Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze o radeeeeee

wymrażanie brodawek na stopie

Polecane posty

Gość gość
Sposób na kurzajkę -wypróbowany! Potrzebne pudełko zapałek . Zapałkę należy zapalić i zgasić. Zażący się czubek przyłożyć do kurzajki. Czynność powtarzać wielokrotnie,ąż skóra zmieni kolor na brązaowawy. Trochę boli z początku, ale można przywyknąć. Zaaplikowałąm sobie taką serię z 3 razy z przerwami - gdy uznałam, że kurzajka dalej się odnawia, powtarzałąm zabieg. Dziś nie mam śladu na zgięciu palca wskazującego, gdzie miałąm kiedyś kurzajkę. Napomknę jeszcze, że to stary sposób dzieciaków wychowywanych w PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasss
Moje dzieci to ratuję przed kurzajkami za pomocą zamrożenia. Można to zrobić w domu za pomocą takich aplikatorów jak na przykład Wartix (nakurzajki.com.pl). Obsługuje się to prosto i szybko, a same zamrożenie jest bezbolesne. Warto mieć coś takiego w apteczce jak się ma dzieci w domu, bo akurat u najmłodszych to kurzajki bardzo często występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie mozaikowa to idźcie na laser bo metoda na 100% pomoże ból nie wielki i nie będziecie sie z tym poerdzielic przez pol roku jak ja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajulka43210
Około 2 godzin temu miałam wymrażaną brodawkę na stopie na dużym palcu, koło paznokcia. Katorga. Skręcam się z bólu do tej pory. To było moje drugie wymrażanie tej samej brodawki, ale za pierwszym razem nawet nie poczułam. A teraz? Wzięłam już 3 tabletki przeciwbólowe, i co? Nic. Boli jakby ktoś podpalił mi palca i raz na jakiś czas kół mnie igłą. Chodzę jakbym szła na ścięcie. Jestem tak słaba że nic nie mogę zjeść. Nie mogę zasnąć. Mam nadzieje że będą rezultaty, bo ja tam już nie wrócę! MASAKRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam na środkowym palcu ręki. poszłam do dermatologa bo nic nie pomagało. jak lekarka przyłożyła azot do palca to myślałam, że mnie przypala ogniem. po zabiegu ból był podobny jak po oparzeniu. pojechałam do domu sie położyć bo ból był tak męczący i nieznośny. zrobił się pęcherz, po 1,5 tyg strupek, który zdjęłam a pod nimpojawiła się gładka skóra. mam nadzieje ze to nie wróci bo przed ponownym zabiegiem miała bym spore opory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada1908
PYTANIE Miałam zamrażane brodawki na stopie, zaklejone plastrem, zastanawiam się, czy lepiej unikać wody czy własnie wymaczać. Dziś pierwszy wieczór, wzięłam kąpiel, ale stopy zdecydowałam się nie moczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertess
W swoim życiu to przetestowałam chyba 5 metod na kurzajki, w tym jedną metodę mojej babci i ta o dziwo się okazała całkiem skuteczna, ale czasochłonna. Teraz jak mój syn czy córka ma kurzajkę to wymrażam. Jest trochę aplikatorów do takiego zabiegu, choćby Wartix ( http://nakurzajki.com.pl). On akurat wychodzi dość tanio w przeciwieństwie do takiego Undofenu na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamrazanie robiłam u dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomoglo dopiero wymrażanie brodawek, ale prywatnie... Na NFZ bylam kilka razy, ale bez efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surina
Na start chyba najlepiej spróbować zwalczyć brodawki kwasami. Wymrażanie to chyba jak kwasy nie pomogą. Zerknijcie sobie tu http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/B/Brodawka-gl136-w3528.aspx . Są różne sposoby walki z tym dziadostwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również walcze. Jestem po drugim zabiegu. Mnie latarka kazała moczyć stopę i smarowac kurzajke maścią na odciski i po moczeniu odrywać ten martwy naskórek by odsłonić kurzajke. Mam czerwoną dziure ale nie wiem już gdzie jest kurzajka a gdzie zdrowe ciało, bo maść maceruje wszystko tak więc mam taka biała skórę. Mam przyjść na kolejne wyrażania. Co do bolu to mnie bez słowa od razu dała receptę na b.silne przeciwbólowe na codeinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już chyba 4 wymrażania+ jakieś 6 razy kwas..Mam brodawki na podeszwie pięt..Jedną na jednej stopie i drugą na drugiej..Za każdym razem boli mnie ku*ewsko. Dziś jest o dziwo lepiej z bólem, ale akurat to mnie martwi, bo chce się tego pozbyć :( Zabiegi odbywają się w gabinecie podologicznym. P.S. maści na odciski w tym przypadku to chyba największy błąd bo to nie jest pochodna tego wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kurzajki wymrażane od ponad pół roku. Oczywiście wymrażane są azotem. Zazwyczaj boli mnie po kilku godzinach i to tak że nie moge usiedzieć na miejscu. Dzisiaj też miałam. Byłam u innej facetki. I tak jak zawsze leżę na kozetce to staram się wytrzymać ale dzisiaj to prawie poryczałam się na miejscu. Babo chłop rzeźnik po prostu! I zawsze kiedy po tych wymrażaniach stawiam jedną noge normalnie a drugą na palcach to teraz po prostu chodzić nie moge i musze skakać. Jest już dobre ponad 8 godzin od wizyty a ja jeszcze potrafie zwijać się z bólu. Doradzicie coś na ten piekielny ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim mam problem jestem po wymrozeniu kurzajki zabieg mialam w poniedzialek i tevo tez dnia mial powstac bombel ale po bomblu ani sladu tylko dookola kurzajki zrobilo sie zasinienie czy to oznacza zle wykonany zabieg czy cos zlevo sie z tym dzieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawką to zło
Ja miałem wymrażany odcisk z brodawką i na początku nic nie czułem potem było trochę zimno i coraz zimniej następnie zaczeło trochę boleć i na koniec czułem się jakbym miał nogę w piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawka

Ja miałam wymrazana i jednocześnie usuwana laserem. Przed zabiegiem znieczulenie igła w piete. Boli jak cholera ale dosłownie kilka sekund. Pozniej przez cały zabieg lekko boli i po zabiegu z godzinę bolało. Ogólnie można przeżyć oby tylko dziadostwo nie wrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×