Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała owieczka

ginekolog - Kraków

Polecane posty

Gość mała owieczka

Ma ktos jakiegos wyprobowanego (najlepiej kobiete) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Irena Kaim ze Swiadomego macierzynstwa. Slyszalam o niej rozne opinie ale ja jestem jej wierna od 6 lat i nigdy z niej nie zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała owieczka
Czy mogłabyś powiedzieć o niej coś więcej? W jakim jest wieku? Czy przymuje prywatnie, a jesli tak to ile kosztuje rutynowa wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide do niego
A dr Piotr Marszał? Slyszala ktoras z was cos o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją ciążę prowadzą aktualnie pod opieką pana Tomasza Łabiaka. Jestem zadowolona. Mam stały kontakt z panem doktorem, pełne wsparcie jeśli chodzi o badania, USG itp. Plusem jest na pewno, że dr pracuje w szpitalu na Kopernika na co dzień, więc jest pełny dostęp do wszelakich konsultacji klinicznych, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym doradzała gabinet na Podkowińskiego, gdzie przyjmuje dr Łabiak. Dobry specjalista, pracuje też w poradni patologii ciąży na Kopernika, także ma na co dzień styczność z różnymi komplikacjami jeśli chodzi o ciążę. To co mnie uderzyło przy pierwszej wizycie to duże zaangażowanie, uważne słuchanie, bez zbywania i olewania byleby się pieniążki w kasie zgadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna Kraków
ja mogę Ci polecić Centrum Medycyny Profilaktycznej - cmp Kraków. Mają kilku bardzo dobrych ginekologów, ja chodze do pani Grażyny Siender-Fimy i mogę ją polecić. Bardzo ciepła i przyjemna lekarka. No i w cmp masz naprawde dobre warunki, nowy sprzęt, czysto i przyjemnie, nie to co w niektórych przychodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam , dr Olga Kacalska Jannsen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego akurat kobieta? Mnie tam bez znaczenia płeć, lekarz to lekarz i przyznam, że z doświadczenia wiem, że jednak lepiej do mężczyzny iść. Jakoś tak się zawsze składało, że byli po prostu lepszymi specjalistami. Od pewnego czasu chodzę do dra Jankowskiego i jego mogę Ci polecić, jeśli chodzi o dobrych lekarzy ginekologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diklasia_M
Wg. mnie mężczyźni mają dużo lepsze podejście ;) Sprawdzałam już różnych lekarzy i zawsze Panowie wypadali lepiej. Ja również polecam Feminę. Doktor Jankowski to pierwszy specjalista do którego chodzę już kilka lat i nie planuję żadnej zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest tak ja mam męża przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i porodach. Mąż to zabezpieczenie bezpieczeństwa gdy onkolog molestuje urolog gwałci itd....Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek. Gdy mamy męża liczą się z nami a mamy prawo mieć osobę bliską podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu zawsze decyduje pacjent o obecności nie zboczony lekarz! !! Wiem że Polki są często zacofane i wstydzą się partnera przy badaniu zabiegu czy porodzie zwykła ciemnota! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od roku chodzę do doktora Miłosza Pietrus na rakowickiej. Pan doktor zakładał mi wkładkę hormonalną levosert gdzie mój poprzedni ginekolog nie zajmował się taką nowoczesną antykoncepcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoshiaM
Ja chodzę do doktora Jankowskiego. Na kostrzewskiego przyjmuje. Mega jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do kliniki Femina, do doktora Jankowskiego i przyznam, że to jest najlepszy lekarz, do którego miałam okazję chodzić. Pełen profesjonalizm i do tego bardzo sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić też w tym gabinecie http://sofimed.pl - przyjmują tam doświadczeni i naprawdę świetni specjaliści, szczególnie warto prowadzić u nich ciążę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jankowski może i jest dobry ale przyjmuje pacjentki maszynowo, w sensie szybko szybko i następna. To mi się nie podoba, jeśli bierze za wizytę tyle ile bierze (a jest to najdroższy gin do którego chodziłam)to powinien przynajmniej bardziej się przyłożyć do tego co robi. Ewentualnie od stałych pacjentek przychodzących na rutynowe kontrole powinien brać mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza9014
No nie wiem, ja chodzę do Jankowskiego już rok i nie mam wrażenia, żeby przyjmował maszynowo. Może na taki dzień trafiłaś? Ja go bardzo polecam generalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka07969
Ja też polecam tego Jankowskiego. Byłam póki co dwa razy i miał dla mnie wystarczająco dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba faktycznie taki nietrafiony strzał…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić ginekologa, który przyjmuje w Rehaorthopedica. Zgłosiłam się tam z problemami jakie miałam i od razu zlecił mi komplet badań. Bardzo spodobało mi się profesjonalne podejście do pacjenta i od tamtej pory chodzę właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begonia

no czyli mamy jasne, że nie to jakaś pomyłka, jeśli chodzi o to, żeby pacjentki były traktowane maszynowo. Ja też czułam, że poświęca mi odpowiednio dużo czasu. Jest bardzo dobry w swoim fachu i ma świetne podejście do pacjentek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila

To prawda, do doktora Jankowskiego chodzi sporo kobiet, ale nie dziwi mnie to ani trochę, jest świetnym fachowcem, dla mnie najlepszym w Krakowie, a to wydaje mi się kluczowe przy wyborze ginekologa - profesjonalizm i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Ja polecam Panią ginekolog, bo im bardziej ufam niż mężczyznom😉 A że trafiłam na świetną, to nie mam zamiaru zmieniać, mam na myśli Panią doktor Dagnę Ochrem z Rajtar Medica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrantka

Do pewnego czasu też wybierałam tylko i wyłącznie kobiety-ginekolożki, jednak gdy moja prowadząca wyjechała za granicę, musiałam zdecydować się na kogoś innego. W ten sposób trafiłam na doktora Jankowskiego z Feminy, który zmienił moje patrzenie na ginekologów-mężczyzn. Opieka, jaką zostałam otoczona jest niepodrabialna, wszystko tłumaczył, cierpliwie wyjaśniał, no bomba po prostu. Zdecydowałam się także u niego rodzić i wiem, że nie będę żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWywr

Ja jakoś lepiej dogaduję się z facetami, mam wrażenie że mniej oceniają i naoglądali się pewnie takich widoków masę 😛 Dlatego własnie chodzę do Feminy do doktora Jankowskiego, mega fachowiec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primawera

chodzę do dr Korabel z Rajtar Medica i bardzo sobie chwalę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda

Dobry ginekolog jest niezwykle przydatny dopiero wtedy kiedy mamy dość duże problemy ze zdrowiem, ja się ciesze, że trafiłam własnie na moją ginkę, bo po zrobieniu cytologi, zleciła zrobienie badań na hpv i okazało się, ze jestem nosicielką, wystraszyłam się, ale ginekolog powiedziała, ze nie ma tragedii aż takiej, wystarczy się badać i profilaktyczni stosować żel papilocare, on ponoć nawet pomoże wyeliminować wirusa, więc jestem dobrej mysli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×