Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Egosityczne kobiety

dlaczego tak wiele dziewczyn nie lubi

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmm
zresztą co ja tam wiem sam przegrałem życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmmmmmmmmmmmm
mam misia:), wiesz.. myślałam ostatnio, ze cos zmieni się na lepsze wmoim zyciu, ale ostatnio wilee miesięcy przesiedzialam w necie.. ktoś mnie zranił, potem inny facet zwinął żagle - taka seria znajomosci zerwanych bez słowa..brak mi takich znajomości, które trwają może to tak ma być, tak od 3lat zycie odziera mnie ze zludzeń.nie to, ze wcześniej bylo lekko, nie było, ale.. eee niewazne, pieprzę jak potłuczona dlaczego jestes jednostką autodestrukcyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
nie wiem ledwo na oczy widze traktuje swoje ciało jak smietnik nie dbam o siebie wiecznie jestem zmęczony , przemęczony , niedojadam , stryrany do granic mozliwosci czuje sie jak 60 latek a mam 20 pare lat mam ochote to piepsznac w kat i przejsc na emeryture i a mam dwadziescia pare lat . Wiesz co , ale ja wiem jedno czasami jest ciężko , źle , miałem takie okresy w życiu , że nic mi nie wychodziło , nic miłego mnie nie spotykało problem rodził problem myślałem , że zwariuje, , ale czasy sie zmieniają i po burzy przychodzi rozchmurzenie trzymaj sie cieplutko , głowa do góry , będzie lepiej :) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmmmmmmmmmmmm
no pa dzięki branoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×