Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DjD

herbatki a wywoływanie miesiączki

Polecane posty

Gość Rta
wg mnie to nie działa zresztą patrz: Herbaty z ziół np. czarnej malwy czy krwawnika - niestety zioła to słabo przebadany środek. Czarna malwa króluje wśród domowych metod na wywołanie okresu, przy czym nigdy nie wiadomo jak nasz organizm na nią zareaguje. Wg mnie to stosunkowo mało ryzykowna metoda ( mało prawdopodobne również by działała - ciekawe po ilu szklankach takiej herbaty można oczekiwać skutków? ), jednak trudno mieć ją zawsze pod ręką. ( źródło : z bloga trytodesign blogspot post : ratunku-spoznia-mi-sie-okres )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore, ze kobietki w niechcianej ciazy, w Polszy musza sie bawic w ,,herbatki", tabletki na stawy... W UK aborcja do 24.tygodnia jest legalna i na życzenie pacjentki, w większości przypadków (jeśli legalnie pracujesz np.) BEZPŁATNA. Do 9.tyg podaje sie tabletki na poronienie, w pozniejszych tygodniach sa ta juz zabiegi. Wszystko legalnie, kobiety otoczone sa ochrona lekarzy i psychologow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnWu
Dziewczyny, nie róbcie tego!!! Po urlopie jak wróciliśmy do Niemiec okres mi się spóżniał parę dni nie robiac testu wchodziłam na te głupie stronki , mam 4 wspaniałych dzieci, że zycie bym za nie oddała, ale sie przestraszyłam bo z ostatnim synkiem od 4 miesiaca nie mogłam chodzić, ginekolog powiedział, że to juz 4 ciąza i ' wiązadła są poluzowane' a ostatnie 2 miesiące cały czas łóżko. Byłam w aptece po te niby leki wczesnoporonne, bo legalna tu aborcja a Pani w aptece oczy na mnie ja jej tłumaczę o co chodzi i dostałam Emul tabletki, potem zrobiłam test wyszedł pozytywny, to zadzwoniłam do ginekologa powiedziałam ,że mam objawy od pierwszych tygodni jak w ostatniej ciąży a mam 4 dzieci i potrzebuję dużo siły a mój synek jest 2 letni, on od razu powiedział, że rzadnych leków poronnych bo są niebezpieczne lepiej aborcja, zdecydowałam się, musiałam być u Pani psycholog,żeby poddac się zabiegowi. Wytłumaczyłam jej tą całą sytuację jak tutaj, dostałam zgodę, zrobiłam to, ale teraz minął ponad miesiąc i cały czas się o tym myśli, jakby nie te moje skarby co mam to nie wiem. TAK ,ŻE NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, to ja AnWu ja tego nie zrobiłam, chciałam tylko poznać Wasze opinie w tej sprawie, gdyż słyszałam o takiej sytuacji AnWu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoń pod ten numer 883125454 jako jedyni na internecie sprzedają prawdziwe tabletki na poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia dawała mi codziennie sok z czarnej porzeczki, po 2 tygodniach dostałam. Chciałam wtedy,byłam głupia sarmata a inne dziewczyny już miały, więc możesz spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naklepszy kwas ogórkowy po zanurzonym praciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam 10tab ARTHROTEC mój mail natalka240@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem za ani przeciw ale można wywołać okres przedawkowując zwykłą polopirynę ona mocno rozrzedza krew :) Jedyne co może się stać to wykrwawienie. Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ktos mial dostep do numeru883125454 bo jedne pisza ze tabletki konkretne inne ze to oszustka,,ratujcie,,napiszcie cos na gosia,n813@interia.pl prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup.... Kupię pilnie tabletki. Tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli nie jesteście w ciąży powinna pomóc czarna malwa lub szałwia-2×dziennie przez 3-4 dni.Są też na Allegro mieszanki o.Klimuszki na wywołanie okresu.Jeżeli jednak chodzi o wywołanie poronienia, to tak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2018
Ma ktoś tabletki poroonne na sprzedaż plis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi jedynie o wywołanie miesiączki ja piłam czarną malwę - 3 razy dziennie. Jak np. nie chciałam mieć okresu na wyjazd wakacyjny lub przyjazd chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam czarną malwe. Piłam codziennie po 3-4szklanki przez prawie 2 tygodni i Okres po prawie 6tygodniach ! Już myslalam, ze nie zadziała. Na początku może mieć działanie przeczyszczajace, więc trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×