Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipcowa***

Czego nie lubia w zachowaniu dziewczyn faceci???

Polecane posty

Facetom nie chodzi o ściany ani nic co z budowlanką ma cokolwiek wspólnego... facetom chodzi aby się ta przymkneła, kiedy oni dochodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowa***
mortifer no coz myslisz egoistycznie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie przykład myślących kobiet. Temat brzmi \"czego nie lubią faceci\", a w każdym poscie kierowanym do mnie jest pretensja o to co JA jestem. Albo przestaniecie mysleć i zaczniecie czytac, albo zaczniecie mysleć i pójdziecie zgodnie z tą myslą do garów. Powinnyscie patrzeć, bo obserwacja cenniejsza jest od myslenia ponieważ myśli cięższe są od obserwacji i dlatego łatwiej na język się leją mimo swojej bezmyślności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75cccccccccccccccc
nie ma co sie kierować wypowiedziamy tego kretyna, myślące i inteligente kobietki to najlepszy afrodyzjak. A jak ktoś temu zaprzecza, to się po prostu boi kompromitacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75cccc... masz zlew zamiast mózgu wypełniony pustymi naczyniami. Inteligencja nie ma nic współnego z mysleniem... inteligencja to, rozumowanie, logiczne rozumowanie. Blondynki przecież też myślą... a od tego ich myslenia kawały sie leją. Wyjmnij głowe z kibla 75ccc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mortifer:) no zgadzam się z Tobą, co do tego myślenia, inteligencji i słuchania ... prawie:)) ale podobno prawie robi dużą róznicę:)) czasami faceci sami nie daja szans kobiecie, zeby mogła coś inteligentnego powiedzieć:))) jak się zapędzą w tym swoim narcyzmie to umarł w butach i najmadrzejsze słowa giną w potoku madrości wypływajacych z ust mężczyzny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morti nie zachowuj się
jak wyrocznia ;) Nie przyjdzie Ci czasami myśl, do głowy, że możesz się mylić ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowa***
a ja mam wraznie ze faceci lubia takie własnie kobiety co moga przy nich zabłysnac inteligencja bo inaczej by nie dali rady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×