Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rolnik.

Znota fajne przyśpiwki?

Polecane posty

Ej posadził bacę Na brzegu Dunajca Ej za pomocą kosy Obcięli mu... włosy Ej posadził bacę Na kamieni kupę Ej obchodzili wkoło Całowali w ... czoło Ej leciał pies przez owies Suka przez buraki Ej byłabyś panienką Gdyby nie chłopaki Ej góralu góralu Po cóż żeś tam wyloz Ej gacie ci opadły Ołówek ci wyloz. Ej mówił wuj do wuja -Ach mój drogi wuju Ej ja wiaderko wody Podnoszę na ... schody! Ej ruchne ja se ruchne Na weselu druchne Ej żeby pamiętała Że wesele miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotomani gawędziarze
w Zakopanem mieście głównem baca bacę zabił g.. nem Ej czy go zabił czy nie zabił grunt że go osłabił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szumi gaj, szumi gaj, Szumi gałązeczka. Tu mi daj, tu mi daj, Nie szukaj łóżeczka. Oj dana, oj dana (4x) Co to za gospodarz, Co nie ma chałupy. Co to za dziewczyna, Co nie daje... wina. Cieszy się Maryśka, Że jej cycki rosną. Przedział też ją swędzi, Będzie dawać wiosną. Widać ci to, widać, Która dziewka daje, Bo jej lewa noga Od prawej odstaje. Sama dam, sama dam, Sama się położę, Sama sobie wyjmę, Sama sobie włożę. Żeńcie się chłopaki, Będziecie żonaci, Będziecie se sypiać Z babami bez gaci. Siedziała na dębie l dłubała w zębie, A ludziska głupie Myślały że w... nosie. Siedziała na sośnie, Płakała żałośnie Oj, matulu moja, Kiedy mi obrośnie? Żebyś ty wiedziała, Jak mnie swędzi pała. A żebyś ty wiedział, Jak mnie swędzi przedział! Gdybyś, stary, wiedział, Jak mnie swędzi przedział, Tobyś na przedziale Całą nockę siedział. Gdyby się wróciły Moje młode lata, Już bym ja wiedziała, Jak używać świata. Wisiały, wisiały Jaja u powały. A te głupie dziwki Myślały, że śliwki. Nikogo mi nie żal, Tylko Mikołaja, Odcedzał makaron, Poparzył se jaja. Cieszcie się dziewczyny, Cieszcie się do woli, Wróci kowal z kuźni, To was zadowoli. Maryś moja, Maryś, Chodź ze mną do szopy, A ja ci pokażę, Jak się wiąże snopy. Dała bym ci, dała Serduszka połówkę, Gdybyś mnie tak kochał, Jak byk tę jałówkę. Chłopcy moi, chłopcy, Co wy se myślicie, Ja leżę na sianie, Wy nie przychodzicie. Na górze pod jodłą Stoi piękne dziewczę, Myśli o kochaniu, Robić się jej nie chce. Oj dana, oj dana, Służyła u pana. Było jej tam dobrze, Nie sypiała sama. Miała kochaneczka, Utopił się w studni. Kocha się z innymi Aże ziemia dudni. Maryś moja, Maryś, Aleś ty niechluja, Że przy mojej mamie Trzymasz mnie za... ramię. Widziałem, widziałem Czarną, obrośniętą W stodole na sianie Owieczkę zarżniętą. Straciła Maryśka Wianeczek pod miedzą. Ojciec, matka nie wie, Ale ludzie wiedzą. Jechał Maciek drogą Koło mu skrzypiało, Chciał je naoliwić, Cosik mu urwało. Nie będę, nie będę Na piasku dawała, Boby mi się siusia Piaskiem zasypała. Dała bym ci, dała Na ziarenku maku, Żebyś zadowolił, A nie zrobił znaku. Stworzył Pan Bóg Ewę, A do niej Adama, Żeby na łóżeczku Nie leżała sama. Oj dana, oj dana, Pod kupecką siana Siedmiu kawalerów, A z nimi ja sama. Na hali, na hali Ognisko się pali. Chodźże Jasiu do mnie, Będziemy się grzali. Niech się co chce dzieje, Ja się żenię z Kaśką, Bo mi pokazała, Co ma za zapaską. Ożeń że się, ożeń, Jak masz zdrowy korzeń. Jak masz korzeń słaby Nie bierz się do baby. Leć głosie po rosie Do Jasieńka mego. Zanieś mu nowinę, Że już mam innego. Jak patrzę na niego, To mi się wydaje, Że człowiek na pewno Od małpy powstaje. Moja kochaneczko, Otwórz okieneczko, Puść konia do sadu, A mnie do łóżeczka. Dziewczyno kochana, Pokaż mi kolana, A ja ci pokażę Stojącego pana. Dziewczyno kochana, Pokaż mi kolana, Ja nie jestem zdrajca, Pokażę ci jajca. Czarne oczka mamy, Na się spoglądamy. Co komu do tego, Że my się kochamy? Miałem raz kochankę, Chciałem się z nią żenić. Taka szelma była, Że musiałem zmienić! Nie będę się żenił, Nie będę się śpieszył, Będę się zalecał l dziewczyny cieszył. Nie będę się żenił, Aż mi sto lat minie, Aż mi się fujara W obwarzanek zwinie. Maryś moja, Maryś Pójdź ze mną do łasa, A ja ci wśród gąszcza Pokażę... chrabąszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naklykać po googlak to kazdyn gupek łumi. Tu nie churtownio kitu na klia! Ej, chłopie, chłope po cóż żeś tam wyloz, Ej, gacie ci opadły, patyk ci wyloz.. Uuuuucha :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to do rymu ani to do taktu włóz ty se lepi eee... co kces do kuntaktu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycnie śmisnie godos :) Dyć nie po nasymu. Ty musi z drugi wsi ześ jest z ty co do ni kupa Rumunów sie nozjezdzało. A jak ty z nasy wsi to ty wincy bimru nie rusoj bo nijak cie wyrozumić nie idzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciebie za ch.ja nie pojmuję:) co godasz, litery zmienilem po nopisaniu, jad ci leci z gemby widzialem nie raz na homomesualistow na wszystkich nadajesz a teraz sie dopie...lasz do przyspiewek ze z gogle to ci mówie zamknij se na skobel jak wychodzisz teraz chyba jasne alfo i omego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam na wsyćkich nie nadajem... Ale na dupnych ruchacy i takich palantów jakoś ty zawdy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rolnika krótko
dała bym Ci dała kudłatego ciała ale ześ paskudny wyrwał byś mi kudły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pienkny ja nie jezdem ale ty kudłata Beła by z nas para jak z śpadlym łopata UUUcha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebyś ty był chociaz śmiesnie łorginalny ale z ciebie chyba łonanista marny łoj dygu, dygu... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ja
chyba sie zakochalam w Rolniku.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś moja Maryś Cóz to za kultura Ze przy mojej mamie tzymos mnie za......... ramie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ześ kumie nie cytoł bo to juz beło :( I nie rozciongej mnie topcica!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanuśka.
Rolniku -->👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa witojcie Hanuś :) A widzis co sie to wyrobio jakieś miastowe kurduple nom pyskujom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te śmisny
"p" jak sp*erdalaj, co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×