Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DjD

herbatki a wywoływanie miesiączki

Polecane posty

Gość karilka
Hej dziewczyny... Bardzo sie martwie ze jestem w ciąży...Nie moge być... w tym wieku, w takiej sytuacji jaką teraz mam...Jest to nierealne. Okres mi sie spóźnia (znaczy mam nieregularny no ale powinien już być) a do prawdopodobnego zapłodnienia (właściwie to bez wytrysku ale takie zapłodnienie tez może się zdarzyć) doszłoby 18.11. ... Proszę o pomoc... 6090204gg karilka@o2.pl Wszelka krytyka jest zbedna - wiem co chce, jakie są konsekwencje itd... Dziekuję z góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karilka
jeśli "niebezpieczny" stosunek miał miejsce 18 listopada, a @ już powinna być to raczej marne szanse są na ciążę choć nie mówię, że zerowe, ale niewielkie jeśli Cię to pocieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jooo
Hej Dziewczyny, postanowiłam podzielić się z Wami moim pewnym 100% sposobem na wywoływanie miesiaczki. Mam nieregularny okres. Kiedy faktycznie długo nie mam okresu, tostosuję jedną metodę, którą wyczytałam w jednym z zielników od mojej babci. I - za żadne skarby - nie spodziewałabym się, ze to może dzialać. Kupić w aptece ziele rumianku i ziele krwawnika, ale w postaci sypkiej, nie w torebkach ekspresowych. Wymieszać w jednym słoiku i tak susz przechowywać. 2 płaskie łyzki (nie łyzeczki) zalewamy wrzątkiem, nakrywamy, parzymy 10 minut. Odcedzamy pijemy. Co ważne herbatkę pije się od kilka dni przez miesiaczką, średnio przez ostatnie 7 dni przed potencjalnym pojawieniem. Okres murowany!!!!! Jest to naprawdę bardzo zdrowa i tania metoda wywołania okresu, jeśli oczywiście jesteście pewne, że to nie ciąża. Naprawde POLECAM. Moja jedyna i sprawdzona metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Może wyda się nie typowe,ale działa. Płatek nawilżyc czystym spirytusen i wciągnąc nosem opary.Zabieg kilkurazowy w ciągu dnia WYSTARCZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshape
Cześć dziewczyny! Mam małe obawy co do tego czy mogłabym być w ciąży. zazwyczaj miesiączki mam regularne ale jednak od czasu do czasu dostaje kila (2 lub 3 dni) po termine okres. Teraz jestem w dość dziwnej sytuacji. Przez pewnien czas odbywałam stosunki przerwyane z moim byłbym facetem. Z tego co wiem (a jestem pewna) nigdy nie dochodziło do tego by finiszował we mnie. Jednak teraz już ósmy dzień miesiączka mi się spóźnia. Być może dzieje się to przez to iż ostatnio miałam zapalenie krtani i brałam antybiotyk (Duomox) chorowałam przez dobre 2 tygodnie, do tego doszedł stres w pracy i kurs prawajazdy oraz studia. Nie wiem czy powinnam zrobić test czy może jednak marne są szanse na to żeby myśleć nawet o ciąży. doradzcie mi co mam w tej sytuacji zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshape
jutro zrobię test ale cholernie boję się że mogłabym być jestem za młoda na dziecko ;/ jaki to sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabolka1
a czy ktoś może mi powiedzieć czy w szpitalu nikt nie wykryje co było pezyczyną poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak32
Jeżeli weźmiesz tabletki pod język to nie, jeżeli dopochwowo to wykryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankee
Cześć, czytam to tak i zaciekawiło mnie gdzie można nabyć arthrotec i czy jest potrzebna do tego recepta i od kogo? Mogę mieć problem, bo to mój 32 dzień cyklu, pobolewają mnie jajniki, ale nic, ostatnio nie mam apetytu, a temperaturę miałam 36,8 wiec możne to być ciąża? Dodam że mam chory pęcherz to może się przesunąć okres ze wzgledu na to? Proszę apropo leku odpisze mi na mój e mail : anke_anke@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaxxxx
witam duzo czytalam tu o tym co piszecie i rowniez chcialam sie poradzic spoznia mi sie okres tzn. niby zawsze tak bylo zawsze mialam nie regularne ale teraz towarzyszy mi bol jajnikow boli mnie caly lewy bok jest mi czasem nie dobrze i mam stan podgoraczkowy bylam u ginekologa na usg i powiedzial zebym zrobila test bo to moze byc 5 tydzien ciazy i zebym przyszla po 10 dniach jeszcze raz zrobilam i wyszedl ze ciazy jest brak poszlam do swojego ginekologa z wynikami badan i powiedzial zebym sie nie martwila bo wyniki mowia ze okres bedzie lada dzien a nie jest to ciaza i co mam myslec??nie wiem kompletnie co robic martwie sie poniewaz nie jestem gotowa na ciaze bardzo za wczesnie moj organizm jest przemeczony i nie wiem czy dalabym rade prosze poradzcie cos czy sa naprawde dobre sposoby na wywolanie miesiaczki??czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati wawa
jak moge dostac te tabletki ? prosze o kontakt? 3068502 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyska751
Załamana 20 napisz czy ktoś polecił Ci coś skutecznego. Błagam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyska751
Czy ktoś może mi pomóc , mam problem i jak go rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciabha
a rthrotec jest na recepte.to tabl.na stawy ale maja substancje ktora moze powodowac poronienie.na women on web mozecie zakupic za 70euro tabletke ru-nielegalna w plsce powodujaca poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyska751
