Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina100

jaki pies do mieszkania w bloku?

Polecane posty

Gość malina100

chcemy kupić pieska kto wie jaki byłby odpowiedni piesek dla rodzinki z dość małymi dziećmi,no i pies musiałby czuć się dobrze w mieszkaniu w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozon
Ja mam amstaffa, dzieci uwielbia, w bloku się nie męczy pod warunkiem, że codziennie się porządnie wybiega na dworze. To cudowne pieski, jeśli się ma pojęcie jak z nimi postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina100
amstaf bardzo fajne pieski,ale akurat ja nie znam się na ich wychowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamniczek albo maleńki
kundelek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomika kup nie trzeba na spacery z nim wychodzić, a jak coś większego to świnka morska albo królika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik jest za mały dla dzieci, wiem to z autopsji Może tchórzofretke, jest bardzo zywotna i kąsa po stopach jak kogos nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaqe
rybki tez kąsają...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipsiaraaaa
pekińczyk super pies! pieszczoch nisamowity a ich stroz super!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj do pierwszej z brzegu książki kynologicznej - tam jest podział na rasy wg typów użytkowania : obronne, do stróżowania, myśliwskie itd Do bloku i małych dzieci najlepiej nadają się psy do towarzystwa. Warto wybrać małą rasę no i gładkowłosą , bo się, kobieto , zasprzątasz na amen :) A może lepiej kota, co? Obowiązek dwukrotnego minimum wyspacerowywania psa, po pewnym czasie staje się jarzmem ! No i co to za spacery po skąpych osiedlowych trawniczkach - biedne te zafajdane trawniczki i biedne te pieski... Tu podzielam zdanie setuni - sama kiedyś mieszkałam na 6-tym piętrze i miałam psa... Teraz mieszkam na wsi i widzę różnicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepeij cos małego a jak niemozesz sie zdecudowac to moze stronka : http://www.pedigree.pl/Psygora/pl-pl/Nowi+wlasciciele+psow ci pomoze :) tam jest zakłądka wybierz psa i jak odpowiesz na 17 pytan to dobiorą ci kilka ras ktore bedą najlepsze do wymagan Twoich :) ja jestem obecnie tez na etapie szukania jakiegos \"blokowca\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię =
Duże i nawe średnie psy męczą się w blokach. Lepiej jakiegoś małego, jeśli blok nie ma windy odradzam jamnika- kłopoty z kręgosłupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bloku - najlepszy pies pluszowy. Inny szybko sie znudzi, domownicy beda mu skapic spacerow (bo przeciez nawet w najwieksza pluche i zaweiruche pies tez potrzebuje wyjsc)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja do swojego nowego mieszkania wezmę doga. Będę mieszkać w bloku na 2-gim piętrze. Mieszkanie jest duże więc psiak będzie miał wygodnie. Może zaraz zostanę skrytykowana ale decyzja jest naprawdę przemyślana. Rozmawiałam ze swoim sąsiadem, który jest specjalistą odnośnie dogów i ma już nie pierwszego psa tej rasy. Zrobił mi cały wykład na ten temat. On sam też mieszka w bloku i powiedział, że jego Ada (imię psa) wcale się nie męczy, no tylko, że trzeba wychodzić na porządne spacery (a nie siusiu i kupka i do domu), psina musi się wybiegać. Oczywiście ja nie mówię, aby brać takiego psa do 30m2, ale jeśli ktoś ma spore mieszkanie to sąsiad polecał, tę rasę jak najbardziej. Odnośnie posłuszeństwa, to są bardzo karne psy i wbrew pozorom łagodne (straszą tylko posturą). Chciałam dodać, że ja też mam dwójkę dzieci ( i to jeszcze bardzo małe) i w takiej sytuacji najlepiej jest wziąć sukę. Sąsiad mówił, że jego pies ma cały czas kontakt z dziećmi i wszystko jest w porządku. Oczywiście najlepiej jest wziąć psa z hodowili i to takiej znanej (można dowiadywać się w związku kynologicznym). Pozdrawiam Autorkę topiku i życzę powodzenia w wyborze psa.:) Pozdrawiam również wszystkich wielbicieli psów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-minika
jamnik będzie najlepszy, ktos wspomniał o Pekinku, ale on gubi swoją długą sierść - to może uczulać dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko sierść uczula , a jesli już uczula , nie ma znaczenia jej długość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utwierdź mnie
mały kundel jamnikowaty jakiś albo ratlerkowaty, z krótką sierścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizzar
wiecie co, pekinczyki to faktycznie lubia gwałcic co im tylko wpadnie pod fiutka, koleżanka ma, gwałci nogi, stoły, pluszaki, pnie drzew, kamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blizzar
wiecie co, pekinczyki to faktycznie lubia gwałcic co im tylko wpadnie pod fiutka, koleżanka ma, gwałci nogi, stoły, pluszaki, pnie drzew, kamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ... polecałam ratlerka i dalej polecam ... ale wczoraj kolezanka przyszła i mu stanę.la na łapkę .... teraz bidak kuleje i jak mu nie przejdzie to musze na prześwietklenie pędzić ! Ratlerek tak , ale trzeba na niego uważać ... bo lubi własnie biegaćjak się chodzi po mieszkaniu ! Zwłaszcza jak jest jescze szczeniakiem ... mój ma 9 tygodni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yorki oki
witam polecam yorka - mały kochany przytulak nie uczula bo nie ma sierści tylko najprawdziwsze włosy Jeśli dobrze się go wytresuje jest spokojny i lubi dzieci.Yorki to takie zywe maskotki domatorzy nie lubia zbytnio ruch moza go wszędzie zabrac . Jedyny kłopot to to że trzeba mu podcinac i czesać włosy a zima ubierać kubraczek bo marznie. Jeśli dzieciaczki sa jeszcze bardzo małe to radze poczekac psiaki tej rasy sa naprawdę małe i dzieciaczki niechcący moga im zrobic kuku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla dzieci
nie chce byc niegrzeczna ale pies to nie zabawka. Popróbuj wysyłać dzieci 4 razy dziennie na "sucho" zanim weźmiecie psa, na spacery. Niezaleznie od podgody.. Bo jak już bedzie i sie znudzi to co z nim zrobicie? Najbardziej w takim wypadku ucierpi zwierzę. Pekińczyk - przy dzieciach staje sie nerwowy i agresywny, jest to pies dla osób starszych, podobnie latlerej i york. A trzeba pamietać, że jest to obowiazek dal całej rodziny na kmilkanaście lat. trzeba go szczepić i odrobaczać , dla dobra jego i rodziny. należy również pamiętać, że zwierzeta też chorują i wymagaja opieki i lekarstw, czest nawet operacji, co wiąże si ez niemałymi kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bloku to kot albo rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×