Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nigdy nie miałem dziewczyny 22

Od lipca zaczynam szukać dziewczyny pełna parą. Pomożecie mi?

Polecane posty

Gość pooomarańczka
Bo mu wróżka tak powiedziała. (to jest TMT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest glupie i niedojrzale? to ze chce znalezc dziewczyne? a to ze przez poprzednie lata doprowadzilem do tego ze jestem sam sam sam sam to nie bylo glupie i niedojrzale? moze jedno i drugie jest glupie i niedojrzale ale skoro czlowiek najskuteczniej uczy sie na bledach to ja sie chce nauczyc na bledach chociaz, moze wtedy nie bede juz taki glupi i niedojrzaly a poza tym co polecasz w zamian skoro krytykujesz moj pomysl? a w ogole to wcale nie zostal mi jeden dzien? zostalo mi tyle dni ile bede zyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
a mozna zglaszac sie na ochotniczke ?;):D.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę powodzenia, nie pisz więc ,że od lipca poszukujesz pełną parą, którego roku? 2006 , a może 2007? 22 lata to nie koniec świata. Jeżeli szukasz na siłę nikogo nie znajdziesz. Miłość przychodzi .... Sam nie wiesz kiedy.... Zapuka i jest..... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
jestem z Wroclawia i lat mam 21 (do pazdziernika) ;)....teraz Ty napiszesz ojej z Wroclawia ,a ja jestem z drugiego konca Polski?...;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
kremowka no ja wlasnie pukam :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
no delikatnie mowiac kawalek :D...a tragedy to od takiej piosenki ..ktorej sobie przypomniec nie moge ale wciaz chodzi mi ona po glowie ....refren szedl jakos "tragedy turumturm tum tragedy" :)..heh..a ja myslalam ze milosc to nie zazdrosci nie szuka poklasku i nie liczy kilometrow :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym zainteresowana
1. powiedz mi skąd jesteś 2. ile masz wzrostu:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
wiesz coś w tym taki wiek 21, 22 lata, ja wtedy też zaczełam szukać chłopaka, jakoś zaczeło mi brakowac bardziej bliskiej osoby. teraz mam niecałe 25 lat i mam cudownego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z warszawy i mam ....haa a jak ci powiem ile mam wzrostu itd to mnie zidentyfikujesz, bo mam na serwiach randkowych profile..wiec nie moge, no ja szukam ale nie tu ale mam duzo wzrostu i jestem przystojny podobno , a nie mialem dziewczyny bo bylem jak brzydkie kaczatko, tzn myslalem ze jestem do niczego podczas gdy tak nie bylo, tyle ze ja jeszcze nie przeszedlem do konca tego momentu, ktory w koncu nastapil w zyciu brzydkiego kaczatka tzn jeszcze nie wierze w siebie w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×