Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terapeuuutka

1 opakowanie tabletek anty. i wystepowanie plamienia

Polecane posty

Gość terapeuuutka

Drogie Doswiadczone Kobiety ; ) Poniewaz jestem w trakcie brania tabletek ( 1 opakowanie ) zmartwilo mnie wystepujace plamienie ) jestem juz przy 14 tabletce ) i ono nie ustaje . Czy cos jest nie tak ? Dziekuje za odpowiedz ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek87
plamienia mogą występować do 3 opakowania potem powinyy ustąpić. twój organizm teraz przeżywa szok hormonalny dlatego te plamienia masz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sytuacja wyglada podobnie:Przez dwa lata z 3 przerwami bralam Cilest. Nie bylo zadnych problemow, tzn. krwawienie pojawialo sie w czasie 7 dniowej przerwy i trwalo 5, max. 6 dni. Teraz, po rocznej przerwie znowu zaczelam brac Cilest. Zgodnie z zaleceniami w czasie 1 dnia krwawienia rozpoczelam opakowanie. Jednak mija juz 9ty dzien, a ja dalej mam krwawienia: przez 5 dni ciagle, jak okres, a teraz wyglada to tak, ze gdzies do poludnia mysle, ze juz krwawienie sie skonczylo, jednak po poludniu niemila niespodzianka, bo pojawia sie \"przyplyw\". Nigdy nie mialam tego typu problemu, ani zadnych innych na tle ginekologicznym. Wybieram sie do lekarza, ale najpierw chcialam sie skonsultowac tutaj. Nigdy z Cilestem nie mialam problemow: libido w porzadku, waga ciala ta sama, nastroj ok. Czy przyczyna przedluzajacego sie krwawienia moze byc ta roczna przerwa i wczesniejsze 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×