Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iwala77

wózki dziecięce

Polecane posty

Gość gość
Czytałam że Graco ma fajne wózki w dobrych cenach, mam na oku Graco Evo bo pisały dziewczyny że bardzo lekki i zwinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo mówicie że mura nadaje się dla osób poruszających się w terenie, coś dla nas ;) muszę ją sprawdzić, na szczęście mamy jeszcze troszkę czasu bo dopiero mamy 19 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo dobrze sprawdza się wózek Solam Limited z http://prampol.pl/pl/ . Bardzo ładnie się prezentuje, poza tym jest trwały i świetnie wygląda. :) Jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dopiero co kupiliśmy spacerówkę EVo / Graco - pwiem że jestem zadowolona. Oparxie na płasko można rozlożyć, dziecko ma wygodnie, wyśpi się, budka duża tez ochroni dobrze, wozek stabilny, solidnie wykonanny a mimo to bardzo lekki - zalezało mi na takim bo jedziemy nad morze, a zejście na plaże tam jest po schodach i wózek trzeba będzie nosić , nie chciałam nic cięzkiego min dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę sobie :) z moim bobasem wózkiem moon nuova w pięknym bezowym kolorze do tego mam super kołderkę w szarym kolorze do wózka z papillon - shop . p l :) jestem zachwycona tym wózkiem, jest bardzo solidnie wykonany i super sie sprawdza przez to ze nie jest duzy i bardzo zwrotny. mama nadzieje ze nie zajezdzimy go i posluzy do następnej ciąży ;) ale jest bardzo solidny, naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby którejś z was zepsuł się wózek dziecięcy, jakiś metalowy element to nie trzeba od razu wyrzucać wózka tylko dokupić w firmie http://www.metalbernat.com.pl/ w Częstochowie potrzebne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mongali
POLECAM WÓZKI TAKO CZY BABY DESIGN DOTY (edycja limitowana) ta ostatnia bardzo delikatna z tym, że wózek sprawia wrażenie dość małego (chociaż wcale taki nie jest - wielkość gondoli jest standardowa) dlatego jeśli wolisz wózek większy wizualnie to polecam TAKO (z tym, że to jest już raczej wózek droższy JEDNAK BARDZO WYTRZYMAŁY) ale można wybrać tańszy Bebetto Torino też ładny :) - kuzynka ma i jest z niego bardzo zadowolona - modny design, dostępna cena i funkcjonalny!!! Wszystkie wózki najlepiej zobaczyć w sklepie stacjonarnym bo z doświadczenia ;) wiem, że czasem kolor katalogowy odbiega od rzeczywistego!!! ...ostatnio byłam w sklepie z wózkami w Szczepankowie na Glebowej i były wszystkie - można je było sobie obejrzeć :))) mają też chyba stronę internetowa... w Smyku niestety mieli tylko Tako i Baby Design ale jeden model nie Dotty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam baby desing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola364
Polecam wózek Riko alu nani tech 2w1 kupiłam go w Dzidziusiu w Bochnii na ul. Krzeczowskiej w Mega zestawie... wszystko wyszło na prawdę po okazyjnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) ja również jestem na etapie wyboru wózka podoba mi sie Mura , Graco Symbio ale ostatnio jeszcze wypatrzyłam Anex Sport. Kto użytkuje te wózki możecie coś napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Graco bym postawiła teraz z racji tej promocji Graco Cashback

