Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PYATANKO MAM MLAE

KARTA DO BANKOMATU

Polecane posty

Gość PYATANKO MAM MLAE

JAK ZAKLADALAM KONTO W BANKU TO DOSTALAM TEZ KARTE DO BANKOMATU CO PRAWDA NIGDY JEJ NIE UZYWALAM ALE KARTA TA MOZNA TEZ PACIC W SKLEPIE ALE CZY JAK ZAPLACE NIE W SKLEPIE TO SA POBIERANE JAKIES DODOATKOWE OPLATY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mi ktos powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahalol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
nie pobiera sie oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mi ktos powie
czyli place tyle ile bym zaplacila gotowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusz
raczej tak , chyba że w umowie jest inaczej napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pobiera się prowizji placisz tyle i kosztuje towar.A swoją drogą jesli nie uzywasz karty to jak pobierasz pieniadze ,w okienku kasy?Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw
sprawdz czy w bankomacie ta karta nadal dziala, bo w sklepie jak bedziesz chciala placic to tylko sobie obciachu narobisz jak sie okaze ze np jest zablokowana albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre karty trzeba najpierw aktywowac w bankomacie(np. w BZ WBK tak jest).Inaczej mnie zapłaicsz w sklepie.Za płacenie karta i za wybieranie pieniędzy z bankomatu Twojego banku zazwyczaj nie pobiera się opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie karty trzeba
najpeirw aktywowac w bankomacie, zeby moc nimi placic w sklepie. musisz wyplacic najpeir jakas kwote w bankomacie przy pomocy tej karty, dopiero potem bedziesz mogla placic nia w sklepie. orzy placeniu w sklepie nie sa pobierane zadne dodatkowe opalty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś tammm
Nie musi pobierać kasy z bankomatu, wystarczy, że wprowadzi pin i sprawdzi chociażby saldo... Ale aktywacja w bankomacie jest konieczna... inaczej nie zapłacisz nią w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - aktywuj kartę, żeby nie była bezużytecznym kawałkiem plastiku w portfelu. Widzę, że mylisz trochę pojęcia - bo karta debetowa (wydawana do konta) nie generuje kosztów podczas jej używania. Inną historią są karty kredytowe oferowane przez niektóre banki, gdzie musisz wydać określoną sumę miesięcznie, żeby pobierana opłata z tytułu wykorzystania karty była mniejsza lub zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolciaJolcia
Myślałam o tym żeby dla mojej córki założyć konto w banku żeby miała swoje oszczędności. Ale jednak zdecydowałam się na coś zupełnie innego. Słyszeliście coś o http://zasilacz24.pl/dlakogo_mlodziez.html Jest to coś w rodzaju wirtualnego portfelu. Nie musi już nosisz przy sobie gotówki lecz wystarczy jej ten kawałek plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×