Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iwala77

wózki dziecięce

Polecane posty

Gość wiki0608
A ja kupiłam sobie właśnie Orbit Baby G2 i jestem zachwycona W sumie poszło bardzo szybko- info znalazłam w internecie i bardzo mi przypadł do gustu, potem przeczytam że ma go Ania Mucha , a potem znalazłam w sklepie i oderwać sie nie mogłam. Wszystkie inne typy poszły w kąt teraz tylko muszę dokupić fotelik:) Jest naprawdę idealny! Moja mała przychodzi na świat niebawem i liczę ze i ona wyrazi pozytywna opinie o swoim pierwszym czterokołowcu:) Mam czerwony :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaaa
A ja polecam ARTE ALU 3x3 ADBOR. Wózek sliczny, lekki i wytrzymały. Przednie kola skrętne, dzięki czemu płynnie sie prowadzi. Gondola obszerna, z regulowanym oparciem, spacerówka duża i funkcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksienka
My kupiliśmy wózki dla dzieci na http://www.mapetszop.pl Bardzo dobrze się sprawują, spełniają swoją rolę. Planujemy zakupić tam również inne artykuły dziecięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2424242
Mieszkam na wsi i zależało mi, aby wózek radził sobie na trudnym terenie. Długo szukałam, ale dopiero oferta sklepu www.dadaparadisogroup.com mnie przekonała. Poza wózkiem dostałam w cenie torbę z moskitierą, ceratkę do przewijania i folię przeciwdeszczową. Ze wszystkimi funkcjami wózka sobie radzę, bez zmęczenia, także z wnoszeniem i znoszeniem budki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim dobra amortyzacja, dobre duże pompowane koła. Musi być stabilny. Niekoniecznie lekki równa się wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja ostatnio przeglądałam neta w poszukiwaniu wózka i znalazłam takie cudeńko: [url=http://forbabies.pl/abc-design-takeoff-wozek-spacerowy]ABC Design Takeoff wózek spacerowy to bezpieczny, stabilny wózek spacerowy o niezwykle ciekawym, nowoczesnym wyglądzie. Wózek przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 miesięcy, o masie ciała do 15 kg. Jeszcze wpadł mi w oko ten: [url=http://forbabies.pl/coto-baby-torino-wozek-spacerowy]Coto Baby Torino wózek spacerowy jest wygodny w użytkowaniu dzięki prostemu mechanizmowi składania oraz samonastawnym, skrętnym przednim kołom, które pozwalają na płynne i proste manewrowanie. Budka z daszkiem i okienkiem chroni przed słońcem jednocześnie pozwalając na obserwację dziecka. Spacery z maluchem ułatwi pojemny kosz na zakupy. W komplecie funkcjonalny i cieplutki pokrowiec na nóżki z siedziskiem zapinany na suwak. No i coś dla tych którzy lubią trójkołowe: [url=http://forbabies.pl/euro-cart-lira-3-wozek-spacerowy]Euto-Cart Lira 3 wózek spacerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rewelacyjny jest wózek Orbit Baby G3 fakt troszkę kosztuje ale warto, przeciez można go potem sprzedac a wózek jest no bajkowy. Lekki, mega bezpieczny, ma kompaktowe rozmiary po złożeniu a co najważniejsze gondola ma specjalne płozy służy jako taki bujaczek .Dodatkowo nasz wózek przeznaczony jest dla dwójki dzieci tak się składa że mamy rok po roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orbit Baby G3 to ten wózek co ma obracane siedzisko o 360stopni? Z tego co wiem to wózek celebrytów i marzenie niejednej mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, Orbit Baby G3 ma obracane siedzisko- no fajna sprawa. Ma też takie płozy jakby i gondola jak na nich jest to dziecko ma bujaczek.A ten właśnie G3 najnowsza wersja Orbita to juz w ogóle super jest. Polecam obejrzeć sobie , nie da się tego opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sadzicie o wozku xlander x move ? zastanawiam się właśnie nad jego kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w podobnych cenach co x-landery masz wozki maxi cosi a moim zdaniem lepsze i troszkę ładniejsze, ale ogólnie obie firmy są z bardzo dobrego standardu znane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałyście że w tym nowym Orbit Baby G3 jest możliwość tak zrobić że wózek służyć będzie dla dwójki dzieci? Jest tu jakiś specjalny system modułowy. No i ta rozszerzona kolorystyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin za 25 dni. Wybrałam wózek 3w1 baby merc zippy Q. Jest idealny:lekki pomimo pompowanych kół,wysoki(mam 178cm wzrostu),gondola duża,głęboka,budka bardzo dobrze zasłaniająca dziecko...fotelik i spacerówka super...polecam...koszt ok.1300-1400zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my od pół roku jeździmy parasolką zapp xtra, firmy Quinny i ma same plusy! lekki, zwrotny, wszędzie się nim wjedzie, zrobiony z dobrych materiałów, fajna kolorystyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży wybór wózków dziecięcych znajdziesz w firmie http://www.coletto.pl/. oni maja wózeczki dziecięce przeznaczone dla niemowlaków i dla nieco starszych dzieci. Na ich stronie w zakładce oferta znajdziesz wózki wielofunkcyjne, głębokie typu gondola, oraz wózki spacerówki. Jak będziesz potrzebowała fotelika samochodowego to u nich też kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wózek niemieckiej firmy MOON. Nie sa jeszcze popularne w PL, ale można je kupić np. na allegro. Od paru miesięcy użytkujemy model NUOVA i jest rewelacyjny. Na razie nie mam do czego się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam tych wozkow, o ktore pytasz... my mielismy mure z maxi cosi i jestesmy bardzo zadowoleni, to byl nasz pierwszy wozek i do konca nie wiedzielismy czy dobrze wybieramy, ale jets super :)gondolka naprawde spora, kola sa na porzadnych lozyskach, wiec wozek praktycznie sam jedzie :) spacerowke mozna rozlozyc na zupelnie plasko i mozna ją montowac przodem lub tylem- siedzisko jest przekladane, duza wygoda :) naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy mura plus 4 , jest lekki i łatwy w prowadzeniu. Ma piankowe koła które się świetnie prowadzą, nawet w sklepie z wąskimi alejkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy lepiej wybrac murę czy eleę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my tez mamy mure4plus wozek nie z tej ziemi, warto bylo wydac na mercedesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też dostaliśmy w spadku murę i nasze kubuś wychowuje się jako drugie dziecko w tym wózku i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nadal nie wiem czy wybrac mure czy eleę. na pewno chce maxi cosi, ale nie wiem ktory wozek bedzie fajniejszy dla mojej corci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie powinny być porównania tych dwóch wózeczków więc poczytaj sobie, ale pewnie porównywalne do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z agusiamamusia. my wybralismy eleę, bo wpadla nam w oko, no i wiedzielismy ze to dobra jakosc, nie zastanawialismy sie czy mura lepsza czy moze elea :) jedynie slyszalam, ze mura jest bardziej terenowym wozkiem, wiec moze przydac sie rodzicom mieszkajacym na wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam eleę :) mura rowniez jest fajna, ale elea spodobala mi sie, gdy ogladalam wozki na necie i w sklepie nie chcialam nawet ogladac zadnych innych wozkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×