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep internetowy www.gustownezakupy.pl/wozki-dzieciece-c-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam najczęściej z oferty firmy Semma z Krakowa. To moim zdaniem jeden z najlepszych w Polsce dystrybutorów asortymentu przeznaczonego dla dzieci. Ma wiele promocji i naprawdę najwyższej jakości towar za konkurencyjną na rynku cenę. Polecam! Ofertę możesz znaleźć w serwisie pod adresem www.semma.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka Katowice
Ja polecam odwiedzić sklep internetowy www.hurtowniaares.shoparena.pl maja tam sporo wózków w bardzo fajnych cenach. Moja koleżanka kupiła na tym sklepie Quinny Moodd w super cenie. Nikt nie oferował tak niskiej ceny za nowy wózek, i do tego jeszcze wysyłka no normalnie taniocha coś koło 12zł za wysyłkę zapłaciła. ja kupiłam sobie u nich laktator elektryczny i jaka wygoda. ceny maja super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia TJE
Ja kupiłam wózek Anex Sport w Kielcach w hurtowni na 1 Maja w Kielcach. Wózek fajny :D nieprzemakający materiał w czasie deszczu odpada folia itp. Lekki coś koło 12kg to mało. Amortyzowany jest niesamowicie, super się nim jeździ. Polecam. W tej hurtowni kupiłam wózek i dostałam taką matę do przewijania turystyczną. Fajny bajer bo w galeriach nie ma na czym przewinąć bobaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAKA MATA KOSZTUJE 10 ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wózek Anex Sport. Podoba mi sie amortyzacja i waga tego wózka. Zrobiny z eco-tkanin, ma duży wybór kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam używaną Murę 4 z Maxi Cosi. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ kupiliśmy ten wózek ze wszystkimi akcesoriami (folia przeciwdeszczowa, parasolka i fotelik), musieliśmy tylko dokupić torbę Flexibag do wózka. Mura jest praktycznie nie do zajechania, niezniszczalna. Idealny wózek dla kogoś, kto nie mieszka w mieście i asfaltowych ścieżek ma mało. O pompowanie kół też nie trzeba się martwić, bo są piankowe. Rozważaliśmy jeszcze wózki Qiunny, ale z używanych Maxi cosi był dużo lepszy wybór, bo chyba są bardziej popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia TJE ja też kupiłam Anex. Ogólnie jestem zadowolona, tylko powiedz czy masz jakiś patent na rozkładanie budy, bo jak wcisnę z dwóch stron zabezpieczenia to muszę popychać głową, żeby złożyć. Poza tym sprawuje się super szcególnie na ostatnim śniegu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wózek wielofunkcyjny z krasnala coral, dostępne są różne wersje kolorystyczne, dobrze się prowadzi, można dokupić fotelik samochodowy. www.gustownezakupy.pl/wozki-dzieciece-c-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, ja mam problem, bo potrzebuję elementow metalowych łączeniowych do wózka. Nie znam się na tym, a może ktoś z was może mi polecić jakiegoś producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elementy łączeniowe do wózka...sama wiem jak ciężko jest je znaleźć i to w dobrej cenie, niemniej jednak można to zrobić. Łap kontakt do solidnej firmy, mi pomogli wybrać odpowiednie elementy - http://www.metalbernat.com.pl/kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wózek Jane Croswalk i się świetnie sprawdza :) w ogóle nie załuje zakupu, jest bardzo solidny i dobrze wykonany i przez to bezpieczny. Fajnie lekko sie prawdzi i sprawdza się dobrze na spacerach w terenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno kupiłam wózeczek riko brano. Bardzo ładnie wygląda. Było dużo pięknych kolorów do wyboru :) Fajnie się prowadzi i ma szeroką gondolę, w sam raz dla dużego brzdąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to polecam model Durango, zwlaszcza jak ktos lubi spacery po lesie, koła tego wozka pojadą nawet w najtrudniejszym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerr
Ja polecam ci Centrum dystrybucji artykułów dla dzieci Semma w Krakowie. Najczęściej właśnie tam zaopatruje w nowy towar swój sklep. Ceny są bardzo atrakcyjny a asortyment urozmaicony. Ofertę i dane kontaktowe znajdziesz na stronie pod adresem www.semma.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Anex Sport. Jak dla mnie jest super... ma pojemną torbę na zakupy, jest skrętny i lekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda1990
Ja co prawda kupowałam wózek już rok temu, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu. Mam wózek od KOOCHI 3 w 1. Co ważne dla mnie: jest bardzo lekki i ma 4 lata gwarancji, co wyróżnia tę firmę. Właśnie przymierzam się do zakupu spacerówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wielofunkcyjny Anex Sport. Jak dla mnie super chociaż mam go od niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×