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezara/
Dziewczyny a jesli ciaza jest zagrozona?Co moze pomoc w poronieniu?Moze jakies domowe sposoby??Lekarz kazal mi sie nie przemeczac by utrzymac ciaze ja jednak staram sie prowadzic aktywny tryb zycia jednak krwawenia mimo to ustaly jakis czas temu;/.A w ciazy nie chec byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka_71
Hmm, kto mowi, ze goraca kapiel nie wplywa na miesiaczke..? Otoz plywa- jestem tego przykladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezara/
A dlaczego wraz ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 9 tygodnia
i nie liczcie na to, ze bedac w ciazy wywolacie miesiaczke jakimis herbatkami itp. jest to mozliwe, ale w wyjatkowych przypadkach, kiedy ciaza jest bardzo slaba i prawdopodobnie predzej czy pozniej samoistnie przestalaby sie rozwijac. jak po przemysleniu za i przeciw zdecydujecie sie przerwac ciaze, to im wczesniej tym lepiej, nie ma co tracic czasu na herbatki i ziola, bo zeby wywolac poronienie kuracja ziolowa trzeba brac konskie dawki okreslonych ziol i wit. c, jest to ok, tygodniowa "kuracja", szanse powodzenia ok. 40-50 proc. a plod na pewno uszkodzony, wiec nie ma juz odwrotu i tak czy inaczej trzeba wykonac aborcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje za informacje mam nadzieje ze cops na to poradze bo nie chce zrobic tego z przymusu ani nic... poprostu chce miec dzicko ale nie teraz... szkole musze skończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 9 tygodnia
u gory jest opcja, ze mozesz wybrac jezyk polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 9 tygodnia
ale najpierw idz do lekarza i sie dowiedz, czy to ciaza, bo to za silne leki na zwykle wywolanie miesiaczki bez faktycznej ciazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayeczka010203
Czytam i czytam i łzy same mi lecą,jak możecie tak świadomie rezygnować z macierzyństwa ? idziecie na łatwizne,dać życie to łatwo,ale potem wychowac,dać miłosc to juz nie,lepiej sie "pozbyć" Moje dziecko umarło zaraz po porodzie,umierało na moich oczach,a teraz dowiedziałam sie,że już nigdy nie zostane biologiczna mama,nie poczuje ruchów,kopniecia o poranku,czkawki na dobranoc. Dlatego nie potrafie was zrozumieć,oddałabym wszystko by być na waszym miejscu.Zastanówcie sie zanim potraktujecie dziecie podmiotowo. A do dziewczyn,które chcą wywołać miesiaczke,nie dlatego że sa w ciazy,tylko dlatego ze np maja dosyc ciągłych 40 dniowych cykli,wspólczuje,bo wiem co to znaczy.Lekarz mi powiedział,ze najlepiej jak samo sie ureguluje,bez podawania hormonów,ale czasem spuchnieta kobieta ma juz dość i chciałaby sie oczyścić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxgx
Darujcie sobie krytyczne wypowiedzi na temat dziewczyn, które nie chcą miec dzieci. Zmarnowana przyszłosc, brak perspektyw. kOBIETY TRAKTUJE SIE w tym kraju wciąż przedmiotowo, a powinny miec możliwośc decydowania. Nie lubie dzieci, nie byłabym dobra matką, wiec dlaczego mam krzywdzic jakies dziecko, rodząc je,. potem oddając do domu dziecka gdzie będzie cierpiało, już na początku będzie miało poczucie niższości, kompleksy. Podjęłabym rozsądną decyzję. Po co takie dziecko ma się rodzić? zeby po 10 latach życia samo popełniło w końcu samobójstwo? Bo ma matke która go nie chce... Nie pozwólcie sie traktowac jak niewolnice systemu. Nasz kraj jest dalego w rozwoju za innymi. Nikt nie będzie za mnie decydował i mi ubliżał ,dlatego bo nie chce skrzywdzic innego młodego człowieka. poza tym jedzie sie pare kilometrów do Czech, gdzie aborcja jest całkowicie legalna i się jej zwyczajnie dokonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pflapfla
Na pewno nie jestem w ciąży, ale spóźnia mi sie okres (miałam przerwę 2 miesiące od tabletek i jestem rozregulowana), macie jakiś sposób na "wywołanie" miesiączki bez użycia jakiś tabletek na receptę? Mam dość siedzenia ze spuchniętym brzuchem, od tego zaczynają mi się robić problemy żołądkowe i dochodzi stres bo nie wiem co się dzieje :/ Niektóre z was krytykują zioła ale kiedyś przecież też kobiety miały takie problemy i jakoś sobie radziły. Ziółka mogę pić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloka111
Witam. od razu chcę zaznaczyc że nie jestem w ciąży. Chciałabym jednak wywołac okres jakiś tydzień przed planowanym czasem. Jak mam to zrobic? Zaplanowałam sobie urlop pod namiotem nie mogę go już odwołac a wypada mi akurat wtedy (to będzie totalne odludzie- żadnych WC, kapanie w miednicy jednym słowem szkoła przetrwania) bardzo proszę o pomoc, o skuteczne i sprawdzone sposoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa70
witam, mam problem, spóźnia mi się okres,współżyłam ostatnio na początku października. Po kilku dniach dostałam normalny okres i w lispoadzie również. Natomiast w grudniu spóźnia mi się 5 dni. Miałam ostatnio trochę stresujących sytuacji. Może któraś z Was miała podobny przpadek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×