nosić stanika, tak żeby wszyscy widzieli dokładnie kształt wiszących piersi i sterczące sutki. To o wiele mniej obleśne niż stanik. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na
szczęście ktos wynalazł bardotki, mozna odpiąć ramionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że do biura wypada ubrać się bardziej stosownie. Sama zwykle ubierałam się dość swobodnie jednak odkąd zmieniłam pracę musiałam zmienić garderobę. Ponieważ wcześniej kupowałam gdzie indziej musiałam poszukać sklepu, który odpowiadałby moim preferencjom do pracy i takim sposobem natrafiłam mg shohlari. Ubrania nie krępują ruchu, są wykonane z bardzo dobrego materiału i wyglądają bardzo elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×