Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iwala77

wózki dziecięce

Polecane posty

Gość gość
Też używamy Anexa od 4 miesięcy. Jak ktoś szuka wózka z dobrą amortyzacją na pompowanych kołach to polecam. Prosty w obsłudze , szybko wypina się gondolka i ma fajny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam Anexa Sporta. Używam spacerówki, która jest naprawdę duża i dziecko mieści się bez problemu nawet w śpiworku. Fajny terenowy wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Tutka a dokładnie model Torero. Jest przepiękny a bardzo zgrabny. Wiem, że nie powinno się patrzeć na wygląd tylko na funkcjonalność ale tu też jestem zaskoczona. Wózek jest lekki i bardzo zwrotny. Użytkuję go od października i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zamówiłam swojego Anexa Crossa w kolorze czarnym. Wybierałam sporo i dla mnie nie ma lepszego wózka zarówno w obsłudze jak i wizualnie:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valkiriamama
Od ponad roku korzystamy z mężem z wózka Tako Max One. Bardzo łatwo się składa do niewielkich rozmiarów jak na tak duży wózek. Łatwo się prowadzi i nasza córeczka ma dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na Anexa Sporta. Dla mnie cudna amortyzacja , której nie da się porównać z innymi wózkami. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baraccudda
Od wielu lat cała rodzina korzysta z wózków Tako, dodatkowo bez niemal żadnych problemów odsprzedawali dalej. Każdy jeden bardzo łatwy w obsłudze i niezawodny. Obecnie też korzystam z wózka Tako, Moonlight Żakard. Świetnie wygląda, łatwo się prowadzi, nie jest lekki ale i tak mąż go nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózek junama speed chrome, polecam każdemu! Lekki, zwrotny, elegancki, gdyby był jeszcze dwie stówy tańszy to byłby doskonały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wózki dziecięce to zdecydowanie polecam Tako moonlight żakard. Wygląda doskonale, jest lekki, dość zwrotny no i co najważniejsze dla mnie jako blokerski po złożeniu zajmuje naprawdę niewiele miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam. mam wózek tako omega i jest to świetny produkt. Tkanina wysokiej jakości i duża gondola wygodna dla dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Cross. Nie dość ze jakość super to kolorystyka 2017 prześliczna. Materiały najwyższej jakości. Duza gondola i wygodna spacerowka. Mała zgrabna rama. Super lekko się prowadzi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam wózek Anex Sport i moge napisać ze wózek bardzo fajny i bardzo wygodny. Nie sprawia nam żadnych problemów. Jest z nami od roku i napewno kolejny rok bedzie :-) lekki i stabilny oraz pokonujący wszystkie nierówności drogowe. Wygodny i funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zobacz Anexa w sklepie, to naprawdę solidny wózek, który jakością wykonania i łatwością prowadzenia przewyższa inne firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student314
Witam jestem studentem Politechniki Częstochowskiej.Realizuję projekt dotyczące firmy TAKO.Jedną z jego części będzie ankieta dotycząca reklamacji w tej firmie. Osoby które dokonywały zakupów w TAKO prosił bym o rozwiązanie ankiety, zajmię to tylko 3 minuty. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/14m4wclf4LgshJ3pUy103wKQdvurD_p08zR_hEwKcp-c/edit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz porządnego wózka z fajną amortyzacją, mającego dużą gondolkę i wygodną spacerówkę koniecznie obejrzyj sobie wózki Anex. Mają ciekawy design, sporo fajnych kolorków do wyboru i są bardzo dobre jakościowo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutek niestety często wraca na reklamację stelaża. Pęka na specyficznym łączeniu ramy. Bardziej polecam Anexa u nas sprzedaje się naprawdę sporo a reklamacji prawie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaliśmy wózka na każdy teren z dużą spacerówką i gondolką, warunek był taki , że wózek musiał mieścić się do fiata punto i dać się wnieść na 2 piętro. Padło na Anexa Crossa a wybór okazał się trafiony w 100 procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z czystym sumieniem Anex Sport. Wózek na dużych kołach pompowanych i z podwójną amortyzacją sprawadza sie na każdym terenie. Jest wygodny. Lekko sie prowadzi i co ważne mały po złożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pompowane koła i regulowana amortyzacja to też zalety którymi ja się kierowałam przy wyborze, nie bez znaczenia była też cena a amelis w moich możliwościach finansowych się zmieścił, jak na razie sprawuje się bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam Anexa Sporta, oglądając w sklepie różne wózki ten wydał się solidniejszy i ładniejszy. Używamy go prawie 10 miesięcy bez żadnych awarii i naprawdę nam się sprawdza. Bardzo fajna spacerówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mamy Anexa prawie pół roczku. Wozek super, nadaje się na każde warunki i jest bardzo wygodny:) polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zaopatrzyć się w wózki dziecięce z oferty https://www.sdkrak.pl . Kupiłam u nich wózek 2w1 Hartan Racer GT, który sprawuje się wyśmienicie, jest bardzo wysokiej jakości a moje maleństwa zasypiają w nich jak susły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam camarello Carmela jest super. Polska firma ale wykonanie solidne. Ogromna gondola ponad 84 cm w środku. Jedyny minus to to że jest wysoki a ja jestem raczej niska. Ale się przyzwyczaiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoziolekKasia
Wózki dziecięce dla dziewczynki mają tutaj fajne http://tutek.pl/ i w dobrej cenie są. Spodziewam się córeczki, więc się rozglądałam i kupiłam od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina_
my zdecydowaliśmy się na anex sporta, bo jestem dość wysoka a ten wózek ma bardzo dobrze regulowaną rączkę do każdego wzrostu, poza tym z wyglądu odbiega od inny wózków, jest piękny, i duży plus za dobrą amortyzacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam wózek Jumper 5 firmy Tako, gdzie nie ma spawów, tak więc nie ma co pękać. Cena bardzo konkurencyjna i ogromna gama kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
valco baby snap4 to bardzo lekki i wysoki wózek spacerowy, rozkładany do pozycji leżącej na pasku z regulowanym podnóżkiem może być na kole piankowym lub pompowany, słaba amortyzacja, myślałam aby zakupić go jako wózek 2w1 ze względu na wagę ale do Polskie nie dotarły gondole, zdecydowałam się na anex cross właśnie ze względu też niedużej wagi, ale dobrej amortyzacji, gondola komfortowa dla maluszka z materiałów eco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×